Erekční kroužky Erotické pomůcky Erotické pomůcky pro dva Návody a rady Recenze erotických pomůcek Vztahy a sex

Co je dobré vědět o erekčních kroužcích

Erekční kroužky Elephant Ring 3xVáš sexuální život potřebuje obohatit? Chcete vyzkoušet něco nového? Asi do každého vztahu se postupem času vkrade onen nechtěný stereotyp. A obvykle se vkrádá nejen do partnerského vztahu, ale také do vašeho sexuálního života a to může být dříve či později problém, který si jeden z partnerů může začít kompenzovat někde jinde.

Celý den v práci, doma uklidit, uvařit, naučit se s dětmi do školy, pomoct manželce s nákupem, jít se psem na procházku a podobně, to jsou věci, které partneři denně dělají, večer padnou do postele unavení a na nějaké milostné hrátky nemají čas ani chuť, jakmile se dotknou postele, v minutě spí. Sexuální život nenechte vyšumět, musíte se snažit o nové a nové prožitky.

Co takhle vyzkoušet erekční kroužky?

Jednou z možností jak si dopřát nevšední a lepší prožitek ze sexu si můžete dopřávat také ve chvíli, kdy si zakoupíte erekční kroužek, který, ač se to na první pohled nemusí zdát, přinese potěšení a rozkoš oběma, tedy muži i ženě. Erekční kroužek je jednou z nejčastěji kupovaných erotických pomůcek, které milostný život zlepšují.

Erekční kroužky můžete dnes koupit v každém sexshopu, nebo si jej pořídit přes internet. Máte na výběr klasický erekční kroužek, nebo například erekční kroužek, který je navíc také vibrační, což rovněž ještě více zkvalitní váš prožitek. Při poruchách erekce, mohou výt kroužky velmi nápomocné, avšak nemusí vždy působit ve všech případech.

K čemu vlastně erekční kroužky slouží a jak fungují?

Erekční kroužek je erotická pomůcka, která zaškrtí mužův penis a tím se podporuje samotná erekce u mužů. Ovšem umí také oddálit mužovi ejakulaci, čímž samozřejmě muže víc a víc napíná a prožitek pak je o to silnější. Sexuální zážitek se prodlouží. Erekční kroužek se vyskytuje také ve formě, který potěší vaší partnerku. Je to erekční kroužek s dráždítkem na ženin klitoris. Prožitek ze sexu se tak ještě víc a víc umocní a přinese to kýžený výsledek jak pro ženu, tak i pro muže.

�ervená mu�írna - Růžový slon

O autorovi

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář