Erotické pomůcky Erotické pomůcky pro dva Erotické pomůcky pro jednoho Masturbační pomůcky Návody a rady Recenze erotických pomůcek

Co je dobré vědět před koupí vibrátoru?

Jak vibrátor jsi vybratŽeny v dnešní době vibrátor přijímají a mnoho z nich má doma v šuplíku jeden či více vibrátorů. I když je svět značně pokročilý a vibrátor už není jen to, co si pořizují ženy bez muže, stále existují ženy, které vibrátor odsuzují, dívají se na něj jako na něco špatného. Přitom vibrátor vám může přinést mnoho a mnoho skvělých a příjemných prožitků a zážitků.

Existují ženy, které s mužem nedosáhnou takového orgasmu jako při uspokojování sebe sama s vibrátorem. Pokud si rozhodnete vibrátor pořídit je to určitě dobré pro vás a vaši sexualitu, ovšem před samotnou koupí je dobré si promyslet několik věcí, abyste například nekoupili špatně, nebo nekoupili něco, co vám nevyhovuje.

Kde si vibrátor pořídit?

Pokud se stydíte jít do sexshopu a koupit si vibrátor přímo tam, můžete si ho pohodlně a anonymně objednat na internetu. Ovšem než si ho objednáte, měli byste vědět pár věcí, které se vám při výběru hodí.

Mnoho druhů vibrátorů

Na trhu je dnes mnoho druhů vibrátorů. Existují vibrátory rotační (sami o sobě se otáčí), existují vibrátory připínací (připnout si jej může i žena), vibrátory vaginální (klasické, které známe), anální vibrátory (ty mají obvykle menší velikost), vyhřívané (pro ty, kteří chtějí cítit příjemné teplo), vibrátory mluvící (řeknou vám i pár sprosťáren) a mnohé další a další. Je tak jen na vás, co zvolíte a co si vyberete, každý si zde najde svůj kousek, který si oblíbí, nebo dokonce kousky, které si oblíbí.

Jaký materiál vibrátoru?

Na materiálu velmi záleží, je nejdůležitější, aby vám byl vibrátor příjemný. Nejčastěji se vibrátory vyrábí ze silikonu, skla, kovu až po dřevo. Nejrozšířenější jsou vibrátory latexové, které patří do střední cenové kategorie. Plastové vibrátory jsou obvykle s baterkami a se stroječkem, který vibruje a pohybuje se. Rovněž i gelové vibrátory jsou vhodné, protože jsou měkké a průsvitné, pro pokožku jsou snesitelné

. Ovšem každý si vybere takový, který je mu nejpříjemnější. Dobré je také zaměřit se na velikost.

�ervená mu�írna - Růžový slon

O autorovi

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář