Erotické pomůcky pro jednoho Masturbační pomůcky Návody a rady Recenze erotických pomůcek Venušiny kuličky Vztahy a sex

Jak používat venušiny kuličky?

Venušiny kuličky ježek růžováSexuální život se dá zpestřit mnoha různými pomůckami. Jednou z pomůcek mohou být také venušiny kuličky, které jsou určené pro ženu. Venušiny kuličky rozhodně jsou dobrým a velmi příjemným zpestřením milostného života a to ať už pro ženu samotnou, nebo pro ženu a pro partnera, při jejich společných hrátkách. Je jedno, zda si žena venušiny kuličky koupí sama a rovněž je i používá sama, nebo jí venušiny kuličky obstará partner a zavádí je přímo partner.

Venušiny kuličky jsou jednou ze známějších erotických pomůcek, které jsou k dostání téměř v každém sexshopu, nebo pro ty stydlivější, můžete venušiny kuličky objednat přes internet, kde je k dispozici hned několik druhů.

Jak se venušiny kuličky vlastně používají?

Asi každému se občas stane, že se mu dostane do ruky výrobek, který nemá návod k použití, nebo je místo v češtině v angličtině. No upřímně, někdy, i když je návod v češtině, máme pocit, že je spíše ve svahilštině. Proto přinášíme návod na to, jak venušiny kuličky používat. Venušiny kuličky je určitě dobré umístit do otvoru, kam skutečně patří. Pokud je umístíte do špatného otvoru, nepřinesou vám takové potěšení, nebo vám to nemusí být úplně příjemné a odradí vás to od dalšího používání.

Venušiny kuličky se zavádějí proto do vagíny. I když někdo si může venušiny kuličky zavádět do análního otvoru, primárně jsou určené pro vagínu. Pokud chcete mít skutečné potěšení z venušiných kuliček, je nutné je zavést je do vagíny obě dvě.

Co je dobré ještě o venušiných kuličkách vědět?

S venušinými kuličkami je to podobně jako s vibrátorem. Je určitě dobré použít nějaký gel. Navíc, pokud nejste přirozeně vlhká, je to ideální volba, aby vám vsunutí venušiných kuliček šlo lépe a celkový pocit tak pro vás byl lepší a příjemnější. Můžete mít možná obavy z toho, že venušiny kuličky nebudete moci vytáhnout, že se někam zatoulají. Obavy jsou zcela zbytečné, venušiny kuličky jsou k sobě připoutané provázkem a další provázek slouží k vytáhnutí venušiných kuliček. Vytažení funguje na podobném principu jako vytažení menstruačního tamponu. Venušiny kuličky poté omyjte a uložte.

�ervená mu�írna - Růžový slon

O autorovi

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář