Erekční kroužky Erotické pomůcky Erotické pomůcky pro dva Erotické pomůcky pro jednoho Masturbační pomůcky Recenze erotických pomůcek

Návleky na prst Basic

Užijte si kvalitní předehru díky erotické pomůcky, která se navléká na prst a má na sobě výstupky k dráždění vagíny. Návleky na prst Basic se skládají z ze dvou návleků z tvrdšího materiálu a jinými dráždivými výstupky. Jeden má po celém obvodu menší výstupky (cca 150 výstupků), druhý návlek točené spirály (10 spirál). Pokud máte rádi erotické pomůcky, tak si pořiďte i tuto na intenzivnější předehru.

Hodnocení: 4 Hvězdy

Kde zakoupit erotickou pomůcku

Materiál :

Vyrobeny z měkkého PVC materiálu. Do délky bohužel nejdou natahovat. Ale při navlečení na prsti lze návlek různě ohýbat.

Tvar:

Špička je zakulacená, s prvním povrchem je horizontálně zdrsněn proužky k lepší stimulaci ve vagíně, povrch druhého návleku je pokryt malými dráždivými výstupky.

Velikost:

  • délka : 7,7 cm
  • průměr vrchní části : 2 cm
  • průměr spodní části : 3 cm

 

 

�ervená mu�írna - Růžový slon

O autorovi

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář