Erotické pomůcky Erotické pomůcky pro dva Erotické pomůcky pro jednoho Masturbační pomůcky Recenze erotických pomůcek Vibrátory

Nejžádanější perličkový vibrátor Deluxe

Nejžádanější perličkový vibrátor Deluxe

S touto erotickou pomůckou si výrazně vylepšíte sex s partnerem s dvojitou stimulací. Zahoďte klasický vibrátor a vyzkoušejte perličkový vibrátor Deluxe se kterým si žena užije sex jako s mužem, který dokáže dráždit klitoris.

Tento rotační vibrátor Deluxe patří mezi nejlepší erotické pomůcky. Oproti klasickým vibracím tento dále nabízí rotace s přirážením. Rotace se pohybují nahoru a dolů, vibrace s rotacemi mají 9 programů, které uspokojí každou ženu. Vibrátor Deluxe nahrazuje mužskou ruku, která dráždí na klitorisu a přitom ještě přiráží. Bohužel tento vibrátor není voděodolný, proto jej nepoužívejte v koupelně. Pokud si chcete nahradit nebo zdokonalit sex tak s touto erotickou pomůckou toho jistě dosáhnete.

Hodnocení: 5 Hvězd

Kde zakoupit erotickou pomůcku

Materiál vibrátoru:

  • Materiál je příjemný a pružný na konci je výstupek na klitoris a cca cca 5 cm na konci vibrátoru, který se otáčí.
  • Střední část připomíná harmoniku je „dutá“ – částečně perličky, zbytek volný prostor s mechanismem, který přiráží nahoru a dolů.
  • Výstupek na klitoris obsahuje v sobě vibrační tělísko, na povrchu 2-5 mm silná vrstva měkkého gelu.

Rozměry (když je maximálně nahoře) :

Celková délka cca 28.5 cm,  vč. ovládací části 22 cm, bez ní 15 cm o průměru cca 4 cm

Barva:

Průhledně fialová v moderním designu

Kde zakoupit erotickou pomůcku

 

 

 

�ervená mu�írna - Růžový slon

O autorovi

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

1 Komentář

  • Bezvadnej vibrator.Jen ho strcite do kundicky a pracuje za vas.prirazi,toci se a masiruje klitoris.

Přidat komentář