Erotické pomůcky Erotické pomůcky pro dva Erotické pomůcky pro jednoho Masturbační pomůcky Recenze erotických pomůcek Vakuové pumpy

Vakuová pumpa není jen pro muže. Teď i pro ženy

Vakuová pumpa na prsa a vagínu pro ženy

vakuová pumpa na vagínuO vakuové pumpě asi slyšel každý, kdo občas zatouží po zpestření intimních chvilek nějakou tou pomůckou. Většinou ji máme v podvědomí jako pomůcku pro muže a jejich erekci.

Co to je vakuová pumpa?

Vakuová pumpa pracuje na principu podtlaku, který spolehlivě zvýší prokrvení a díky tomu navodí kvalitnější erekci. Jednoduché řešení pro muže při potížích s erekcí. Stačí jen vybrat ten správný přístroj.

Tato jednoduchá erotická pomůcka má velmi jednoduché použití. Skládá se ze dvou částí: podtlakového válce a odsávacího zařízení.  Pumpováním balonkem dojde k odsátí vzduchu z válce, do kterého se nasadí penis. Takto vytvořené vakuum zvýší nitrožilní tlak uvnitř v penisu. Dojde k intenzivnímu prokrvení, což má za následek kvalitní a silnou erekci. Je nutné použít lubrikační gel vždy, při použití této erotické pomůcky. Vyrábí se v mnoha modelech, které se liší např. délkou válce, způsobem vytváření podtlaku či nejrůznějšími detaily.

TIP: Podívejte se na studii, která odhaluje jak dosáhnout zvětšení poprsí přírodní cestou.

Vakuová pumpa pro ženy

I dámy mohou zpestřit svůj sexuální život díky této jedinečné pomůcce. Oproti pánské verzi skýtá možnost výběru použití. Žena si může zvolit, zda zkusí vakuovou pumpu na vagínu, prsa či klitoris.

vakuová pumpa na bradavkyPrincip zůstává stejný. V intimních partiích pumpa pod tlakem vyvolá intenzivní prokrvení a ty se stanou citlivějšími. Drážděním intimních míst touto pomůckou dochází ženy k extatickému prožitku. Zvýšené prokrvení těchto partií umožňuje ženám lépe prožít sex, vnímat každý dotyk, pohyb a erotický dialog s partnerem.

Na výběr je z několika modelů. Pro lepší zážitek jsou na trhu například vakuové pumpy s vibrací či dalšími vychytanými funkcemi a designem.

Zažijte něco nového. Poznejte lepší sex. Vyzkoušejte vakuovou pumpu pro něj a pro ni.

 

Nejžádanější vakuové pumpy pro muže i ženy

�ervená mu�írna - Růžový slon

O autorovi

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář