Erekční kroužky Erotické pomůcky Erotické pomůcky pro jednoho Recenze erotických pomůcek Vakuové pumpy Zvětšení penisu

Vakuová pumpa pro muže 19cm

Vakuová pumpa 19 cm

Chcete si na chvíli vyzkoušet jaké to je mít velký penis? Vakuová pumpa dokáže zvětšení penisu a to díky svému podtlaku, který uvnitř vytváří. Tato vakuová pumpa je nejžádanější díky svému silnému podtlaku, široké manžetě a bytelné konstrukci dokáže krátkodobě zvětšit penis. Pomocí balonku, který je připevněný na vakuové pumpě můžete tlakovat vzduch a tím rozšiřovat a zvětšovat penis.

Nevýhodou tohoto zvětšení penisu spočívá v tom, že zvětšení není napořád. Při nadměrném používání vakuové pumpy může také dojít k poškození. Proto používejte vakuové pumpy podle návodu od výrobce. Uspokojte partnerku velkým a silným penisem.

Hodnocení: 5 hvězdiček

Kde zakoupit erotickou pomůcku

Materiál vakuové pumpy:

Válec je vyrobený z bytelného plastu, manžeta a vnitřní výplň jsou z měkké gumy. Ohebná a pružná hadice je propojena s balonkem k pumpování. Balónek vyroben tvrdé a pevné gumy, výpustný ventil z plastu.

Tvar:

Tvar je typický jako u ostatních vakuových pump – válec je spojený hadičkou  propustným ventilem a balónkem, povrch vakuové pumpy je hladký, uvnitř jsou umístěny stimulující výstupky, manžeta má větší průměr.

Velikost : 

    • délka pumpy : 19,9 cm
    • vnitřní průměr pumpy : 4,5 cm
    • délka balónku bez hadičky : 7,9 cm
    • průměr balónku : 4,4 cm

 

Kde zakoupit erotickou pomůcku

 

 

 

 

 

�ervená mu�írna - Růžový slon

O autorovi

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář