Erotické pomůcky Erotické pomůcky pro jednoho Masturbační pomůcky Recenze erotických pomůcek Venušiny kuličky

Venušiny kuličky Feel Silicon

Venušiny kuličky Feel Silicon

Obohaťte Váš partnerský sex nebo masturbaci se známou erotickou pomůckou původem z Holandska. Díky této erotické pomůcky si můžete dopřát celodenní masturbaci, venušiny kuličky nepotřebují napájení. Venušiny kuličky dopřávají vibracemi jako žádný z nejdražších vibrátorů. Základ každé kuličky tvoří pevné plastové jádro (fialová část), uvnitř kterého najdeme malou kovovou kuličku. Povrch je obklopen vrstvami měkkého silikonu s vyraženým srdíčkem. Spojnice kuliček a stopka k držení je pružná.

Venušiny kuličky si zaveďte mezi nohy a trošku si poskočte, choďte nebo udělejte dřep. Ucítíte příjemné masturbační vibrace. Venušiny kuličky dokážou zpevňovat pánevní svaly dna to vede ke zlepšení sexu.

Hodnocení:5 Hvězd

Kde zakoupit erotickou pomůcku

Tvar:

Venušiny kuličky Feel Silicon mají kulatý tvar na kterých jsou prolisy tvaru srdíčka, kuličky jsou připevněné na pružné spojnici a ukončenou stopkou (určené k vyndávaní z vagíny).

Velikost:

  • délka vč. stopky : 16,5 cm
  • délka bez stopky : 9,5 cm
  • průměr kuliček : 3,5 cm
  • délka spoje mezi kuličkami : 1 cm

 

 

�ervená mu�írna - Růžový slon

O autorovi

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář