3 jedinečné věci, které musíte vědět o erotické masáži

3 jedinečné věci, které musíte vědět o erotické masáži

Jsou chvíle, kdy dochází v sexuálním životě ke stereotypu. Dříve nebo později je to nevyhnutelné, jestliže člověk nebude experimentovat. Abyste oživili svůj vztah a sexuální život, který ke šťastnému vztahu neodmyslitelně patří, musíte přicházet pravidelně s něčím novým, co do společného milování přinese dravou a nespoutanou energii, ten náboj, který společný sex po nějakém čase začne postrádat. Jednou z ideálních možností je erotická masáž.

Při erotické masáži jde především o celkové uvolnění, ale také o navození žádoucího vzrušení. Což může být skvělá předehra k milování.

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

Přestože je erotická masáž známa už ze starověku, stále je opředena mnoha mýty, spekulacemi i obyčejnými tajemstvími. Její obliba však neustále stoupá, i to přispívá k objasnění její podstaty – že ve skutečnosti nejde o nevěru ani o něco, na co je potřeba nahlížet s jistým odsouzením. Ne, erotická masáž není to stejné jako třeba, když si zaplatíte prostitutku na jednu noc. Přesvědčte se o tom a navštivte profesionální erotické masáže v Praze.

1. Erotická masáž není rozmařilostí současné doby

Možná byste si mohli myslet, že erotická masáž je produktem dnešní doby, ale zdaleka to není pravda, vznikla totiž už ve starověku. Zajímavé je, že právě západní svět přišel k erotické masáži poněkud později, ale velmi rychle si ji oblíbil – není se vlastně čemu divit. Pokud jednou erotickou masáž vyzkoušíte, jen těžko na ni později dáte dopustit.

Erotická masáž pravděpodobně vznikla okolo 5. století ve starověké Indii. Už tehdy se používaly vonné oleje a bylinky k navození té správné atmosféry.

Původ erotické masáže můžeme hledat v asijských civilizacích, kde se rozšířila nejprve jako jistý druh uvolnění, i když později samozřejmě i jako skvělá zábava a potěšení. V západních zemích tato masáž postupně pronikla až do tehdejší lékařské praxe, kdy dosažením ženského orgasmu byla léčena ženská hysterie. Netřeba si však dělat iluze, erotická masáž byla i předmětem mnoha rituálů různých kultur, stejně jako samotný sex.

2. Hlavní tabu erotické masáže

V současné společnosti stále převládá názor, že erotická masáž je zkrátka sexuální služba jako každá jiná – a slouží čistě k fyzickému uspokojení. Není to však pravda, erotická masáž má své zvláštní a jedinečné postavení. Masérky totiž rozhodně nejsou prostitutky, i když samozřejmě mohou existovat a existují výjimky. Především je nutné si uvědomit, že erotická masáž vychází ze smyslu klasické masáže.

Podstatou běžné erotické masáže není dovést klienta k orgasmu a vyvrcholení, nýbrž k celkovému uvolnění a odbourání stresu i vnitřního napětí.

Přestože podstatná část erotických masáží zahrnuje i pohlavní orgány, rozhodně to nemusí být podmínkou. Tento způsob masáže se zkrátka přizpůsobil očekávání klientů, a to jak mužů, tak i samotných žen – protože erotické masáže nenavštěvují jen muži, jak by se na první pohled mohlo zdát. Ono samotné vyvrcholení, tedy dosažení orgasmu, není podstatou samotné masáže, dochází k němu vlivem stimulace patřičných bodů.

Otázkou, která se samozřejmě v souvislosti s erotickou masáží řeší nejvíce, je nevěra. Jednoznačně nejde tvrdit, že erotická masáž je nevěrou či není. To samozřejmě záleží na celkovém vnímání obou partnerů – na důvěře a volnosti ve vztahu. Jisté je jen jedno, erotická masáž opravdu není primárně určena k dosažení orgasmu a uspokojení, ale k celkovému odpočinutí a uvolnění – vždyť i celá atmosféra jasně nahrává k celkovému stavu hluboké relaxace.

Pokud se ve vztahu na otázce nevěry a erotické masáže neshodnete, vyzkoušejte například exkluzivní společnou erotickou masáž v Praze a dopřejte si spolu nové vzrušující zážitky.

Vše o erotické masáži

3. Erotickou masáž můžete vyzkoušet i doma

Není tajemstvím, že erotickou masáž si můžete užít v pohodlí domova. Především ženy tak mohou svému partnerovi dopřát neopakovatelný zážitek, ale může to být i naopak. Konec konců, také ženy si dokáží erotickou masáž patřičně užít. Erotická masáž je věc, která ve správnou chvíli vždy dokáže potěšit a stimulovat protějšek – v ideálním případě k maximálnímu vzrušení, takže můžete objevit zcela nový rozměr vašeho, dříve stereotypního, styku.

Především je potřeba myslet na to, že erotická masáž je něco, k čemu potřebujete vhodné prostředí. Protějšek se totiž nikdy pořádně neuvolní, pokud se necítí pohodlně a hlavně v bezpečí. Druhou podstatnou věcí je olej – na ten vždy myslete, protože je při erotické masáži nepostradatelný. Dovolí klouzat vašim dotekům elegantně a příjemně po kůži. Vyžít můžete také svíčky a vonné oleje, které jsou nepostradatelnou součástí.

Vhodné masážní techniky

  • hlazení, které často slouží jako předehra ze začátku
  • roztírání, kdy bříšky prstů uvolňujete krouživým pohybem napětí ve svalech
  • hnětení slouží k promasírování svalů, doporučujeme lehce pokrčit a uvolnit prsty
  • chvění dosáhnete střídáním prstů a rukou sevřených v pěst
  • tření plochou dlaní s celkovou vahou vašeho těla nejen uvolní svaly, ale způsobí erotickou stimulaci
  • tepání, které připomíná bubnování – dosáhnete ho drobnými údery konečky prstů.

Pozvolna můžete přejít také k odvážnější erotické masáži, můžete při ní využít celé své tělo, aby se obě těla vzájemně dotýkala a třela. Dosáhnete tak při masáži mnohem většího vzrušení. Postupně s přibývajícím vzrušením můžete postupovat až k pohlavním orgánům. Nejdříve začněte s doteky okolo nich a postupně je stimulujte přímo. Rozhodně se však nesnažte nic uspěchat, erotická masáž vyžadujete skutečně trpělivost a něhu.

Určitě můžete vyzkoušet experimentování s erotickou masáží ve spojitosti s erotickými pomůckami a podobně. Experimentů se nebojte, ve fantazii se přece meze nekladou a navíc tím svůj protějšek určitě příjemně překvapíte.

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..