Jak nejlépe orálně uspokojit ženu? 7 tipů na skvělý orální orgasmus

Jak nejlépe orálně uspokojit ženu? Znáte, těchto 7 tipů

Ženy jsou komplikovaná a složitá stvoření. Jedno mají však s muži společné. Mají rády, když o ně někdo pečuje. A to především v posteli. Mysleli jste si, že ústní, nebo ruční uspokojování mají rádi pouze muži? Tak to jste na omylu.

Ženy se také velmi rády nechávají dráždit partnerem. Překvapte vaši partnerku a přivoďte jí dokonalý orální orgasmus, na který jen tak nezapomene. Prozradíme vám 7 tipů, jak nejlépe udělat ženu pomocí vašeho jazyka a rtů.

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

7 snadných tipů, jak orálně uspokojit ženu k dokonalé rozkoši

Uspokojování ženy ústy je velmi delikátní praktikou. Některé příručky dokonce tvrdí, že se jedná o sexuální umění, které pokud muž dokáže ovládnout, stane se z něj naprostý Casanova, kterého by chtěla mít každá ve své posteli.

Rádi byste pronikli do tajů orálního uspokojování žen a zjistili, jak nejlépe udělat ženu? Odtajníme vám tipy, které vám zajistí nejcennější erotickou zbraň muže, kterou může získat, tedy orální orgasmus ženy. Jaké to jsou?

Věděli jste, že má tělo mnoho erotogenních bodů? Ukážeme vám, kde se nachází místa na těle, které zaručí dokonalé vzrušení.

1. Netlačte na pilu

Začátečníci, ale i zkušení milovníci by si měli uvědomit, že žena je křehké stvoření. Proto je důležité s ní komunikovat s láskou a trpělivostí. Jak orálně uspokojit ženu? Zkoušejte to pomalu a pozorujte, co vaší partnerce dělá dobře a co ne. Poznáte to nejen podle vzdechů, ale také napjatosti a uvolněnosti jejich svalů. Rozhodně ji do ničeho nenuťte. Pokud nedosáhne orgasmu, nesvádějte na nikoho vinu. Uspokojování by mělo být potěšením pro obě strany.

2. Sprcha jako předehra? Proč ne!

Mnoho žen je velmi stydlivých a mají ostych z toho, že by je muž uspokojoval ústy. Mají pocit, že tam dole nejsou dostatečně čisté a voňavé. Pomozte vaší partnerce zdolat tyto zábrany. Skvělým pomocníkem je společná sprcha, která může nastartovat předehru před samotným orálním sexem. Dopřejte vaší partnerce masáž teplou vodou a žínkou. Dotýkejte se jí a líbejte ji po celém těle. Po chvíli se určitě dokonale uvolní a vy můžete přejít do akce.

3. Začněte pomalu

Stáhnout kalhotky a vrhnout se po hlavě do toho. Rychle, tvrdě a bez limitů. Tak pozor. To možná platí při rychlovce, která může být pro některé ženy opravdu vzrušující. Ale sex není totéž, co orální uspokojování. Jak nejlépe uspokojit ženu pomocí úst? Začněte lehce a pomalu. Nejdříve ji jemně líbejte v okolí vnitřních stehen a něžně postupujte směrem ke stydkým pyskům. Klitoris si nechejte až na samotný závěr, jako pomyslnou cílovou pásku.

4. Najděte tu pravou polohu

Vhodná poloha pro orální uspokojování je důležitá jak pro muže, tak pro ženu. Líbání a uspokojování ženského klína zabere nějaký ten čas a je proto velmi důležité, aby se oba partneři cítili pohodlně. Vybírejte polohy, o kterých víte, že jste v nich schopni komfortně vydržet několik desítek minut. Při orálním uspokojování ženy, na rozdíl od klasického sexu, totiž střídání poloh spíš naruší zážitek, než ho podpoří. Myslete na to a už předem promyslete, jakou pozici zvolíte.

5. Nevěnujte se jen jednomu místu

Opravdu to není jen o vagíně. Ženy milují doteky po celém těle. Než půjdete dolů, do jejího klína, věnujte dostatek času a pozornosti i jiným partiím jejího těla. Můžete ji jemně namasírovat záda, hladit ji ve vlasech, nebo smyslně líbat od hlavy až k patě. Je to jen na vás, fantazie nemá v posteli žádné zábrany. Pokud opravdu nevíte, kam sáhnout, nebojte se zeptat partnerky. Určitě vám prozradí, jaké doteky jí vzruší.

6. Udělejte si dostatek času

Muži stačí pár minut rukou a dokáže spolehlivě vyvrcholit. Bohužel, u žen je to trochu komplikovanější. Potřebují daleko více času na to, aby dosáhli orgasmu. A to jak vaginálního, tak orálního orgasmu. Tajemstvím, jak nejlépe uspokojit ženu je váš čas. Některým ženám totiž trvá i několik desítek minut, než jsou schopny vyvrcholit. Proto si na orální uspokojování vyčleňte dostatek volného času, abyste dokázali bez problémů ženě přivodit dokonalý orgasmus.

7. Vezměte si na pomoc erotické hračky

Masturbace, ale ani sex už není nic nečestného a díky tomu můžeme svobodně nakupovat různé erotické pomůcky. Odhoďte stud a pozvěte si na pomoc do vaší ložnice některou z kvalitních erotických vychytávek.

Pokud se stydíte jít do kamenného obchodu, objednejte si diskrétně sexuální hračky na internetu. Dejte si však pozor na kvalitu jednotlivých e-shopů. Nakupujte pouze u prověřených prodejců.

Rádi byste váš milostný vztah okořenili něčím novým? Přiblížíme vám, proč je BDSM životním stylem, který přitahuje stále více lidí.

Jak nejlépe uspokojit ženu? Tipy na erotické pomůcky

  • Vibrátor

Jedná se o jednoznačně nejznámější erotickou pomůcku. Jejich výběr je tak široký, že si vybere opravdu každý. Vibrátory existují v různých velikostech, tvarech a materiálech. Využijete ho při každém milostném řádění ve vaší posteli, nebo kdekoliv jinde. Dokonce se vyrábí i ve voděodolné verzi, takže si díky němu můžete užívat i vodních sexy hrátek. Při jeho výběru se zaměřte na jeho odolnost a materiálu, z kterého je vyrobený. Nešetřete a zainvestujte do kvality.

Fun Factory Stronic Drei

Fun Factory Stronic Drei
Cena: 3 990 Kč

Ověřit dostupnost produktu

Silikonový vibrátor Borůvka II

Silikonový vibrátor Borůvka II
Cena: 1 160 Kč

Ověřit dostupnost produktu

Perličkový vibrátor DeLuxe

Perličkový vibrátor DeLuxe
Cena: 1 895 Kč

Ověřit dostupnost produktu

  • Venušiny kuličky

Posílení pánevního dna a dokonalé vzrušení. To vše umí Venušiny kuličky. Pořídíte je ve více tvarech a materiálech. Nejoblíbenější jsou v provedení chladném kovu, nebo měkkém silikonu. Super vychytávkou je dálkové ovládání. To umožní ovládat hračku na dálku, a přitom se věnovat jiným místům ženského těla. Jak je využít při orálním sexu? Jemně a pomalu zaveďte kuličky do vagíny, a přitom líbejte klitoris a další části ženského klína.

Venušiny kuličky Feel Silicone

Venušiny kuličky Feel Silicone
Cena: 499 Kč

Ověřit dostupnost produktu

Smartballs Teneo duo

Smartballs Teneo duo
Cena: 629 Kč

Ověřit dostupnost produktu

Red Balls venušiny kuličky

Red Balls venušiny kuličky
Cena: 399 Kč

Ověřit dostupnost produktu

  • Womanizer

Womanizery jsou žhavou novinkou na erotickém trhu. Jedná se o podtlakový vibrátor, který si zamilovalo mnoho žen. Jeho kouzlo spočívá v tom, že vytváří pulzující podtlak, který efektivně, ale přitom šetrně stimuluje klitoris (popřípadě bradavky) a dokáže vzrušit ženu tak, že díky tomu dosáhne orgasmu. Jeho vzhled je velmi moderní a sofistikovaný. Proto ho mnoho žen nosí i v kabelce.

Womanizer Premium podtlakový vibrátor, červený

Womanizer Premium – černý

Hodnocení: 5 Hvězd
Cena: od 4 999 Kč

Zjistit dostupnost

Womanizer Premium podtlakový vibrátor, červený

Womanizer Premium – červený

Hodnocení:5 Hvězd
Cena: od 4 999 Kč

Zjistit dostupnost

Womanizer Premium podtlakový vibrátor, růžový

Womanizer Premium – růžový

Hodnocení:5 Hvězd
Cena: od 4 999 Kč

Zjistit dostupnost

  • Masážní hlavice ke stimulaci intimních partií

Tato erotická hračka je skvělá, pokud se nechcete zaměřovat při vašich hrátkách pouze na klitoris. Dokáže totiž doslova rozvibrovat i další erotogenní body jako jsou například bradavky, šíje, nebo ušní lalůčky. Je také skvělým pomocníkem nejen pro ženu, ale také pro muže. Proto najde uplatnění při vzájemném uspokojování. Masážní hlavice je tvarovaná, proto skvěle padne do ruky. Navíc disponuje několika stupni vibrací, které můžete střídat podle vaší nálady.

  • Afrodiziaka (Španělské mušky)

Chybí ve vaší posteli jiskra a libido je u bodu mrazu? Zvyšte vaši, nebo partnerčinu chuť na sex pomocí španělských mušek. Dokáží prokrvit intimní orgány a tím nastartovat dlouhé vzrušení.

Díky nim získá váš orální sex úplně jiný rozměr. Prožitek bude delší a intenzivnější. Španělské mušky pořídíte ve formě kapek, které si nakapete 30 minut před sexem přímo pod jazyk, nebo rozpustíte v nápoji.

Španělské mušky Cobeco Extra strong

Španělské mušky
Cena: 389 Kč

Popis: Známý elixír lásky, který dokáže dodat sexuální chtíč ženám i mužům.

Kde zakoupit

Erotické hračky jsou skvělá věc, ale bez dobrého lubrikantu přicházíte o velkou část potěšení. Správný výběr lubrikačního gelu je základ, který patří ke každému sexu.

Nejčastější dotazy o tom, jak uspokojit ženu

1. Jak nejlépe udělat ženu, když mě orální uspokojování nebaví?

Důležité je do ničeho se nenutit. Třeba vás časem orální laskání partnerky nadchne a budete ho provozovat pravidelně. Dalšími formami, jak uspokojit ženu je (kromě klasického sexu) například dráždění prsty, nebo erotickými pomůckami. Na internetu najdete mnoho tipů, jak dokonale uspokojit každou ženou. Stačí jen hledat a vybrat pravou techniku pro vaši partnerku.

2. Je žena stále panna, pokud provádí orální sex?

Pokud si žena dopřává pouze orální laskání ústy, a to bez použití žádných dalších sexuálních praktik, jako je například použití prstů nebo erotických hraček, nemělo by dojít k porušení panenské blány. Proto je technicky vzato žena stále panna. Díky tomu, že je dráždění ústy velmi jemné a bez fyzických průniků, nejde zpětně zjistit, zda žena orální sex někdy praktikovala nebo ne.

3. Může během orálního uspokojování žena otěhotnět?

Orální laskání je jedna z mnoha sexuálních praktik, jak uspokojit ženu. Pokud jsou dodrženy veškerá pravidla, není možné, aby žena při orálním sexu otěhotněla. Pro otěhotnění je potřebná mužská ejakulace a následný přenos spermií do vagíny až k vajíčku.

Ve většině případů však k samovolné ejakulaci, při uspokojování ženy ústy, nedochází. Nezapomeňte však, že orální sex vás může velmi vzrušit a vy poté samovolně přejdete do soulože. Mějte proto vždy připravenou ochranu.

Něžnost a pozornost je vstupenkou k ženskému orgasmu

Každá žena je jedinečná, a proto neexistuje pouze jedna zaručená technika, jak orálně uspokojit ženu až k orgasmu. Přitom to ale není žádná věda. Důležité je ženě naslouchat a nebát se jí zeptat, co ji vzrušuje.

Ženy bývají stydlivé, a proto možná zabere delší čas, než spolu přijdete na správnou intenzitu laskání jejího klína vaším jazykem. Buďte jemný a pozorný. Nikdy nedělejte orální uspokojování z nutnosti, nebo očekávání. Jen tak žena dosáhne orálního orgasmu.

Nažhavte vaši polovičku na divokou jízdu už v práci. Pošlete partnerovi erotickou sms nebo e-mail. Uvidíte, jak bude domů pospíchat.

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..