Co je to metrosexuál a jak ho poznáte?

Co je to metrosexuál a jak ho poznáte?

Co je metrosexuál?Označení metrosexuál je poměrně známé. No i dnes stále existují lidé, kteří neví, co se pod tímto pojmem skrývá. Lidé také často z názvu vyvozují, že metrosexuál je člověk, který se rád oddává sexu v metru. I když nás může název zmást, metrosexuál není člověk, který se oddává rád sexu v metru.

Co se skrývá pod označením Metrosexuál?

Metrosexuál se používá jako označení pro muže, který věnuje velkou a mnohdy až přehnanou péči o svůj zevnějšek. Do přípravků investuje nemalé částky i hodně času. Řeší, které kusy oblečení k sobě ladí, které naopak neladí. Pravidelně navštěvuje posilovnu, fitness centrum, chodí do solárií a podobně. Metrosexuál by z domu nikdy nevyšel v oblečení, které by spolu neladilo, bylo by špinavé či nevyžehlené. Potrpí si hodně na detaily. Svým jednáním připomínají spíše ženu a mnoho lidí si z takovýchto mužů může dělat legraci.

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

Termín metrosexuál

Metrosexuál jako označení vzniklo složením dvou slov. Metropolitní a heterosexuál. Složenina těchto dvou slov spatřila světlo světa roku 1994, kdy jej použil britský novinář ve svém článku. Novinář ve svém článku tehdy popsal chování nadcházejících mužů, kteří o sebe pečují často přes míru. Podle tohoto novináře, když se hovoří o metrosexuálovi, jedná se o muže, který o sebe nejen pečuje, ale také je to muž svobodný a jeho příjmy jsou obvykle vyšší, než běžné.

Takovýto muž často nosí rád značkové věci, obklopuje se drahými a luxusními věcmi, proto je dost dobře možné, že vyšší výdělek je zde důležitý. Jako příklad metrosexuála můžeme ve světě celebrit označit například Davida Beckhama či Cristiana Ronalda.

Jak poznat metrosexuála?

V dnešní době už není téměř žádná výjimka, když muž o sebe a svůj vzhled pečuje a potrpí si na to, co si oblékne či čím se navoní. Nic se však nemá přehánět a tak metrosexuála poznáte na první pohled. Metrosexuál má na prvním místě svůj vzhled a je to opravdu jeho životní náplní o sebe pečovat. Když o sebe nějaký muž pečuje, je to v pořádku. Ve chvíli, kdy začne muž trávit v koupelně podstatnou část dne a jde se převléknout klidně i pětkrát a třikrát vymění boty, jen aby byly dostatečně sladění, je to na pováženou.

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..