Tipy na masturbační techniky pro ženy

Techniky mastrubace pro ženy

Jde o naprosto přirozenou činnost a náznaky této činnosti můžeme vídat i u malých dětí. Není to tedy něco, za co je nutno se stydět. Jde o možnost sexuálního sebeuspokojení ve chvíli, kdy partner či partnerka není po ruce. Masturbace patři ke zpestření postelových hrátek.

Tento článek věnujeme ženské masturbaci a okrajové mužské masturbaci. Ta je naproti té mužské o dost složitější a taky komplikovanější. Ženy se často o masturbaci pokouší tím způsobem, že si do vagíny zavádí předměty, které mají svým tvarem napodobovat penis.

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

A zde se může objevit problém a to ten, že při takovéto masturbaci nemusejí dosáhnout orgasmu. Drtivá většina žen orgasmu dosáhne ve chvíli, kdy si dráždí klitoris, než při běžném sexu. Není to však pokyn k tomu, aby ženy přestaly provozovat běžný sex. I to je pro ženy příjemné a často to vyvolává slast, ta se připodobňuje k samotnému orgasmu.

Každá žena by měla mít masturbační pomůcku

Téměř každá žena, má alespoň jednu masturbační pomůcku, jako je například vibrátor, venušiny kuličky nebo dilda. Ženy se totiž uspokojují jinými způsoby než muži, jelikož vagína je jinak sestavena než mužský penis. Než se dostaneme k nějakým masturbačním technikám, představíme si v první řadě neoblíbenější erotické pomůcky pro ženy.

 

Gelový vibrátor Borůvka, velikost 20cm

Silikonový vibrátor Borůvka
Cena: 1 095 Kč

Popis: Jeden z nejoblíbenějších vibrátorů, který zpříjemňuje masturbaci vibracemi. Velikost 20 cm a velmi příjemný materiál.

Kde zakoupit

Venušiny kuličky Feel Silicon

Venušiny kuličky Feel Silicone
Cena: 499 Kč

Popis: Povedené venušiny kuličky obohatí partnerský sex i masturbaci. Tyto venušiny kuličky jsou favoritem u našich čtenářů.

Kde zakoupit

Masážní vibrátor Power AkuWand

Masážní vibrátor Power AkuWand
Cena: 179 Kč

Popis: Výkonný pomocník pro partnerský sex, erotickou masáž i nevšední masturbaci s vynikajícím vibrátorem, luxusní řady.

Kde zakoupit

Nejoblíbenější masturbační pomůcky pro ženy a muže

Zpříjemněte si svojí masturbaci

Jak najít bod G?Masturbace nemusí probíhat jenom v posteli. Může to být i třeba ve vaně, kde necháte proud vody na klitoris proudit do doby, než dosáhnete vyvrcholení. Tato metoda však nemusí být účinná u všech žen. Když chcete provozovat masturbaci v ložnici, je možno využívat několik poloh. Vyberte si tak takovou, která je pro Vás tou nejpohodlnější, například na zádech.

Navoďte si příjemnou atmosféru, pusťte si hudbu, zapalte svíčky a podobně. Nejdříve je dobré, aby došlo ke zvlhčení vagíny. Začněte se tak hladit po celém těle, po krku, po vnitřní straně stehen a to do doby, než dojde ke zvlhčení. Pomoci si můžete i lubrikačním gelem. Zvlhčíte si touto tekutinou prst a klitoris začněte dráždit. Nejlépe je zvolit prostředníček či ukazováček. Je nutno, abyste byla uvolněná, klidná a také trpělivá. Po klitorisu přejíždějte a to ve směru, v jakém chcete.

TIP: Vyzkoušejte můj oblíbený perličkový vibrátor Deluxe, který dokáže pořádně nažhavit a rozdráždit.

Tento pocit si užívejte, orgasmus nemusí přijít ihned, napoprvé jej ani nemusíte dosáhnout. Nemusíte se však bát, zkoušejte to opakovaně a během toho přijdete na ty správné pohyby a doteky, které Vás k orgasmu přivedou.

Jak na klitorální dráždění a poštěvní uspokojení

My se nyní podíváme na klitorální dráždění. Co to klitoris je a kde se objevuje? Jde o malý hrbolek, kde se stydké pysky sbíhají. Je v něm velké množství nervových zakončení a to jej činí velmi citlivým. Když se dráždí, žena často pociťuje velkou a nepopsatelnou rozkoš. Dnešní doba je zásobena mnoha výrobky, které se na stimul klitorisu zaměřují. Takzvané klitorální vibrátory čili vibrátory na klitoris. Tak, teď víte, jakou erotickou pomůcku si můžete vybrat a teď jen vědět, jak na to. My Vám s tím pomůžeme!

Ženská masturbace - Tipy a triky

Vnitřní poštěvní uspokojení, jde o techniku, kdy se prsty či speciální erotické pomůcky zavádějí přímo do vagíny (Vibrátor, dildo, venušiny kuličky). Vagína musí ovšem být dostatečně vlhká, aby se nestalo vnitřní zranění. Už jsme zmínili lubrikační gely a zde je také můžete použít. Další erotické pomůcky jsou různé vibrátory, ve tvaru penisu, vibrátory, které se do vagíny zavádí, ale k tomu i dráždí klitoris. My nabízíme i další různé erotické pomůcky a hračky, ty najdete  v sexshopu.

Techniky ženské masturbace – Video návod

Abychom vám představili konkrétní masturbační techniky, vyhledali jsme video, kde je možné vidět několik technik, jak lze provádět ženská masturbace. Níže uvedené video, ukazuje 10 technik, jak se může žena uspokojit. Samozřejmě tyto techniky ženské masturbace mohou vyzkoušet muži na svých partnerkách.

TIP: Prožijte neuvěřitelný orgasmus s erotickou pomůckou pro ženy – Womanizer Pro Magenta. Úžasná hračka, se kterou si dopřávám své osobní chvilky.

Techniky mužské masturbace – Video návod

I když je článek zaměřený zejména k ženské masturbaci, nemohli jsme opomenout muže. Níže můžete vidět několik výborných technik, jak provádět mužskou masturbaci, bez jakýchkoliv erotických pomůcek.

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..