Erotické pomůcky pro anální sex

Erotické pomůcky pro anální sex
Luxusn�­ vibr�¡tory R�¯�¾ov�½ slon

Anální kolíkAnální sex je sexuální praktika, která byla do nedávné doby jedno velké tabu. Poslední roky se o této praktice hovoří více a některými páry je tato technika i oblíbená. Právě z toho důvodu se začaly vyrábět erotické pomůcky, které jsou pro anální sex speciálně určené.

Erotické pomůcky pro anální sex

Jste fanoušky análního dráždění? Nebo holdujete přímo análnímu sexu? Pro obě skupiny jsou k dispozici erotické pomůcky. Anální sex a lubrikační gel se k sobě prostě neodmyslitelně patří. Je to základ, bez kterého se neobejdete. Anální otvor není přirozeně zvlhčený, proto je důležitý lubrikant. S lubrikačním gelem netřeba šetřit. K dispozici je mnoho lubrikantů. Můžete použít běžný lubrikant, nebo takový, který je určen speciálně pro anální sex.

Vybírat si můžete z velké řady erotických pomůcek, které jsou speciálně pro anální dráždění. Anální kuličky jsou velmi oblíbené a jsou obdobou těch venušiných kuliček. Jsou vyrobeny z různých materiálů, můžete si proto vybrat. Časem zjistíte, jaký materiál je pro vás ten nejlepší. Jestli vám vyhovuje spíše tvrdší materiál jako plast či kov, nebo měkčí materiál jako silikon, gel a podobně.

Oblíbená a rozšířená erotická pomůcka je anální kolík, jde o erotickou pomůcku, která má svůj typický tvar. Na konci této erotické pomůcky je rozšířená patka, která dopomáhá k lepší a pohodlnější manipulaci. Nejčastěji se anální kolík používá při masturbaci, před análním stykem, kdy provádíte předehru. Anální kolík je vhodný také pro samotné anální dráždění při vaginálním styku.

Nafukovací anální kolík je rovněž vhodný, nafouknout si ho můžete podle své vlastní potřeby. Máte rádi vibrace? Pak sáhněte při análním dráždění pro anální vibrátory, které se liší od běžných vibrátorů. K dispozici jsou také erotické pomůcky jako návleky na prsty. Jsou různě tvarované a mají výstupky, které při análním dráždění dodává větší a intenzivnější stimulaci.

 Anální kolík video

�ervená mu�írna - Růžový slon

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.