Erotické seznamky vám přinesou mnoho sexuálních zkušeností

Erotické seznamky vám přinesou mnoho sexuálních zkušeností

Erotické seznamky není určitě potřeba zvláště blíže představovat. Avšak stále je to trochu tabu a určitě byste neřekli, že se svým protějškem jste se seznámili na erotické seznamce. Přesto se to běžně děje. Erotické seznamky samozřejmě zaznamenaly svůj největší boom s rozmachem internetu, ale můžeme říci, že i dnes jsou značně oblíbené. Erotické seznamky nebo sex seznamky využívají více muži, ale rozdíl není až tak znatelný, jak byste možná čekali.

Právě na erotických seznamkách jsou ženy i muži mnohem více otevřeni sexualitě. Podle jednoho z průzkumů si sex zpestřuje většina z nich některou z erotických hraček. Podívejte se na ty nejlepší erotické pomůcky pro páry.

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

Erotické seznamky se různí, ne vždy je to sex na jednu noc

Na první pohled se může zdát, že erotické seznamky existují vlastně jen k jednomu účelu, a to sexu. Jenže není to pravidlem, že erotické seznamky nabízí partnery jen pro jednorázový sex. Existuje široká škála erotických seznamek, samozřejmě zde můžete najít sex na jednu noc, ale také dlouhodobý vztah na sexu založený, stejně jako klasický vztah. Zatímco některé erotické seznamky jsou placené, jiné si můžete užívat zcela zdarma.

Především sex seznamky jsou velmi oblíbené u takzvaných erotomanů. Víte, kdo je to erotoman? Podívejte se, jak vypadá skutečná závislost na sexu.

Erotické seznamky se také velmi liší svým obsahem, tedy inzeráty. Zatímco některé seznamky jsou amatérské a hledají na nich sex muži i ženy s protějškem, který bude podle jejich představ, jiné seznamy se jen hemží inzeráty nabízející sex za peníze. Samozřejmě záleží na každém, jaký inzerát si vybere. Obecně platí, že amatérské erotické seznamky jsou oblíbenější pro svou autenticitu, ale na druhou stranu může trvat déle, než navážete kontakt.

+ Výhody produktu Výhody erotických seznamek a sex seznamek

Jak už napovídá sám název, sex seznamky mají obrovskou výhodu v tom, že uživatelům jde skutečně většinou pouze o sex. Pokud tedy není dlouhodobý vztah nic pro vás, je erotická seznamka tím pravým. Výhodou je samozřejmě i rychlost, se kterou naleznete partnera či partnerku na sexuální radovánky – většinou se jedná o sex na jednu noc, ale někteří preferují dlouhodobý vztah založený primárně na sexu.

 • erotické seznamky vám nabízí nekonečné možnosti sexu
 • najít sex na jednu noc je často otázka chvíle
 • nemusíte se scházet naslepo, díky erotických seznamkám budete protějšek znát dokonale
 • víte, co má dotyčná žena či muž v sexu rádi
 • často naleznete na někoho, koho vzrušují stejné a často netradiční věci
 • získáte obrovské množství sexuálních zkušeností

Podívejte se, na nejoblíbenější erotické pomůcky pro anální sex

- Nevýhody produktu Nevýhody, které erotické seznamky skrývají

Stejně jako cokoli, tak i erotické seznamky mají rub a líc. Protistranou skvělých výhod, které přináší, jsou i některá rizika. Sex na jednu noc může být nebezpečný, protože nadměrné střídání partnerů samozřejmě zvyšuje riziko mnoha pohlavních nemocí – to je nejspíše největší riziko, se kterým se můžete setkat.

Avšak pozor, tím, že se jedná o internetové prostředí, můžete narazit na mnoho falešných profilů, za kterými se skrývají úplně jiní lidé, než by se mohlo na první pohled zdát.

Nezřídka kdy se setkáte s tím, že fotky na profilu erotické seznamky a reality, jsou často velmi odlišné věci. Mnoho žen, ale i mužů používá falešné fotky v domnění, že tím zvýší své šance na nalezení sexuálního partnera.

 • existuje riziko, že narazíte na falešné profily a poté přijde velké zklamání
 • jsou případy, kdy se z vás budou podvodníci snažit vylákat peníze
 • riziko pohlavních nemocí je zvýšené, dávejte si pozor
 • na některých seznamkách existuje placený obsah, což vás může stát poměrně dost peněz

Na co si dát na erotických seznamkách pozor?

Největším rizikem jsou pohlavní nemoci. Obecně platí pravidlo, že obezřetnější byste měli být u žen, které nabízí své tělo za peníze, ale samozřejmě to není pravidlem. Jisti se nemůžete být nikdy, proto je velmi důležité používat při styku ochranu.

Erotické seznamky jsou dostupné pro každého, takže uživatelé jsou velmi různorodí. Často je využívají i prostitutky, které se jinak nabízí například na ulici. Avšak samozřejmě je lehce poznáte tím, že za sex budou chtít zaplatit.

Pohlavní nemoci jsou na vzestupu. Víte, jak se před pohlavní nemocí bránit a zda vám hrozí? Podívejte se, jestli pohlavní nemoc hrozí i vám.

Dalším rizikem jsou podvodní uživatelé. Pokud jde jen o falešné fotky za účelem zvýšení šancí na sex, není to až tak hrozné. Samozřejmě ale můžete natrefit na ženy, ale i muže, kteří s vámi budou komunikovat, možná se s vámi i sejdou, a až se sblížíte, budou po vás chtít půjčit peníze. Jejich důvody jsou často velmi promyšlené a obecně jsou to dobří manipulátoři. Samozřejmě, že pokud jim peníze skutečně půjčíte, pravděpodobně je už nikdy neuvidíte.

Pozor si dejte určitě i na zlomeninu penisu, která je bolestivá

Nejlepší erotické seznamky

Abyste nemuseli trávit příliš mnoho času hledáním a vybíráním erotických seznamek, které nejsou jen za účelem zisku, vybrali jsme je pro vás my. Přinášíme vám seznam těch nejlepších erotických seznamek, na které má smysl se registrovat, pokud hledáte sex na jednu noc, ale i v případě, že chcete najít protějšek se stejným sexuálním zaměřením.

 • FlirtKontakt
 • ErotickyKontakt
 • SensualFlirt
 • Adult Crowd
 • Victoria Milan

Přestože se jedná o seznamky, které mají dobré recenze uživatelů, mohou se i tady vyskytovat lidé s pohlavní nemocí, stejně jako falešné profily. Proto buďte vždy obezřetní. Na druhou stranu si můžete užít mnoho zábavy a získat cenné zkušenosti.

Naučte se oddálit svou ejakulaci a prodlužte tak sex s partnerkou. Vaše výdrž ji potěší a stejně tak vy si užijete delší chvíli slastí. Navíc o to silnější bude poté váš orgasmus. Odteď už žádná předčasná ejakulace.

TOP 30 erotických pomůcek - 720x90

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.