Jak dostat ženu do postele!

Jak dostat ženu do postele!

Jak dostat ženu do posteleMuži přiznejte si, pozvat ženu na rande či na drink není nic těžkého. Co však dělat ve chvíli, kdy chcete něco více? Jak zapůsobit na ženu a natolik jí okouzlit, aby s Vámi šla rovnou do postele? Nevíte? Tento článek Vám poradí, jak na to!
Sex je lék na krásu! Jistě víte, že pomocí sexu lze vyléčit jakoukoliv depresi, špatnou náladu, bolesti hlavy či migrénu. Kdo nesouloží, jako by nežil! Hodně lidí si myslí, že sex je to nejdůležitější ve vztahu. Málokdo si dovede představit vztah a také soužití s druhým partnerem, kde by chyběli ony vášnivé chvíle v posteli.

Jak svést úspěšně ženu?

Ženu je nutno ze všeho nejdříve něčím zaujmout! Ženy nestojí o toho, kdo sedí tiše v koutě, nemá zájem a jen čeká. Ženy samy od sebe obvykle nepřijdou za Vámi a neřeknou si o telefonní číslo, na základě toho, že tak krásně postáváte v koutě a jste nenápadní. Prostě buďte originální! Věřte si, řekněte si, dneska to prostě dám, sbalím JI!

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90
 1. Netvářit se, že Vás žena nudí tím, co vykládá, i když je to ve skutečnosti tak!
 2. Nekývat na všechno, co řekne. Máte vlastní názor!
 3. Nechovat se arogantně! Nejhorší je arogantní blbec!
 4. Projevte špetku tolerance a chápavosti. I když ve skutečnosti takoví nejste.
 5. Neříkejte jí, že jí milujete a ani se jí neptejte, jestli Vás miluje!
 6. Nedělejte žárlivé scény a to nikdy, opravdu nikdy! Nehlídejte jí na každém kroku, i když ten debil, co se s ní vybavuje, by zasloužil pořádnou nakládačku!
 7. Po první schůzce jí nevolejte pětkrát za den, na její textové zprávy odepište, ale se zpožděním a to minimálně půlhodinu a víc.

Ženy jsou založením romantičky, proto si šplhnete i tím, že je budete obdarovávat. A často. Nemusí to být hned mercedes, ale postačí čokoláda, šampaňské, květina a podobně. Večeře v restauraci ještě nikdy nic nezkazila, zvláště ve chvíli, když žena vidí, že nejste škudlil obecný a není vám líto koupit dražší víno. Vše výše zmíněné, jsou předpoklady pro to, aby Vaše „kořist“ byla ve Vaší moci v průběhu několika dní.

Žena ve Vaší ložnici!

Když se žena ocitne ve Vaší ložnici, je skoro vyhráno! Raději však odložte svůj vítězný tanec na později, máte vyhráno napůl, kývla na to, že k Vám přijde na kávu. Je jasné, že v běžné řeči je pozvání na kafe, zástěrka pro sex. Ona samozřejmě přípravu nepodcenila a taky se oblékla sexy, oholila si nohy a čeká, kdy z ní oblečené svlečete. Nebo se pleteme? Přijde Vám, že je odměřená? Možná opravdu bere pozvání na kafe, jako pozvání na kafe a čeká, že kafe dostane. Jenže co teď? Vy chcete sex, a to hned, tady, a navíc s ní! Znamená to, že se musíte ještě trošku snažit a do postele jí dostat! Ptáte se jak?

Vybrat si můžete z několika tipů. Který vás zaujme, je jenom na Vás. Můžete například vypnout topení. Dotyčná se nezahřeje oním kafem, ale ve Vaší posteli. Můžete vyzkoušet překvapení pod peřinou, ženy mají rády překvapení, a když začne hledat, jednoduše jí povalit do peřin a jít rovnou na věc. Když dámě sdělíte, že Vám právě asi utekla tarantule z akvária a běhá někde po zemi, v tu ránu jí máte v posteli! Dobře a teď se na to podíváme trošku seriózněji. Jak opravdu dostat ženu do postele?

 • Začít s ní chodit – jak lépe ženu nalákat do postele, než s ní udržovat vztah? Sexu se dočkáte do několika měsíců, popřípadě týdnů a úplně nejlépe se sexu dočkáte do několika dní.
 • „Dnes si užijeme, zcela nezávazně, zítra Ti nezavolám, spolehni se“. Existuje mnoho vdaných a zadaných žen, no ne všechny jsou šťastné a spokojené a je hřích, abyste této možnosti nevyužili. Jste-li na diskotéce, poohlédněte se o ženě, kterou kroužkuje snubní prstýnek. Nebo získejte informace od kamarádek či známých, která to žena stojí před podpisem rozvodových papírů. Ženy na pokraji rozvodu jsou snadno ulovitelné. Nemají sex, ale chtějí ho! A co je nejlepší? Chtějí ho nezávazný a na jednu noc!
 • Každý najde nějakou tu kamarádku, který je nezadaná či zadaná a chce sex. Vyzkoušejte nenápadně vyslat signál s nabídkou kvalitního a nezávazného sexu a uvidíte, která se chytí.
 • Sex splacenou společnicí Vám přináší stoprocentní jistotu přísunu sexu. Jenže ne všichni jsou tato zaměřeni, některým chlapům to může vadit. Tohle je opravdu na daném muži, jak se rozhodne.

Zoufalé časy si žádají zoufalé činy! Proto jste-li zoufalí, jednejte! Některým ženám stačí opravdu maličko k tomu, aby Vám skočili do postele a užili si s Vámi. Zapojte fantazuji, zahrajte si na romantického prince. Vyzkoušet můžete historku o tom, že jste stále panic a už Vás to nebaví, potřebujete zaučit. Pohádka o tom, jak se z Vás asi pomalu stává homosexuál a jako důkaz potřebujete sex se ženou, že pro Vás sex s ní nic neznamená, také může zabrat.

Osvědčili se však rady, jak dostat ženu do postele a jsou to tyto rady:

 • Ženě lichoťte, svádějte jí
 • Buďte vtipní
 • Buďte gentleman
 • Před schůzkou se navoňte
 • Myslete na hygienu,
 • Poslouchejte to, co Vám vypráví
 • Nelezte jí do zadku

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..