Jak masturbovat a pořádně si to užít: vyzkoušejte nové techniky

Jak masturbovat a pořádně si to užít

Masturbace, nebo také sebeuspokojování, je souhrn všech technik, které vás dokážou maximálně vzrušit. Každý má svůj fígl, jak masturbovat a dosáhnout při tom orgasmu. Existují nejen různé techniky mužské masturbace, ale i techniky ženské masturbace.

Velkou výhodou sebeuspokojování je to, že patří mezi zdravotně prospěšné činnosti. Byla by škoda si ji pořádně nevychutnat. Prozradíme vám, jak si vaši masturbaci dokonale užít od začátku až do konce.

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

Jak správně masturbovat?

Tipů a triků jak správně masturbovat najdete v knihách, nebo na internetu nespočet. Nejdůležitější je však uvědomit si, že každou techniku si musíte vyzkoušet na vlastní kůži. To, co jednoho může vzrušovat, nemusí druhému dělat nic.

Nezbývá vám nic jiného, než postupně objevovat vaše touhy a chutě. Postupně se seznamte se svým tělem a poznejte vaše erotogenní zóny. Odhoďte zábrany. Vždyť kdo by měl vědět nejlépe, co vás dokonale rozpálí, než vy sami?

Techniky mužské masturbace

Kdy je nejlepší čas na masturbaci?

Vhodná doba na masturbaci je téměř kdykoliv. Ranní užívání si vás povzbudí, dodá vám endorfiny a pozitivně nastartuje váš den. Sebeuspokojování večer naopak pomáhá k lepšímu spánku a celkovému uvolnění před usnutím.

Pásy cudnosti: proč vám nesmí ve vaší BDSM výbavě chybět?

Pokud si vychutnáte chvilku pro sebe během dne, taky neuděláte špatně. Vyplavíte ze sebe nahromaděný stres a uvolníte vaše zatuhlé svaly ze sedavé práce. Zvolte si takovou hodinu, která vám nejlépe vyhovuje ve vašem denním rozvrhu.

Masturbace a vaše zdraví

Masturbace je opředena mnoha mýty. Byla vnímána jako něco hříšného a špatného. Dnešní moderní doba je k ní však velmi loajální a masturbace je doporučována.

Jedním z hlavních důvodů proč masturbovat je navození psychické pohody a svalového uvolnění. Zdravá masturbace je taková, která neomezuje partnerský vztah a je provozována v soukromí. Jak často masturbovat? Zdržte se hesla „všeho s mírou“.

Vkradla se do vaší ložnice nuda? Odhalíme vám, jak smyslné prádlo může zachránit vadnoucí vztah a podpořit vášnivé jiskření v posteli.

Nejoblíbenější techniky mužské masturbace

Typická mužská masturbace probíhá pomocí rukou. Mnoho mužů se však uspokojuje pořád stejně. Co takhle zkusit jinou ruku, nebo rovnou obě? Ruka, kterou nepíšete, není tolik vycvičená a prožitek ze sebeuspokojení může nabrat jiných rozměrů.

TIP: Známé i neznámé techniky mužské masturbace

Zkuste střídat tlak sevření, ale i prstoklad na vaší chloubě. Takzvané OK gesto je další oblíbenou technikou. Přičemž stačí pouze spojit ukazováček s palcem a jemně ho projíždět po vašem penisu. Hrajte si a objevujte, co vaše ruce dokážou.

Nejoblíbenější techniky ženské masturbace

Ženská masturbace se dělí na dvě základní techniky, respektive orgasmy. První je vaginální orgasmus, který je dosažitelný pomocí zavádění různých předmětů do pochvy. Nejúčinnější a nejznámější jsou různé typy vibrátorů, nebo dild.

Nepřehlédněte, TIPY na masturbační techniky pro ženy

Druhým je klitoridální orgasmus. Který vznikne dráždivými pohyby klitorisu. Tohle malé místečko je neskutečně citlivé a mnoho žen zažívá při jeho stimulaci daleko intenzivnější orgasmus, než při klasickém sexu.

Jednoduché tipy jak zlepšit vaše uspokojení k dokonalosti

Jako každá činnost i masturbace dokáže být stereotypní. Jak se vyhnout nudě a fádnosti? Není to nic složitého. Prozradíme vám účinné tipy, jak si vaše hrátky vychutnat na maximum.

 • Začněte používat lubrikant. Už jen pohled na svůdně vlhké přirození vás nažhaví. Navíc vám to s ním půjde daleko lépe od ruky.

Lubrikační gel je nepostradatelnou pomůckou při sexuálním řádění. Ukážeme vám, proč je správný výběr lubrikačního gelu vstupenkou k extázi.

 • Střídejte místa, kde hodláte masturbovat. Vždy ale respektujte soukromí ostatních.
 • Jednou ráno, po druhé večer. Obměňujte čas, kdy si to děláte. Každou středu ve dvě je zabiják nejen partnerského sexu, ale i uspokojivé masturbace.
 • Nebojte se zkoušet nové pozice. Pokud pravidelně masturbujete v sedě, stoupněte si.
 • Zkuste pozvat ke svým hrátkám partnera. Například poloha šedesát devět je pro vzájemné uspokojování perfektní.
 • Zapojte do svých hrátek erotické hračky. Dnešní trh je plný různých vychytávek, určitě si vyberete.

Erotické hračky: dodejte vaší masturbaci nový rozměr

Erotické pomůcky jsou skvělým doplňkem do vaší ložnice. Užijete si je jak sami při masturbaci, tak při sexy hrátkách s partnerem. Sex shopy nabízí nepřeberné množství typů a druhů.

Při výběru se zaměřte na kvalitu zpracování jednotlivých hraček a také na zdravotní nezávadnost použitých materiálů. Není na škodu zainvestovat trochu více peněz. Přeci jen se jedná o pomůcku, kterou nechcete po jednom použití hodit do koše.  Jaké jsou ty nejlepší z nich?

Nevíte, která erotická hračka by vás nejlépe uspokojila? Přinášíme vám návod, jak správně vybrat tu pravou přímo pro vás.

Umělé vagíny

Umělá vagína Fleshlight STUMáte chuť na sex a žádný protějšek není k dispozici? Diskrétní a snadno skladovatelná umělá vagína je odpovědí, jak tento problém vyřešit.

Její dokonalé vyhotovení vás překvapí a zároveň perfektně vzruší.

Realistické panny

Realistické panny Sex Dolls - VojandaSebeuspokojování nemusí být osamělé. Realistická panna hravě nahradí vaše milenky. Nebudete věřit, že není opravdová. Budete nadšeni z propracovaných detailů, jako je dokonale tvarované poprsí a vagína. Můžete si s ní hrát a laskat ji jako skutečnou ženu.

Vibrátory

Silikonový vibrátor Borůvka II (20 cm)Vibrátor je klasikou, která je jasnou volbou jak pro začínající, tak pro zkušené ženy. Výrobci nabízejí desítky druhů vibrátorů. Jaký je ten nejlepší? Doporučujeme pořídit si více tipů. Ty pak můžete střídat podle nálady, chuti a také místa.

Venušiny kuličky

Red Balls venušiny kuličkyTato smyslná vychytávka pomáhá posilovat nejen svaly vašeho pánevního dna, ale také zvyšuje vaše sexuální libido. Pravidelné používání vynušinych kuliček dokonce podporuje zvýšení intenzity vašich orgasmů. To stojí za zkoušku, nemyslíte?

Womanizery

Womanizer Premium podtlakový vibrátor, červenýRevoluce v ženském sebeuspokojování. To jsou womanizery.

Díky bezdotykové simulaci vašeho klitorisu vám zajistí orgasmus, jaký jste ještě nezažily. Už ho nebudete chtít dát z ruky.

Vakuové pumpy

Vakuové pumpy jsou skvělým sexuálním doplňkem, který si zamilujete. Slouží jako předehra pro vaši masturbaci a přispívají k dokonalému vyvrcholení. Existují typy pro muže i ženy.

Co vás zajímá o masturbaci?

 1. Má masturbace nějaký vliv na to, zda jsem ještě panic/panna?

Panic, nebo panna je člověk, který ještě nikdy neměl sexuální styk. Takže masturbace na tento status nemá vliv. Pokud však vyznáváte určité náboženství, nemusí to být pravdou. Každá víra má jiná pravidla a dívá se na masturbaci a první pohlavní styk jinak.

 1. Podvádím masturbací partnera?

Sebeuspokojováním partnera nepodvádíte, pokud se na této činnosti podílíte vy sami. Pravidelná masturbace dokonce může zlepšit vaši sexuální výkonnost a oddálit vaše vyvrcholení při vašich postelových hrátkách.

 1. Kdo častěji masturbuje? Ženy, nebo muži?

Podle výzkumů masturbují více muži, než ženy. Číslo se však o mnoho neliší. Je také nutné brát v potaz to, že ženy jsou ve sdělování detailů svého sexuálního života zdrženlivější oproti mužům.

 1. Může být masturbace nebezpečná?

Masturbace může být nebezpečná, pokud se stane závislostí, která naruší běžný život. Neškodné sebeuspokojování může probíhat i vícekrát za den, ale nesmí při něm docházet k extrémnostem, jako je hodinové sledování porno videí, nebo ukájení se na veřejnosti.

 1. Je možné se při masturbaci nakazit nějakou sexuálně přenosnou nemocí?

Sexuálně přenosné nemoci se přenáší pohlavním stykem, případně krví. Pokud si dopřáváte sebeuspokojování ve vlastní režii, není možnost se touto nemocí nakazit.

 1. Jak často můžu masturbovat, aby to bylo zdraví prospěšné?

Neexistuje přesný počet masturbací za den. Dejte na svůj pocit a pohybujte se někde na středu. Abnormální nadmíra masturbace se může stát vážným problémem, který je nutné řešit s odborníky.

Vyzkoušíte některé způsoby masturbace?

Masturbace je nezbytným doplňkem sexuálního života každého člověka. Dobrých důvodů proč masturbovat bychom našli nespočet. Uvedeme hlavně to, že masturbace má mnoho zdravotních benefitů.

Nejen, že pomáhá mužům s lepší výkonností při klasickém sexu, ale také oddaluje jejich ejakulaci. Ženy se zase díky ní naučí poznávat potřeby svého těla. Dopřávejte si pravidelně svoji malou chvilku pro sebe. Budete překvapeni, jak účinná může být.

Dostavuje se vaše vyvrcholení dříve, než byste si přáli? Prozradíme vám tipy, s kterými zvládnete oddálit vaši ejakulaci.

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..