Jak na nezávazný sex? Poradíme, jak na to

Sexuálně přenosné choroby

Nezávazný sex, povinností dalšího pokračování často může být velmi hezké zpestření jinak všedních dnů. Je však důležité v tom umět chodit, abyste si z něj potom neodnesli nějaké rány. Znáte pravidla, kterými dostanete nezávazný sex?

Je určitě důležité, abyste oddělili lásku od sexu. To bylo ještě před nějakou dobu zhola nemožné a hlavně nepředstavitelné. Poslední dobou však nezávazné vztahy zaznamenaly boom a je tedy víc než jasné, že jejich počet bude nadále stoupat.

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

Velké vytížení, nedostatek času či citové zklamání, to vše je hlavní motivace pro navázání nezávazného vztahu. Nezávazný sex se stává fenoménem a týká se zadaných i nezadaných jedinců. Jde totiž o to, že v rámci sexu na jednu noc si plníte svá tajná přání a skryté touhy.

Vždy proto doporučujeme mít sebou kondom a použít ho! Internetové seznamky jsou dneska doslova nejrozšířenějším zdrojem seznamování a také navazování nezávazných vztahů.

Nezávazný sex si můžete domluvit například přes ověřené erotické seznamky

Nezávazný sex – Osobní zkušenosti a rady

Jak na nezávazný sex?Účetní Martina (27) si nejdříve flirt užívala jen virtuálně. Když však Karel navrhl možnost setkání a užití si sex na jednu noc, zarazila se. Po chvíli váhání však řekla, proč ne.

Je nezadaná, lehce se nudí a Pavel na fotografii vypadal podobně jako její oblíbený herec, vše hrálo pro. Teď už chybělo jen určit čas a místo setkání. V kavárně si k ní přisedl a jí ovanul strach a vzrušení z neznáma. Nakonec skončili u něj doma.

V dalších dnech se Martina snažila pokračovat v lechtivé konverzaci na internetu, kterou měla tak ráda. Jaké bylo překvapení, že Karel nereagoval. V tu chvíli si uvědomila, že tak trošku počítala, že to vše neskončí onou nocí, i když si to nepřipouštěla.

Podrobný postup, jak natočit domácí erotické video

Miroslava Chmelařová, psychoterapeutka v dané situaci radí, že je dobré si dopředu uvědomit, že je to stále a jen náhodný sex. Při něm partnera neznáte, nevíte co od něj čekat a ani nevíte, co se z dané noci může všechno vyvinout.

Když se pro nezávazný sex rozhodnete, počítejte s tím, že může dojít k čemukoliv. Odehrává se často v situacích, které dopředu nemáte šanci promyslet. Když se v takové situaci ocitnete, je nejlepší všechno ukončit a uzavřít.

Návod: Jak správně vybírat erotickou pomůcku

Jaká jsou pravidla nezávazného sexu

Ujasněte si, co vlastně chcete: Pro sebe si řekněte, co vlastně od toho všeho očekáváte. Ušetříte si tak zbytečné zklamání.

  • Nastavit pravidla: i když k sobě ani jeden nemáte žádné závazky, stanovte si společně, kde máte hranice vašeho vztahu a co všechno budete tolerovat a co všechno tolerovat nebudete (například posílání zpráv během dne a podobně)
  • Nevolat opilí: Alkohol odbourává zábrany, proto je dobré se vyhnout kontaktování partnera v době alkoholového opojení. Ušetříte si tak spoustu nepříjemností, které pod vlivem alkoholu ze sebe dostanete.
  • Zadaný? Vyhněte se mu: když jste single, nezávazný sex se zadanými lidmi není dobrý. Milostný trojúhelník vždycky znamená komplikace, o které nestojíte!
  • Jiný program: nezávazný sex by měl být hlavně zábavou a kořením vašeho života. Vyhněte se tomu, že se nezávazný sex stane hlavní náplní vašeho života.
  • Nic nečekejte: nezávazný vztah se zpravidla nevyvine v osudovou lásku, proto v to nedoufejte, ušetříte si spoustu zklamání. Pokud chcete něco víc, nepoužívejte slovní spojení nezávazný vztah!

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..