Jak na nezávazný sex?

Sexuálně přenosné choroby

Jak na nezávazný sex?Nezávazný sex, povinností dalšího pokračování často může být velmi hezké zpestření jinak všedních dnů. Je však důležité v tom umět chodit, abyste si z něj potom neodnesli nějaké rány. Znáte pravidla, kterými dostanete nezávazný sex?

Je určitě důležité, abyste oddělili lásku od sexu. To bylo ještě před nějakou dobu zhola nemožné a hlavně nepředstavitelné. Poslední dobou však nezávazné vztahy zaznamenaly boom a je tedy víc než jasné, že jejich počet bude nadále stoupat. Velké vytížení, nedostatek času či citové zklamání, to vše je hlavní motivace pro navázání nezávazného vztahu. Nezávazný sex se stává fenoménem a týká se zadaných i nezadaných jedinců. Jde totiž o to, že v rámci sexu na jednu noc si plníte svá tajná přání a skryté touhy. Vždy proto doporučujeme mít sebou kondom a použít ho!

Testy vibrátorů s Dominikou

Internetové seznamky jsou dneska doslova nejrozšířenějším zdrojem seznamování a také navazování nezávazných vztahů.

Nezávazný sex – zkušenosti a rady

účetní Martina (27) si nejdříve flirt užívala jen virtuálně. Když však Karel navrhnul možnost setkání a užití si sex na jednu noc, zarazila se. Po chvíli váhání však řekla, proč ne. Je nezadaná, lehce se nudí a Pavel na fotografii vypadal podobně jako její oblíbený herec, vše hrálo pro. Teď už chybělo jen určit čas a místo setkání. V kavárně si k ní přisedl a jí ovanul strach a vzrušení z neznáma. Nakonec skončili u něj doma.

V dalších dnech se Martina snažila pokračovat v lechtivé konverzaci na internetu, kterou měla tak ráda. Jaké bylo překvapení, že Karel nereagoval. V tu chvíli si uvědomila, že tak trošku počítala, že to vše neskončí onou nocí, i když si to nepřipouštěla.

Miroslava Chmelařová, psychoterapeutka v dané situaci radí, že je dobré si dopředu uvědomit, že je to stále a jen náhodný sex. Při něm partnera neznáte, nevíte co od něj čekat a ani nevíte, co se z dané noci může všechno vyvinout. Když se pro nezávazný sex rozhodnete, počítejte s tím, že může dojít k čemukoliv. Odehrává se často v situacích, které dopředu nemáte šanci promyslet. Když se v takové situaci ocitnete, je nejlepší všechno ukončit a uzavřít.

Pravidla nezávazného sexu

Ujasněte si, co vlastně chcete: Pro sebe si řekněte, co vlastně od toho všeho očekáváte. Ušetříte si tak zbytečné zklamání.

Nastavit pravidla: i když k sobě ani jeden nemáte žádné závazky, stanovte si společně, kde máte hranice vašeho vztahu a co všechno budete tolerovat a co všechno tolerovat nebudete (například posílání zpráv během dne a podobně)

Nevolat opilí: Alkohol odbourává zábrany, proto je dobré se vyhnout kontaktování partnera v době alkoholového opojení. Ušetříte si tak spoustu nepříjemností, které pod vlivem alkoholu ze sebe dostanete.

Zadaný? Vyhněte se mu: když jste single, nezávazný sex se zadanými lidmi není dobrý. Milostný trojúhelník vždycky znamená komplikace, o které nestojíte!

Jiný program: nezávazný sex by měl být hlavně zábavou a kořením vašeho života. Vyhněte se tomu, že se nezávazný sex stane hlavní náplní vašeho života.

Nic nečekejte: nezávazný vztah se zpravidla nevyvine v osudovou lásku, proto v to nedoufejte, ušetříte si spoustu zklamání. Pokud chcete něco víc, nepoužívejte slovní spojení nezávazný vztah!

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.