Jak na orální sex – jak uspokojit muže

Jak na orální sex - jak uspokojit mužeNa světě snad neexistuje muž, který by neměl orální sex rád. Existuje mnoho žen, které nechtějí orální sex praktikovat, mohou k němu mít ze začátku odpor. Jak uspokojit muže orálním sexem dokonale?

Jedno je jasné, muži orální sex milují a provozovat jej prostě chtějí. Zvláště pak mladší ženy mají k této technice odpor. Jestliže se jedná o slečny náctileté, které nemají mnoho sexuálních zkušeností, pak je to běžné. Většina takových žen této technice přijde na chuť s nabýváním zkušeností. Nicméně jsou zde stále ženy, tuto techniku moc nemusí. A i když muži orální sex provedou, není to jejich parketa a nechtějí jej provozovat. Kde je chyba?

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

Orální sex? – test zamilovanosti

Jestliže Vás to trápí, pak existuje problém a důvod, o kterém Vy víte. Nemusíte si připadat divně či nenormálně, je mnoho žen, které si tuto techniku nijak neužívají, prostě to dělají jen kvůli partnerovi. Existují ženy, které techniku naprosto milují, nicméně je to jen a pouze u partnera, kterého milují. Pánové, zde si můžete otestovat, jak moc Vás partnerka miluje. Když Vás uspokojí ústy a je na ní vidět nadšení a radost, pak máte před sebou ženu, která je do Vás s největší pravděpodobností zamilovaná.

Proč ženy odmítají orální sex? Důvody.

Co dělat ve chvíli, kdy k orálnímu sexu máte odpor, ale svého partnera milujete a rádi byste mu dokonalou slast dopřáli? Problém může být i hygiena, jelikož si ženy často myslí, že ucítí zápach, pot, budou cucat moč, bojí se chlupů, které příjemné nejsou, když je spolknout mohou se dusit či může dojít k dávivému reflexu a ke zvracení.

Nedostatek zkušeností

Ženy často orální sex odmítají, jelikož nevědí, jak to provést, nemají s ním mnoho zkušeností. Zdá se Vám to spíše vtipné? Popřípadě nepochopitelné? To je možné, ale je tomu skutečně tak! Bojí se, že nebudou dobré, že partner nebude spokojeny. Poté budou svým přátelům u piva vykládat vtipnou historku, jak žena neuměla orální sex. Aby byla historka skutečně dobrá, ještě trošku si jí poupravíme a nadneseme.

Co dělat, když má žena odpor k orálnímu uspokojování

Je několik řešení, jak tento problém vyřešit. Když ucítíte určitý zápach, může to být způsobeno například potem či močí, máte jednoduché řešení. Partnerovi navrhněte, ať se osprchuje či vykoupe. Zakomponujte to jako součást předehry. Partnera celého omyjete, vymydlíte přesně tam, kde potřebujete a bude Vám dobře vonět.

Upravit podle Vašich představ

Neprovozujete-li orální sex z důvodu ochlupení Vašeho partnera, máte dvě možnosti, jak situaci řešit. Budete jej uspokojovat jen na špičce penisu, nebo jednoduše navrhnete celkovou úpravu jeho přirození pomocí oholení. Opět to můžete umně zakomponovat do předehry a partnera si oholit podle vlastní potřeby. Muži s různými experimenty nemívají problémy. Když mu to však navrhnete v lehce laškovném tónu a zamrkáte na něj, protestovat určitě nebude!

Pomůže i alkohol

Máte stále s orálním sexem problém? Pak si dejte láhev dobrého alkoholu, nejlepší volbou je víno, jestliže jste však vyznavači destilátů, pak si směle nalijte jednoho panáka či jednu sklenici vína. Uvidíte, že poté najednou zábrany opadnou a zjistíte, že orálně partnera uspokojit Vás naplňuje. Ve chvíli, kdy muž vzrušeně sténá, povzbuzuje Vás k další a další aktivitě a oslovuje Vás přitom něžnými jmény, to Vás určitě povzbudí. Po několika těchto aktivitách si na tuto techniku zvyknete natolik, že alkohol už nebude potřeba.

Jak to má rád?

Trápíte se tím, že orální techniku neumíte? Ničeho se nebojte! Prostě si představte, že máte před sebou běžné lízátko, které chcete olizovat. Partnera se zeptejte, jestli to děláte dobře, jak si to celé vlastně představuje, jestli máte zrychlit či naopak zpomalit. Každý muž má rád něco jiného, takže je jen dobře, že se ptáte. Muž to ocení, protože tím, že se ho ptáte, mu chcete dopřát to nejlepší vzrušení a rozkoš.

Proč vlastně muži tolik chtějí a milují orální sex

Dobré je, když si ženy uvědomí, proč vlastně muži tolik milují orální sex. Penis je místo velmi citlivé. Pro muže navíc penis symbolizuje jejich chloubu a velikost. Když jej laskáte ústy, jazykem, velmi citlivá místa tím aktivujete. Chlapi, ač jsou možná drsní, také chtějí pro penis něhu a lásku.

Jak uspokojit muže dokonale

Když provozujete muži orální sex, je to něco jako plus pro Vás. Jeho penis a citlivá místa máte v ústech, ve své moci. Nebude tak schopen odporu, jednak si zrovna tuto chvilku užívá a kývl by Vám téměř na vše, a za druhé nemůže, jelikož stačí neparný pohyb a vy můžete na jeho citlivá místa zaútočit, což nechce.

Je ve Vaší moci

Partnerovi poskytnete orální sex, on se Vám pak na oplátku odmění. Tato poloha je prakticky jediná, kdy jste muži níže, zhruba o metr, ale poskytujete mu takovou slast, že jej převyšujete. A to je jasné, že z toho vytěžíte maximum!

Žádná pravidla!

Každému vyhovuje něco jiného, proto nejsou dána žádná pravidla, jak vlastně orální sex provádět. Není nic proti ničemu, když začnete jeho úd nejdříve líbat, pak jej vložíte do úst a po celé délce jej budete jazykem olizovat. Jako lízátko.

Ruce a jejich důležitá role

Když ústy pohybujete hlouběji a zpět k sobě, chvíli rychle a zase pak pomalu, jednou rukou držíte kořen partnerova penisu a občas pohladíte i varlata. Je nutno myslet na to, abyste nezvolila příliš pevný stisk. Nic se nemá přehánět, ani jej nedržte, jako kdybyste se ho štítila. Prostě buďte citlivá!

Druhá ruka je volná, proto jí můžete využít k hlazení vnitřního stehna. Jestliže muž stojí, rukou mu občas přejeďte po zadku. Pokud se mu to bude zamlouvat, jemně mu své nehty zaryjte do pozadí.

Když budete zkušenější a znalejší, ústy jej můžete uspokojovat a přitom oběma rukama držet jeho zadek. Muži jsou naprosto v tranzu, když se mu v té chvíli díváte do očí. Párkrát na něj laškovně mrkněte, nebude pak z toho v noci moct usnout!

Muži mají rádi i sání. Po čase, kdy se zdokonalíte v orální technice, vyzkoušejte i sání. A jak na to? Představte si, že pijete koktejl pomocí brčka a ono to jde pak už ráz naráz. Z toho zešílí muž radostí! Nesmíte však opomenout varlata, líbejte je, hlaďte. Nesmíte však kousat!

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..