Jak rozeznat originální umělou vagínu FLESHLIGHT od padělku!

Padělek vagíny Fleshlight-2Různé kopie a padělky nejsou jenom v oděvním průmyslu nebo v elektronice (Znáte to: „ čím víc pruhů, tím víc adidas“). Padělky se objevují i u erotických hraček a pomůcek. Jak se takovým kopiím vyvarovat? Jak je poznat a nekupovat? Přeci chcete vlastnit jen ty erotické pomůcky a hračky, které jsou z kvalitních materiálů, mají všechny vlastnosti a jsou opravdu originální umělé vagíny.

Padělky versus originály

Do České republiky doputovalo větší množství padělaných erotických hraček firmy Fleshlight. Mnozí z vás tuto značku asi znají, jedná se o umělé vagíny, které jsou velmi kvalitní, prakticky nejkvalitnější. V nabídce má tato společnost desítky modelů umělých vagín, zadečků či úst. Vše je z velmi příjemného materiálu. Existují však prodejci, kteří jednoduše obešli oficiální distribuci a všechny produkty si začali shánět takzvaně bokem. Jak poznat padělek od originálu? Máme pro vás ty hlavní rozdíly!

Jiné balení u umělé vagíny FLESHLIGHT

Časpadělek vagíny Fleshlightto se kopie výrobků Fleshlight prodávány v plechové dóze. Říkáte si co je na tom, vždyť ty značkové Fleshlight, které se prodávaly kdysi, se právě v plechové dóze prodávaly. Jenže tomu bylo dáno a už by měly být vyprodány, takže pozor na takové kousky! Je zde problém, že se tyto kousky v plechové dóze mohou označit jako kopie, ale také to jasně nemusí znamenat, že to kopie opravdu je.

Jiné a nekvalitní pouzdro

K našemu testu jsme použili umělou vagínu Fleshlight Stamina Training unit. Samotná velikost plastového pouzdra je stejná, jenže problém je zbarvení samotného plastu. Originální umělá vagína má lehký metalický odstín, který se na světle lehce odleskuje. Padělky využívají běžný plast, který má žlutější barvu a poznáte to již od pohledu.

Nepropracovaná vložka

Padělek vagíny Fleshlight-3Drtivá většina modelů Fleshlight je reálná. Je to tedy věrná imitace lidské kůže, reálná struktura, vzhled a barvy. A právě poslední zmíněná barva, ta se u našeho testu objevila jako problém. Kopie se „pyšní“ nevýraznou a růžovou barvou, která je však nereálná. Originální výrobek je tělové barvy.

I vevnitř se objevuje citelný rozdíl, originální výrobek umělé vagíny má kulaté výstupky, které jsou ukryty vevnitř. Kopie mají spíš vystouplé nopky, které ani zdaleka nejsou podobny originálu na fotkách modelu.

Další rozdíl mezi padělkem a originálem je oříznutí konce vnitřní vagíny. Na padělku je viditelný nesourodý řez, který na první pohled vypadá naprosto amatérsky. Při představě, na jakém místě onen řek prováděli…. Originální výrobek Fleshlight je velmi čistě zakončen přesně tak, jak to u kvalitní a tím pádem i dražší erotické pomůcky čekali.

Na závěr

I když jsou padělky lákavě levné, určitě je dobré se jich vyvarovat a to zejména proto, že materiál u originálu je kvalitnější. Fleshlight používá materiál Real Feel Super Skin, který je léty prověřený a pozor, také klinicky bezpečný. U kopie nikdy nevíte, co všechno obsahuje a může dojít až k alergickým reakcím, když se materiál kopie dostane do přímého kontaktu s lidskou kůží. A upřímně, vyrážka na určitých místech, není nic příjemného, proto je dobré se tomu vyhnout.

20. 8. 2014 Aktualizace: Padělky v České republice objevili i v novém papírovém balení. Tudíž ubývá rozdílů, jak poznat originál od padělku. Jistá kontrola je, když kontrolujete čísla šarží (dodáme čísla pro ČR) a přibalených lubrikantů.

Vyplatí se vám nešetřit a pořídit si originál. Padělek je také často rozpoznatelný přes cenu, která je jen zlomek z originální ceny. Cena se může pohybovat od 1 600 – 2 700 Kč. (Cena je pro větší modely Classic – Sex in Can/Flight/Blade/Sword můžou být ke koupi okolo 1100Kč.)

Prověření prodejci originálních výrobků mohou v akcích poskytovat ceny 1200 Kč (nízké ceny jsou však vykoupené tím, že prodejci nakupují velké objemy, popřípadě chtějí vyprodat své stávající zásoby a naskladnit si nové modely).

Shrnutí – Rozdíly mezi padělkem a originálem:

  • Plechové balení X papírové balení
  • Barva měkké vložky je jiná
  • Měkká vložka má jinou strukturu

Našli jsme ověřené e-shopy, které získaly od Fleshlightu certifikát. Zaručuje to, že se zde prodávají skutečně originály:

www.osobnivagina.cz

 

�ervená mu�írna - Růžový slon

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář