Nejčastěji erotické pomůcky? Máme přehled!

Jak vybrat erotickou pomůcku?Erotické pomůcky jsou ve světě sexu stále, více častější. I když jsou lidé, kteří je zavrhují a tvrdí, že si vystačí sami, jsou víc a víc populární. Lidé víc a víc v sexu chtějí zkoušet různé novinky a nové věci a erotické pomůcky jim k tomu dopomůžou. Ozvláštníte si svůj sexuální život, okořeníte si jej a získáte naprosto nový zážitek. Jaké jsou však ty nejčastější erotické pomůcky? Vzpomeneme si možná na vibrátory, ale to je tak asi všechno. Máme pro vás přehled nejčastějších erotických pomůcek, které jde koupit v sexshopech.

 

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90
  1. místo Venušiny kuličky

Venušiny kuličky jsou mezi ženami velmi oblíbené erotické pomůcky. Mezi ženami se Venušiným kuličkám přezdívá také vaginální kuličky. Venušiny kuličky ženám dodávají pocity vzrušení a potěšení. Navíc také pomáhají zpevnit a posílit pánevní dno, lze je tedy považovat za erotickou pomůcku, ale i za zdravotní pomůcku. A co, že jsou ty Venušiny kuličky? Jsou to dvě kuličky, které jsou vyrobeny buďto z plastu nebo ze silikonu. Průměr mají zhruba tři centimetry, jsou k sobě připevněné. Navíc se uvnitř nachází kovová kulička. Venušiny kuličky se zavádí do pochvy a při každém vašem pohybu se rozvibrují, čímž přenáší vibrace do celého těla.

  1. místo Vibrátory

Vibrátory, to jsou nejčastější erotické pomůcky, které se lidem vybaví. Pokud tedy vlastníte nějakou erotickou pomůcky, je to obvykle vibrátor. Využití je různé, nemusíte jej používat jen ve chvíli, kdy jste bez partnera a chcete si udělat chvilku pro sebe, ale i ve chvíli, kdy si ozvláštníte partnerský sex. Existují také anální vibrátory, které jsou speciálně tvarované, aby se daly zavádět i do konečníku. Výběr vibrátorů je opravdu široký, jsou v různých velikostech, z různých materiálů, v různých tvarech.

1.místo Lubrikační gely

Když se řekne erotické pomůcky, asi nikdo z nás si pod tím pojmem nepředstaví lubrikační gely. A to je chyba, protože lubrikační gely jsou opravdu řazeny mezi erotické pomůcky. Lubrikační gely tak zabírají právem první místo, protože je lidé kupují nejčastěji. Lubrikační gely pomáhají při problémech se zvlhčením pochvy, při uspokojování muže rukou či při análním sexu, kde je doslova a do písmene nutností. Lubrikační gely se dělí do několika kategorií a můžete si vybrat přesně takový, který vám plně vyhovuje. Lubrikační gely jsou buďto s vůní nebo bez vůně, mají chladivý nebo hřejivý efekt a podobně.

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..