Neklape vám to v posteli? 6 zásadních opatření!

Když to neklape v posteliMáte pocit, že váš sex doma ztrácí vášeň a žádostivost? Musíte se vyhnout základním chybám! Lidé se v sexuálním životě, který vedou s partnerem dopouštění mnoha chyb. Každodenní stereotyp, který se vkrádá do sexu přináší nějaký „zlozvyky“. A milostný život? Ten strádá. Je dobré se jim vyhnout!

1 TIP – Televize? Dejte jí pryč!

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

V ložnici by televize neměla vůbec být, je to rušivý element, který odvádí pozornost. Ložnice je stvořená pro spánek a odpočinek a taky pro milostné hrátky. Čekáte, až skončí nějaký film? Nečekejte, vypněte televizi a raději se věnujte svému partnerovi!

2 TIP – Sex? Neodkládat!

K milování je ideální noc, ne ráno. Jak praví jedno přísloví, nic se nemá odkládat na zítřek a u milování je to pravda dvojnásobná! Pokud však jste spíše skřivan a vstáváte brzo ráno, bránit vám v tom rozhodně nebudeme!

3 TIP – Předehra? Tou začněte!

Předehra není jen v posteli, zapalte vonné svíčky, pustíte si příjemnou hudbu, uvaříte si dobrou večeři…zkrátka na vás celý pokoj musí dýchat atmosférou, která je nabitá erotikou.

4 TIP – Tělo? Pečujte o něj!

Pohodlí je moc dobré, ale je to cesta k záhubě. V dlouhodobém vztahu jí mnoho lidí polehne, protože se už prakticky „nemusí snažit“. Do postele nechoďte neupravená, dbejte na sexy spodní prádlo, na hebkou kůži, na erotické noční košilky, na vláčné rty.

5 TIP – Sex není děsivý přízrak!

Pokud potřebujete, o sexu hovořte, to vám může pomoci, hlavní je, zabit se napětí, které se okolo sexu může vytvořit. Sex neužívejte k výčitkám a také, když se hádáte, tématu sex se vyhýbejte, jak to jen jde.

6 TIP – Erotické pomůcky pro dva

Poslední z možností jak si zlepšit postelové hrátky jsou erotické pomůcky pro dva. Erotické pomůcky neslouží pouze pro jednotlivce, jako je vibrátor. V postelových hrátkách můžete vyzkoušet

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..