Oddálení ejakulace: s těmito TIPY to zvládne každý, už žádné selhání při sexu

Oddálení ejakulace: s těmito produkty to zvládne každý

S předčasným vyvrcholením, chcete-li předčasnou ejakulací, má problém velká spousta mužů. Přitom nelze říci, že by se tento problém týkal určité věkové skupiny, jako třeba v případě poruch erekce. Oddálení ejakulace a díky tomu i prodloužení sexu řeší mnoho mužů napříč věkovou kategorií. Předčasný orgasmus u mužů je dán především 2 ovlivňujícími faktory – jedním z nich je psychika a druhým fyzické zdraví.

Podle lékařských studií trpí předčasnou ejakulací přibližně 18–27 % mužské populace, což není vůbec zanedbatelné číslo. Jedná se o nejčastější problém spojený se sexuálním problémem mužů. Naštěstí je obrovská šance tento stav zlepšit, a to poměrně rychle.

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

Předčasná ejakulace bohužel nemá vliv jen na muže, ale narušuje celkově vztah. Podle nedávného průzkumu je sex až pro 78 % žen důležitou součástí vztahu, vztah bez sexu si neumějí představit a předčasná ejakulace partnera by jim vadila. Oddálení ejakulace tak není přáním samotných mužů, ale i jejich partnerek. Není tak žádným tajemstvím, že předčasný orgasmus muže (ale i ženy) může celkově narušit vztah tak, že se nakonec rozpadne.

Předčasná ejakulace z lékařského pohledu

Pokud se na problém předčasné ejakulace podíváme z lékařského hlediska, ukazuje se, že podle studií se s ní setkávají spíše mladší muži, kteří trpí předčasným orgasmem zejména na počátku svého sexuálního života, kdy nemají dostatek zkušeností. Lékaři většinou definují předčasnou ejakulaci tak, že se jedná o výron semene přibližně 30–60 sekund po začátku sexuálního styku.

Nicméně se může jednat také o delší čas, v pořádku nejsou ani 2 minuty, i v takovém případě by měl mít muž snahu o oddálení orgasmu. Vždy záleží na preferencích samotných jedinců a jejich partnerek.

Na problematiku předčasné erekce lze nahlížet i jiným pohledem, a to porovnáním průměrné délky sexuálního aktu. Průměrná délka sexu je podle studií přibližně 6,2 minuty od proniknutí penisu do vagíny až po vyvrcholení jednoho z partnerů. Velký vliv přitom hraje sexuální předehra a erotické dráždění partnerů, naopak kondom má jen zanedbatelnou roli. Jestliže je tedy délka vašeho sexuálního styku kratší než tento průměr, měli byste řešit, jak oddálit orgasmus.

Jednou z možností, jak prodloužit milování, je bezesporu doplněk stravy Vimax, který si naši čtenáři velmi pochvalují a celkově je považován za jeden z nejlepších produktů na oddálení ejakulace a zároveň zlepšení erekce a sexuální stimulaci.

8 snadných tipů, na oddálení ejakulace

 1. Masturbace pro oddálení orgasmu – Ano, masturbace je velmi účinná tréninková metoda na oddálení orgasmu, což potvrdilo nemálo studií. Rovněž většina chlapů, by vám to potvrdila. Masturbace musí probíhat déle, než 8 minut. Proto u mužské masturbace myslete na to, že dokončit prácičku rychle, není moc prospěšné.
 2. Správné dýchání – Je známo, že mnoho mužů při sexuální výkonnosti zadržuje dech, což není dobré. Pokud chcete vydržet, co nejdéle, chce to dlouhý a relaxovaný dech.
 3.  Mírné pauzy během sexu – Pokud ucítíte, že by mělo dojít k ejakulaci, vyjděte z partnerky a začněte ji to dělat, jiným způsobem. Po chvíli pauzy a zpestření, můžete pokračovat.
 4. Stlačení špičky penisu pro blokaci ejakulace – Docela známá i neznámá technika, je stačení žaludu. Pokud ucítíte, že by mělo dojít k vyvrcholení, vysuňte jej a cca na 30s stiskněte špičku penisu. Jakmile ucítíte opadnutí vyvrcholení, můžete pokračovat v souloži.
 5. Změna polohy – Pokud chcete dlouhou sexuální výkonnost, měli byste i myslet na správné polohy. Zapomeňte na misionářskou polohu, a přeneste partnerku nahoru. Taktéž je velmi účinná poloha lžiček.
 6. Soulož s plným měchýřem – Sice je to bizarní, ale soulož s plným měchýřem oddaluje ejakulaci. Je to zapříčiněné efektem většího napětí v penisu a močové trubici. Díky tomu dochází k vyvrcholení obtížněji.
 7. Prodloužená předehra – Předehra je základ každého sexu. Jak muž tak i žena měli vědět, co partnera dráždí. Mluvte i s partnerkou, co už vás rozdráždí například příliš. Domluvte si například nějaké signály. Partnerka vám může také pomoc oddálit ejakulaci, když chytne penis u kořene.
 8. Častý sex – Trénink dělá mistra. Tohle pravidlo platí u sexuální výkonnost. Dosáhněte oddálení ejakulace nejlepší metodou. Mějte s partnerkou častěji sex, než jednou za týden.

Oblíbené produkty na oddálení předčasné ejakulace

Představujeme níže pár osvědčených produktů na oddálení ejakulace. Metody a produkty jsme sami testovali a zdají se nám jako nejúčinnější praktické metody při boji s předčasným výronem semene. Především záleží na preferencích uživatele.

Vimax nejen na oddálení ejakulace

Vimax tabletyVynikající zkušenosti při oddálení ejakulace jsme měli s doplňkem stravy Vimax. Tento úžasný produkt je všestranný a nepomáhá jen s předčasným výronem semene. Dopomáhá také zlepšovat kvalitu erekce a slouží ke zvětšení penisu.

Dle výsledků našich čtenářů, je Vimax i velmi účinný při oddálení ejakulace, o čemž se přesvědčila naše redaktorka Beata. 

Erekční kroužky jsou skvělou volbou na oddálení ejakulace

Erekční kroužky Elephant RingsErekční kroužky nejen stimulují penis k lepšímu a intenzivnějšímu vyvrcholení, udržují v topořivých tělískách více krve a tím je penis citlivější, větší a lépe udržuje maximální erekci, ale slouží i jako výborná pomůcka k oddálení ejakulace. S erekčními kroužky si užijete sex úplně jinak než doposud, zažijete novou sexuální stimulaci a oddálíte ejakulaci. Stačí si jen vybrat vhodný erekční kroužek, kterým s velkou pravděpodobností potěšíte i partnerku.

Erekční kroužky se vyrábějí v různých velikostech z velmi rozmanitých materiálů, nejčastější jsou však latexové, ale i „kovové“, tedy s kovovými částmi, které ještě lépe a pevněji obejmou kořen penisu. Některé erotické kroužky dokonce vibrují, čímž sexuálně dráždí vás i partnerku. Další obsahují například výstupky pro anální stimulaci a podobně.

Unikátní umělá vagína Fleshlight STU pro trénink oddálení ejakulace

Umělá vagína Fleshlight STUPokud se ptáte, v čem je vagína Fleshlight STU unikátní, je to díky její vnitřní struktuře, která je navržena k prodloužení skutečné délky pohlavního styku. Tato umělá vagína předčí i vaše nejtajnější očekávání, které by erotická pomůcka měla splňovat.

Na první pohled byste ani nepoznali, že se uvnitř obalu skrývá umělá vagína, což zajišťuje jistou diskrétnost. Muži tuto umělou vagínu Fleshlight STU hodnotí jako hebkou a velmi jemnou, která je navržena svou vnitřní strukturou tak aby dokázala „natrénovat“ oddálení erekce.

Vagína Fleshlight STU byla navržena jako masturbační a zároveň cvičící pomůcka, abyste s ní dosáhli unikátního pocitu při pohlavním styku, získali rytmus a maximální sexuální výkon. Díky ní můžete natrénovat dokonalé ovládnutí ejakulace.“, říká výrobce.

Bull PowerGel pro oddálení ejakulace

Bull PowerGel - Na oddálení ejakulace Další pomůckou, díky které můžete překonat nepříjemnou předčasnou ejakulaci, je speciální Bull PowerGel, který díky svému složení znecitlivuje penis, čímž dochází k oddálení erekce. Na druhou stranu je však důležité, že znecitlivění není tak silné, aby došlo k ochabnutí erekce.

Svými vlastnostmi velmi připomíná lubrikační gel, takže ho můžete využít také v tomto směru. Můžete tak uspokojovat svou partnerku mnohem déle, výrobce uvádí, že dochází až k několikaminutovému oddálení ejakulace.

Pepino Long Action – tlumivé kondomy pro prodloužení sexu

Pepino Long Action – tlumivé kondomy

Znecitlivující kondomy pro dlouhou sexuální akciPepino Long Action. Tyto tlumivé kondomy lehce znecitlivují žalud penisu, čímž prodlužují dobu sexuálního styku a prodlužují ejakulaci. Zároveň je jejich povrch navlhčen silikonovým olejem, takže příjemně lubrikují, nemusíte tak používat další lubrikační gely a podobně. Celkově jsou kondomy Pepino Long Action velmi levné a mnoho mužů si je ve svých recenzích chválí. Určitě tak stojí za vyzkoušení.

Víte, že při sexu nestačí mít jakýkoli obyčejný kondom pro oddálení erekce? Studie prokázaly, že tolik rozšířené povědomí o tom, že kondom obecně oddaluje vyvrcholení muže a celkově dochází k menší stimulaci, je mylné. Ve skutečnosti je rozdíl v délce sexu bez kondomu a s kondomem zanedbatelný. Proto se vyplatí sáhnout skutečně po kondomech určených k prodloužení sexuálního styku.

Tlumivý lubrikační gel

Tlumivý lubrikační gel

Velmi oblíbenými jsou také tlumivé lubrikační gely, které slibují oddálení erekce svými lehce znecitlivujícími účinky. Tyto gely způsobují oddálení nástupu ejakulace až o několik minut, což může být pro vás, ale i vaši partnerku, velmi lákavé a zpestřující.

Tlumivý lubrikační gel snižuje lokální citlivost pohlavních sliznic a umožňuje tak delší výdrž. Avšak pozor, doporučujeme s tímto gelem použít také kondom, jinak by mohlo dojít i ke znecitlivění partnerky.

Časté dotazy k předčasné ejakulaci

1. Co je to ta předčasná ejakulace

Při souloži by se měli vždy uspokojit oba partneři. Pokud dochází k předčasnému výronu semene, je uspokojen jen muž. Pokud dochází k předčasné ejakulaci častokrát, dochází i k problémům ve vztazích či k nevěrám. 

2. Je předčasná ejakulace ojedinělý problém u mužů?

Dle statistik, trpí předčasnou ejakulací 30%-40% mužů. Opravdu nejde o ojedinělé případy, proto nevěšte hlavu. 

3. Jaká je časová doba pro předčasnou ejakulaci?

K předčasné ejakulaci dochází většinou buď před zasunutím nebo do minuty po zasunutí. I přesto zde můžeme mírně přiřadit muže s výkonem do 4 minut. Běžně muži dosahují 10+ min. sexuální výkonnosti.

4. Jaké ovlivňující faktory mohou za předčasný výstřik?

Faktorů ovlivňující může být hned několik. Pokud jde o mladého chlapce bez praktických zkušeností, nemusí zoufat, protože časem budou výkonnější. Pokud jde o muže se sexuální praxí, stojí za předčasnou ejakulací většinou tyto problémy:

 • Stres
 • Úzkost před výkonem
 • Problémy ve vztahu
 • Deprese
 • Dlouhá pauzu

5. Může mít předčasný výron semene dopad i na vztahy?

Bohužel, ano. V případě vážného vztahu či manželství, nepodceňujte vážnost předčasné ejakulace. Většinou partnerky, které to v hlavě nemají v pořádku podvedou své partnery, i když nezávazně, ale přeci. 

6. Předčasná ejakulace u mladých mužů

Nejvíce trpí předčasnou ejakulací nezkušení chlapci/muži u kterých je tento jev zcela běžný a nijak vyjímečný. Postupem času, díky praktičnosti tito chlapci/muži výkonnostně vyrostou a výrazně tak prodlouží sexuální výdrž. 

Pokud je vám 18+ a chcete prodloužit sexuální výkonnost a zbavit se předčasné ejakulace, určitě doporučujeme k tréninku a k úžasné masturbaci umělou vagínu Fleshlight STU.

7. K jakému odborníkovi v případě nutnosti?

Pokud nezabere nic z našeho doporučení, zajděte k urologovi ve vaší oblasti. Z velké pravděpodobnosti půjde o vážnější problémy, které zapříčinily předčasnou ejakulaci. 

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..