Oddálení ejakulace: s těmito produkty to zvládne každý, už žádné selhání při sexu

Oddálení ejakulace: s těmito produkty to zvládne každý

S předčasným vyvrcholením, chcete-li předčasnou ejakulací, má problém velká spousta mužů. Přitom nelze říci, že by se tento problém týkal určité věkové skupiny, jako třeba v případě poruch erekce. Oddálení ejakulace a díky tomu i prodloužení sexu řeší mnoho mužů napříč věkovou kategorií. Předčasný orgasmus u mužů je dán především 2 ovlivňujícími faktory – jedním z nich je psychika a druhým fyzické zdraví.

Podle lékařských studií trpí předčasnou ejakulací přibližně 18–27 % mužské populace, což není vůbec zanedbatelné číslo. Jedná se o nejčastější problém spojený se sexuálním problémem mužů. Naštěstí je obrovská šance tento stav zlepšit, a to poměrně rychle.

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

Předčasná ejakulace bohužel nemá vliv jen na muže, ale narušuje celkově vztah. Podle nedávného průzkumu je sex až pro 78 % žen důležitou součástí vztahu, vztah bez sexu si neumějí představit a předčasná ejakulace partnera by jim vadila. Oddálení ejakulace tak není přáním samotných mužů, ale i jejich partnerek. Není tak žádným tajemstvím, že předčasný orgasmus muže (ale i ženy) může celkově narušit vztah tak, že se nakonec rozpadne.

Předčasná ejakulace z lékařského pohledu

Pokud se na problém předčasné ejakulace podíváme z lékařského hlediska, ukazuje se, že podle studií se s ní setkávají spíše mladší muži, kteří trpí předčasným orgasmem zejména na počátku svého sexuálního života, kdy nemají dostatek zkušeností. Lékaři většinou definují předčasnou ejakulaci tak, že se jedná o výron semene přibližně 30–60 sekund po začátku sexuálního styku.

Nicméně se může jednat také o delší čas, v pořádku nejsou ani 2 minuty, i v takovém případě by měl mít muž snahu o oddálení orgasmu. Vždy záleží na preferencích samotných jedinců a jejich partnerek.

Na problematiku předčasné erekce lze nahlížet i jiným pohledem, a to porovnáním průměrné délky sexuálního aktu. Průměrná délka sexu je podle studií přibližně 6,2 minuty od proniknutí penisu do vagíny až po vyvrcholení jednoho z partnerů. Velký vliv přitom hraje sexuální předehra a erotické dráždění partnerů, naopak kondom má jen zanedbatelnou roli. Jestliže je tedy délka vašeho sexuálního styku kratší než tento průměr, měli byste řešit, jak oddálit orgasmus.

Jednou z možností, jak prodloužit milování, je bezesporu doplněk stravy Vimax, který si naši čtenáři velmi pochvalují a celkově je považován za jeden z nejlepších produktů na oddálení ejakulace a zároveň zlepšení erekce a sexuální stimulaci.

Erekční kroužky jsou skvělou volbou na oddálení ejakulace

Erekční kroužky Elephant RingsErekční kroužky nejen stimulují penis k lepšímu a intenzivnějšímu vyvrcholení, udržují v topořivých tělískách více krve a tím je penis citlivější, větší a lépe udržuje maximální erekci, ale slouží i jako výborná pomůcka k oddálení ejakulace. S erekčními kroužky si užijete sex úplně jinak než doposud, zažijete novou sexuální stimulaci a oddálíte ejakulaci. Stačí si jen vybrat vhodný erekční kroužek, kterým s velkou pravděpodobností potěšíte i partnerku.

Erekční kroužky se vyrábějí v různých velikostech z velmi rozmanitých materiálů, nejčastější jsou však latexové, ale i „kovové“, tedy s kovovými částmi, které ještě lépe a pevněji obejmou kořen penisu. Některé erotické kroužky dokonce vibrují, čímž sexuálně dráždí vás i partnerku. Další obsahují například výstupky pro anální stimulaci a podobně.

Unikátní umělá vagína Fleshlight STU pro trénink oddálení ejakulace

Umělá vagína Fleshlight STUPokud se ptáte, v čem je vagína Fleshlight STU unikátní, je to díky její vnitřní struktuře, která je navržena k prodloužení skutečné délky pohlavního styku. Tato umělá vagína předčí i vaše nejtajnější očekávání, které by erotická pomůcka měla splňovat.

Na první pohled byste ani nepoznali, že se uvnitř obalu skrývá umělá vagína, což zajišťuje jistou diskrétnost. Muži tuto umělou vagínu Fleshlight STU hodnotí jako hebkou a velmi jemnou, která je navržena svou vnitřní strukturou tak aby dokázala „natrénovat“ oddálení erekce.

Vagína Fleshlight STU byla navržena jako masturbační a zároveň cvičící pomůcka, abyste s ní dosáhli unikátního pocitu při pohlavním styku, získali rytmus a maximální sexuální výkon. Díky ní můžete natrénovat dokonalé ovládnutí ejakulace.“, říká výrobce.

Bull PowerGel pro oddálení ejakulace

Bull PowerGel - Na oddálení ejakulace Další pomůckou, díky které můžete překonat nepříjemnou předčasnou ejakulaci, je speciální Bull PowerGel, který díky svému složení znecitlivuje penis, čímž dochází k oddálení erekce. Na druhou stranu je však důležité, že znecitlivění není tak silné, aby došlo k ochabnutí erekce.

Svými vlastnostmi velmi připomíná lubrikační gel, takže ho můžete využít také v tomto směru. Můžete tak uspokojovat svou partnerku mnohem déle, výrobce uvádí, že dochází až k několikaminutovému oddálení ejakulace.

Pepino Long Action – tlumivé kondomy pro prodloužení sexu

Pepino Long Action – tlumivé kondomy

Znecitlivující kondomy pro dlouhou sexuální akciPepino Long Action. Tyto tlumivé kondomy lehce znecitlivují žalud penisu, čímž prodlužují dobu sexuálního styku a prodlužují ejakulaci. Zároveň je jejich povrch navlhčen silikonovým olejem, takže příjemně lubrikují, nemusíte tak používat další lubrikační gely a podobně. Celkově jsou kondomy Pepino Long Action velmi levné a mnoho mužů si je ve svých recenzích chválí. Určitě tak stojí za vyzkoušení.

Víte, že při sexu nestačí mít jakýkoli obyčejný kondom pro oddálení erekce? Studie prokázaly, že tolik rozšířené povědomí o tom, že kondom obecně oddaluje vyvrcholení muže a celkově dochází k menší stimulaci, je mylné. Ve skutečnosti je rozdíl v délce sexu bez kondomu a s kondomem zanedbatelný. Proto se vyplatí sáhnout skutečně po kondomech určených k prodloužení sexuálního styku.

Tlumivý lubrikační gel

Tlumivý lubrikační gel

Velmi oblíbenými jsou také tlumivé lubrikační gely, které slibují oddálení erekce svými lehce znecitlivujícími účinky. Tyto gely způsobují oddálení nástupu ejakulace až o několik minut, což může být pro vás, ale i vaši partnerku, velmi lákavé a zpestřující.

Tlumivý lubrikační gel snižuje lokální citlivost pohlavních sliznic a umožňuje tak delší výdrž. Avšak pozor, doporučujeme s tímto gelem použít také kondom, jinak by mohlo dojít i ke znecitlivění partnerky.

TOP 30 erotických pomůcek - 720x90

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.