Sex ve vodě – Je lepší sex nebo horší?

Sex ve vodě - Je lepší sex nebo horší?

Sex ve voděSkvělé zpestření milostného života může být milování ve vodě. Je to velmi vzrušující, neokoukané, lákavé a neobvyklé. Sex ve vodě má své velké výhody. Voda nadnáší, takže vám umožní mnoho zajímavých poloh a možnosti proniknutí. Myslete však na to, že voda není voda. Blíže si popíšeme, co aquasex obnáší, jaké jsou rizika, jak to dělat správně, abychom si ten sex co nejvíce užili. Sex ve sprše je poslední dobou také velmi oblíben.

Radosti, ale i rizika

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

Dámám se při slovním spojení sex ve vodě vybaví asi jako první možné gynekologické problémy. Ty se vztahují zejména pro rybníky, jezera a přírodní koupaliště, ale také pro veřejné bazény. V posledním zmíněném je sice riziko menší, ale je. Pokud je navíc žena náchylnější k podobným problémům, měla by být pokud možno co nejvíce opatrná. Do pochvy se může dostat infekce, kterou způsobují při sexu v rybníce a jezeře, sinice.

Bezpečný sex především!

Sex ve vodě neznamená, že pohlavní přenosné nemoci či nechtěné otěhotnění se vás netýkají. I ve vodě myslete na účinnou antikoncepci. S kondomem pod vodou to není nic jednoduchého. Je zde vysoké riziko sklouznutí kondomu, a pokud jste ve vodě horké, může horká voda kondom zničit. Voda spermie sice odplavuje a za chvíli v ní zahynou, jistotu však 100% nemáte.

Voda neznamená lubrikační gel

Při sexu ve vodě vám to nemusí nutně klouzat. Voda vysušuje přirozenou vlhkost a v tuto chvíli může být sex pro některé ženy nepříjemný. I ve vodě je dobré použít lubrikační gel. Vybírejte takový, který je vodě odolný.

Sex v moři

Léto, dovolená, to vše svádí k sexu v moři. Dovádíte ve vodě a najednou vás přepadne neovladatelná touha po sexu. Slaná voda však není kamarád vagíny. Již zmíněné infekce a další různá onemocnění jsou jasná. Sex v moři je poměrně náročný. Vlny s vámi pohupují různými směny a není to jednoduché. Musíte být dobrými plavci. Písek také není příjemný, dostane se vám často úplně všude. Nejlepší uspokojení v moři je proto použít ruce a vlasntí fantazii.

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..