Smyslné prádlo může zachránit vadnoucí vztah a vnést do hrátek nový rozměr

Smyslné sex prádlo může zachránit vadnoucí vztah
Luxusn�­ vibr�¡tory R�¯�¾ov�½ slon

Nic netrvá věčně a bohužel to platí také o vášni mezi partnery. Možná jste zaznamenala, že pozvolna vyprchala i ve vašem vztahu a máte strach, že o svého milovaného partnera brzy přijdete. Co když si najde jinou, která bude v posteli lepší než vy? Zároveň se nabízí otázka, zda vám za to vůbec stojí, vždyť i vy si přece zasloužíte někoho, kdo vám splní vše, co vám na očích uvidí…

Nedělejte si iluze a nevzdávejte to

Chyba může být na obou stranách, ale obvykle není nic ztraceno. Naděje umírá poslední a s trochou snahy můžete opět zažehnout onu pověstnou jiskru. Jak? V posteli vám to může začít klapat díky smyslnému prádýlku!

V prvé řadě se smiřte s tím, že dokonalé vztahy existují jen v telenovelách. Mnohé studie prokázaly, že prvotní vášeň ve vztahu je pouze a jenom chemie. A když po určité době prvotní pobláznění ustoupí, zbude čistá láska. Jenomže ta se může oproti vášni jevit jako slabý odvar – ty tam jsou pro milované noci a nekonečné vzrušení bez ohledu na místo. Co s tím? Výměna partnera je poněkud unáhlené rozhodnutí, s novým byste pravděpodobně brzy řešila stejný problém. Raději si pořiďte dámské sexy prádlo a rozpoutejte v posteli „peklo“.

Muži se rádi koukají

Zatímco ženy pracují s představivostí, muži jsou poněkud přízemnější a dávají spíše na vizuální podněty. V tomto směru jsou sexy soupravy dámské znamenitou volbou – jakmile se před partnerem předvedete v dobře padnoucím prádýlku, reakce na sebe nenechá dlouho čekat.

Sexy prádlo je lepší než nevěra

Způsobů, jak si zpestřit intimní život, je samozřejmě mnohem více. Eroticky laděným prádlem vše teprve začíná a je jen na vás, jak si postelové hrátky zpříjemníte. Ať už sáhnete po standardních či méně obvyklých pomůckách, jisté je, že ve svém partnerovi opět najdete milence, kterým byl na začátku vztahu. A to je přece mnohem lepší, než si hledat někoho, s kým si nemusíte tak rozumět, nebo ne?

A podle čeho sexy prádýlko vybírat? Spoustu skvělých tipů najdete v následujícím videu:

�ervená mu�írna - Růžový slon

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.