TIP na super mokrý orgasmus – Návod, jak na Squirt

mokrý orgasmus - Squirt

Squirting, technika pro velmi zdatné či až „nadané“ milence. Mokrý „stříkající“ orgasmus můžete své partnerce způsobit, pokud máte cit v rukách a jste šikovní. Jestliže jste opravdu Superman, zvládnete něco podobného i přirážením, které je dávkované či kroužením pánve v úhlu.

Díky tomu je velmi intenzivně drážděný bod G. Ženská ejakulace existuje, nicméně není často, protože ne všechny ženy jsou schopny jí dosáhnout. A když už jí dosáhnou, tak je to různě měřitelné množství, občas jen pár kapiček, jindy velký mokrý orgasmus.

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

TIP: Dosáhněte zvětšení penisu s těmito ověřenými TIPY

Jak na mokrý orgasmus neboli Squirt?

Vlhký orgasmus se velice vzrušující, ale z dlouhodobějšího hlediska nehygienický. Před takovýmto intenzivním drážděním by se měla odehrávat delší předehra, při níž by bylo dobré prožít alespoň jeden orgasmus, který uvolní napětí a také dojde k prokrvení.

TIP: Využijte k mokrému orgasmu i například skvělý podtlakový vibrátor Womanize.

1. Před aplikováním mokrého orgasmu si ruce pořádně umýt mýdlem či desinfekčním přípravkem. I nehty by měly být krátce zastřižené, aby nezpůsobovaly spíše bolest, než slast. Abyste velmi intenzivně dráždili bod G, je nutné použít prostředníček a prsteníček, dlaň musí směřovat vzhůru. Další prsty v tuto chvíli nehrají roli, ale později se mohou přidat, popřípadě jimi můžete dráždit poševní vchod.

Super mokrý orgasmus - Squirt: Část 1        Super mokrý orgasmus - Squirt: Část 2

2. Dráždění je dobré vést proti stydké kosti. Můžete také kroužit v dané oblasti a to s přídavkem mělčích zásunu, přibližně v první třetině pochvy. Může také docházet k zduření, které se vytvoří v oblasti bodu G, žena také může cítit tlak na močový měchýř, který by však měl být vždycky jen příjemný. Může také docházet k dráždění klitorisu a to buďto ženou či mužem, záleží na jeho šikovnosti. Pokud chcete, můžete přidat také anální stimulaci. U ní je důležité neprovádět jí stejným prstem, který se zasouvá do vagíny. Mohlo by totiž dojít k nepříjemné infekci.

Jestliže vaše ruce, nejsou ruce zkušeného maséra a nemáte v nich dostatek citu, můžete si na pomoc vzít různé pomůcky, které speciálně dráždí bod G a jsou na to i přizpůsobeny tvarem o dokážou vám přivodit Squirt.

Erotické pomůcky vhodné pro Squirt

 

Jak na mokrý orgasmus – Squirt video návod

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..