Vaginální orgasmus – Několik tipů, jak na něj?

Víte, kde leží ženskéý bod-G?

U mnoha ženy není tak obvyklý vaginální orgasmus. Drtivá většina žen orgasmů dosahuje za pomoci jiné stimulace a to bývá nejčastěji stimulace klitorisu. Ve chvíli, kdy chcete vyzkoušet vaginální orgasmus, poradíme Vám tipy, jak jej „natrénovat“. Je nutno najít Grafenbergův bod, neboli tolik opěvovaný bod G. Najdete jej na přední straně pochvy, asi 3 až 5 centimetrů od vchodu poševního.

Jde o nervovou tkáň, která je velmi citlivá. Když tento bod G stimulujete, k vaginálnímu orgasmu může docházet. Často ho může doprovodit výron tekutiny, která je podobná spermatu. Bod G je u každé z žen citlivý jinak.

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

Hledáte-li tento bod poprvé, pak si k ruce vezměte partnera, ten vám pomůže:

  • Dobrá je poloha vsedě nebo vkleče na pohovce, pokud bod G chcete najít. Když ležíte, bod G se hledá docela špatně.
  • Před začátkem hledání je dobré jít na malou. Když je bod G drážděn, často se Vám může chtít močit. Když nabudete jistoty, že už nepotřebujete čůrat, vesele se pusťte do hledání.
  • Do pochvy zajeďte jedním nebo dvěma prsty. Po její přední straně jimi přejíždějte. Musíte mít trpělivost, bod G bývá docela hluboko.
  • Ve chvíli, kdy najdete na dotek hrubou a vrásčitou oblast, můžete na ní i zatlačit. Nebojte se trošku přitlačit.
  • Přední strana pochvy se trošku zvětší, když budete stimulovat tento bod. A čím to je? Pochva se více prokrvuje. Toto hrubé místečko je u každé ženy trošku jinak umístěno a také je jinak velké.
  • Při pokračující stimulaci začněte pociťovat stahy dělohy, které jsou opravdu velmi příjemné. Ve stimulaci nepřestávejte, zkuste tuto oblast masírovat dostatečně dlouho. Těšit se můžete na naprosto skvělý orgasmus.

Jak na vaginální orgasmus

Postup na vaginální orgasmus

První krok je stimulaci klitorisu a klitorální orgasmy vynechávat. Díky tomu se zaměříte jen a pouze na pocity, které se spojují s G bodem. Dvakrát, třikrát v týdnu jej masírujte a to buď sama, nebo by jej měl masírovat Váš partner. Čím častěji budete procvičovat masírování, naučíte se rychleji správné pohyby, které navozují příjemné pocity orgasmu. Stimulace pak bude i rychlejší. Když budete cítit, že jste dostatečně vzrušená, začněte svaly stahovat. A jaké svaly? Ty, kterými zadržujete nebo přerušujete běžně močení. Cvičení Vám pomůže se mnohem lépe soustředit na správné místo ve Vašem těle.

Pomůcky pro vaginální dráždění:

Gelový vibrátor Borůvka, velikost 20cm

Silikonový vibrátor Borůvka
Cena: 1 095 Kč

Popis: Jeden z nejoblíbenějších vibrátorů, který zpříjemňuje masturbaci vibracemi. Velikost 20 cm a velmi příjemný materiál.

Kde zakoupit

Vibrátorky na prst RedGreen

Silikonový vibrátor Borůvka
Cena: 399 Kč

Popis: Malé vibrátorky určené k nasazení na prsty. Tento mini vibrátor je skladný a dokáže odvést výbornou práci.

Kde zakoupit

Masážní vibrátor Power AkuWand

Masážní vibrátor Power AkuWand
Cena: 179 Kč

Popis: Výkonný pomocník pro partnerský sex, erotickou masáž i nevšední masturbaci s vynikajícím vibrátorem, luxusní řady.

Kde zakoupit

Psychický tlak je zabiják vaginálního orgasmu. Ten na sebe můžete sama vyvíjet a to tehdy, kdy si říkáte, že musíte při dráždění bodu G pocítit orgasmus. Uvolněte se, nepropadejte nervozitě, když se neobjevuje orgasmus nebo se nedostaví vůbec. Zaměřte se na své svůdné představy, ty obvykle samy nastartují orgasmus, když jde všechno dobře. Když cvičením bod G přivedete k prožívání orgasmu, spolu s partnerem poté můžete vyzkoušet mnoho poloh, které při souloži bod G dráždí.

V poloze zezadu, ve stoje, to jsou polohy, kde se dá bod G velmi dobře dráždit. I klasická misionářská poloha však může dráždit bod G a může být tak vytvořen vaginální orgasmus. Žena by měla mít podložený zadek polštářem. I poloha na koníčka může v dráždění bodu G pomoci, když je žena k partnerovi otočená zády.

Vaginální orgasmus – Video návod

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..