Vibrátor We-Vibe Sync recenze – Vibrátor pro páry a dvojité uspokojení

Vibrátor We-Vibe Sync recenze - Vibrátor pro páry

Díky této erotické pomůcky se mohou uspokojit oba partneři. Erotická pomůcka We-Vibe se z jedné části zasune do vagíny ženy, která také dráždí klitoris a při souloži druhá část dráždí penis muže. Vibrátor We-Vibe můžete využít při masturbaci a nebo i u dráždění análu.

We-Vibe má oblíbenou fialovou barvu, která je mezi vibrátory nežádanější. Dále si můžete vybrat ještě ze světlé modré barvy. Tento vibrátor pro páry je jedna z nejžádanějších hraček, a to díky svému využití. Dokáže uspokojovat jak muže, tak i ženu. Vibrace jsou regulovatelné, Pokud tedy chcete kvalitní erotickou pomůcku, pro páry tak We-Vibe je určitě jedničkou.

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

Hodnocení: 5 Hvězd

+ Výhody produktu Výhody

 • Velká oblíbenost
 • 5 klasických nebo 5 pulzních vibrací
 • Vynikající materiál
 • Voděodolnost
 • Vhodné pro: páry, ženy, lesby a Gay
 • Nastavitelný a pevný kloub
 • 3 možnosti ovládání: na vibrátoru, ovladačem, mobilem/tabletem
 • Snadná údržba
 • Nabíjecí stanice
 • Tiché vibrce

- Nevýhody produktu Nevýhody

 • Vyšší cena, ale co se týče kvality a funkčnosti, je cena adekvátní

Ověřit aktuální cenu We-Vibe

Hlavní funkce vibrátoru pro páry We-Vibe Sync

Vibrátor pro páry a ženy We-Vibe není žádná novinka na trhu. K testování jsme měli We-Vibe 2 a 4. Nový vibrátor We-Vibe Sync je mnohem lepší než jeho předchůdci. Nový partnerský vibrátor We-Vibe Sync disponuje ohebným kloubem a lepším tvarem, který nyní vyhovuje většině ženám a mužům. Navíc je pevný, proto se nemusíte být, že by nezůstal, tam kde má.

Co by to byl za vibrátor, kdyby neměl vibrace. U We-Vibe sync tomu tak není jinak. Vibrace jsou poháněny dvěma motorky a nabízí 5 klasických nebo 5 pulzních vibrací. Vibrace jsou velmi příjemné a lze je cítit, jak uvnitř strojku, tak i z venku. Navíc jedna funkce nabízí pouze vibrace z vnějšku.

Vibrační programy We-Vibe Sync

 1. slabé vibrace v obou částech
 2. střední vibrace v obou částech
 3. silné vibrace v obou částech
 4. vysoké vibrace v obou částech
 5. rychlé, krátké vibrace v obou částech
 6. vibrace ve vlnách, plynulé zvyšování a snižování intenzity v obou částech
 7. střídavé, střední vibrace mezi vrchní a spodní části
 8. silné, vlnové vibrace ve vnější části a střední, vlnové ve vnitřní části
 9. vysoké vibrace ve vnější části
 10. vysoké vibrace ve vnější části a slabší, rychlé a krátké ve vnitřní

Ovládaní We-Vibe Sync vibrátoru pro páry

Dnešní vibrátory nabízí velkou škálu ovladatelnosti, což umožňuje lepší manipulaci při rozkoši. Partnerský vibrátor We-Vibe Sync nabízí hned 3 možnosti ovladatelnosti.

 • Na vibrátoru – Ovládat vibrátor můžete také přímo na erotické hračce, pomocí tlačítka, které je umístěné na vrchní části. Pokud nebudete chtít šmátrat v tom nejlepší po mobilu a ovladači, pak se takové tlačítko určitě hodí, mít na vibrátoru.
 • Ovladačem – V balení budete mít malinký ovladač se kterým lze vibrátor We-Vibe Sync snadno a rychle ovládat.
 • Mobilem – V moderní době by bylo divné, kdyby nové erotické hračky nešly ovládat mobilem. Tento špičkový vibrátor pro páry a jednotlivce není vy-jímkou. Ovládání mobilem nám přišlo asi nejpohodlnější a zábavné. Aplikace můžete stáhnout z  Google Play nebo App Store.

Ověřit aktuální cenu We-Vibe

Beátina zkušenost s vibrátorem pro páry We-Vibe Sync

Beata Benešová - RedaktorkaJedním slovem, bych dokázala popsat tuto erotickou hračku a to, že je “Boží”. Je to naše nejoblíbenější erotická pomůcka s partnerem, ale také si sní velmi hraji ráda sama. Nejvíce na ní miluji, že zároveň dokáže dráždit dva body nebo partnery. Měla jsem předchůdce nového modelu, ale ty nebyly zdaleka tak vy-mazlené jako vibrátor We-Vibe Sync.

Málo, který vibrátor má hned 3 možnosti ovládaní, což mě také velmi těší, protože moc nevyrušuje, při rozkoši. K materiálu a tvaru není moc, co dodat, mě vše vyhovuje a je velmi příjemný. Určitě doporučuji vibrátor pro páry využít i ve vaně, či sprše. Jednak je 100% voděodolný, ale navíc je to vynikající….

Jak používat partnerský vibrátor We-Vibe?

 1. Před každým použitím omyjte vibrátor We-Vibe mýdlem a horkou vodou Používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi (ne olejové).
 2. Pro začátek si nastavte minimální vibrace.
 3. Následně si může žena vložit jednu část do vagíny a druhou do análu.
 4. Můžete také jednu část zasunou do análu a muž bude pronikat do vagíny a naopak. Přičemž bude jedna část dráždit ženu a druhá zase muže.

Zasuňte zúžený konec do vagíny cca 8 cm až k ohybu. Z tvaru, který připomínal písmeno “C” se stalo rázem písmeno”L”. Druhá část je mezi mužem a ženou kde se otírá o klitoris ženy a dráždí mužský penis.

Vibrátor We-Vibe

 

Velikost We-Vibe vibrátoru pro páry:

 • Délka vrchní části: 7,5 cm
 • Délka spodní části: 8 cm
 • Celková délka po roztažení: 16 cm
 • Největší průměr vrchní části: 2,9 cm
 • Největší průměr spodní části: 2,9 cm
 • Hmotnost: 67 g

Materiál:

Vibrátor je vyrobený z kvalitního chirurgického silikonu, je velice pružný a hladký. Design je velice propracovány, který má své využití.

Barva:

 • červená
 • fialová

Kde zakoupím We-Vibe

Nejčastější dotazy k vibrátoru pro páry We-Vibe Sync

Jak se nabíjí partnerský vibrátor We-Vibe Sync

Nabíjení je snadné a probíhá od 5 do 6 hodin. K nabíjení využíváte nabíjecí stanici, kterou můžete zapojit do USB k PC, adaptéru, notebooku nebo k powerbance.

Je partnerský vibrátor We-Vibe určený pouze pro páry?

Ne. Mohou jej využívat i jednotlivci. We-Vibe Sync je určený pro ženy, muže, páry, lesby a Gay.

Jaká je životnost materiálu?

Životnost materiálu je opravdu dlouhá a měl by vydržet minimálně 10 let nepoškozený a neopotřebovatelný.

Jak na údržbu?

Snadná a rychlý. Protože je vibrátor We-Vibe voděodolný, stačí jej promýt pod tekoucí vodou. Určitě jej nedávejte do myček, praček apod…

Kde zakoupit vibrátor We-Vibe Sync?

Vždy v kvalitní eshopu. Osobně můžeme doporučit tento eshop, kde mívají ceny nejnižší a kvalita celého procesu, je více jak uspokojující.

Kde zakoupím We-Vibe

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.