Vibrátor We-Vibe 2

Vibrátor We-Vibe 2

Díky této erotické pomůcky se mohou uspokojit oba partneři. Erotická pomůcka We-Vibe se z jedné části zasune do vagíny ženy, která také dráždí klitoris a při souloži druhá část dráždí penis muže. Vibrátor We-Vibe můžete využít při masturbaci a nebo i u dráždění análku.

We-Vibe má oblíbenou fialovou barvu, která je mezi vibrátory nežádanější dál je v červeném provedení. Tato erotická pomůcka je jedna z nejžádanějších díky svému využití, dokáže uspokojovat jak muže tak i ženu při sexu. Vibrace jsou regulovatelné, Pokud tedy chcete kvalitní a levnou erotickou pomůcku, pro páry tak We-Vibe je určitě jedničkou.

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

Hodnocení: 5 Hvězd

Kde zakoupit erotickou pomůcku

Jak používat We-Vibe :

  1. Před každým použitím omyjte vibrátor We-Vibe mýdlem a horkou vodou Používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi (ne olejové).
  2. Pro začátek si nastavte minimální vibrace.

Zasuňte zúžený konec do vagíny cca 8 cm až k ohybu. Z tvaru, který připomínal písmeno “C” se stalo rázem písmeno”L”. Druhá část je mezi mužem a ženou kde se otírá o klitoris ženy a dráždí mužský penis.

Vibrátor We-Vibe

 

Velikost vibrátoru:

  • délka vrchní části : 7,5 cm
  • délka spodní části : 8 cm
  • průměr vrchní části : 2,7 cm
  • průměr spodní části : 2,7 cm
  • výška vrchní části : 2 cm
  • výška spodní části : 1,7 cm
  • maximální roztažení obou částí (pružné páteře – vzadu) : 4,5 cm

Materiál:

Vibrátor je vyrobený z kvalitního chirurgického silikonu, je velice pružný a hladký. Design je velice propracovány, který má své využití.

Barva:

červená, fialová

Kde zakoupit erotickou pomůcku

 

 

TOP 30 erotických pomůcek - 720x90

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.