8 Tipů, jak na žhavý sex jako na začátcích vztahu

8 Tipů, jak na žhavý sex jako na začátcích vztahu

Možná si také myslíte, že ona pověstná zamilovanost může vydržet rok, maximálně rok a půl. „Můj expartner mě po dvou letech vztahu začal brát hlavně jako kamarádku“ svěřuje se Denisa, třiadvacetiletá barmanka. „Dokonce mi to i sám řekl. Sex doma jsme provozovali maximálně jednou do týdně a to vždycky z mé iniciativy a připadalo mi, že ho do sexu musím přímo nutit. Aby se zajímal o mě, sledoval na ulici jiné ženy a nahlas komentoval jejich nohy. Asi to tak dopadá s každým chlapem“.

Jak si zajistit stejnou vášeň a jiskření, jako tomu bylo v začátcích vztahu?

Obdobný názor má mnoho žen. Odborníci však přicházejí s tvrzením, že muž může po jedné partnerce prahnout po celý život. Mužská touha však funguje podobně jako oheň v krbu, potřebuje neustále přikládat palivo, aby nevyhasl. Když partner v posteli trošku vyhasíná, vyzkoušejte následující:

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

1. Oslovujte partnera jménem

Různé přezdívky a zdrobněliny jsou roztomilé a mazlivé, ale muži mají ze všeho nejraději, když je oslovujete jménem, a zvláště při sexu. Účinkuje jako afrodiziakum, přitakává třicetiletý Lukáš. „Když se mazlím se svou přítelkyní a ona mě začne oslovovat mým jménem, nejraději bych jí hned strhnul na postel. Až takovou má na sex doma, oslovování jménem. Toto opravdu zabere na každého. Muži jsou odjakživa soutěživí jedinci se sklony o sobě pochybovat. Potřebují ujištění, že jsou milovaní a proto se hodí každý důkaz. Oslovování jménem potěší muže při sexu, při mazlení nebo i při běžném hovoru.

2. Používejte doteky

On takový nečekaný dotek, který jen tak mimochodem provedete má velmi zázračnou moc. Když partnerova nervová zakončení poškádlíte ve chvíli, kdy na to není připravený, jeho myšlenky tak automaticky přechází k sexu. Ihned zatouží po dalších a dalších dotecích, které jsou smyslné a probudí v něm skvělou atmosféru. Muž si na tyto doteky a nečekané chvilky zvykne a poté, když s vámi nebude, bude na vás myslet a bude se mu po dotecích stýskat.

Když budete mít příležitost, jakoby nenápadně a náhodou se ho dotkněte. Například ho nemusíte žádat slovy o klíče, ale do kapsy kalhot si rukou pro klíče zajeďte sama a pomaličku si jej vytáhněte. A jen tak mimochodem se mu svými ňadry opřete o jeho záda nebo o jeho hruď.

3. Vsaďte na tajemno

Je dobré, když toho váš partner o vás ví málo. Drby, které rozebíráte se svými kamarádkami, si nechejte pro sebe, partnerovi to vykládat nemusíte. Místo abyste přišla domů a spustila na něj svůj monolog, kdy on po pěti minutách vypne a neposlouchá, raději mlčte. Partner se vás začne sám ptát, jak jste se měla, jak bylo v práci a co je nového, vyvine vlastní iniciativu. Nechte jej, aby vás dobýval a odhaloval, díky tomu bude váš sex doma o mnoho lepší a pikantnější.

4. Nápadná změna

Muži si všímají výrazných změn. Když si necháte zastřihnout konečky, nepoznají to, ale když si změníte tón barvy, samotnou barvu, nebo si necháte obarvit jen proužek vlasů výraznější barvou, muži to poznají. Změny je vzrušují, detaily však nezkoumají, spíše jsou schopni poznat celek. Jestliže jsou vaší doménou džíny a botasky, překvapte partnera a na párty nebo na večeři s partnerem si vyjděte v minisukni a v botách na podpatcích. To partnera rozhodně překvapí a nebude moci dočkat, až přijdete domů a užijete si sex doma.

5. Lichoťte mu, ale dobře!

Chvalte ho, ale vždycky za konkrétní věci. Když se partnerovi něco, alespoň trošku podaří, využijte to a jeho úspěch pořádně pochvalte. Muži jsou nejistí a to téměř ve všem. I vzhled je pro ně důležitý, dělá jim problém zvětšující se bříško, vypadávající vlasy a erekce, která je nejistá a pěkně ho deptá. Psychika umí hotové zázraky, a když partnera pochválíte, dodáte mu tím chybějící sebevědomí a partner se vám odmění. Váš sex doma bude díky sebevědomému partnerovi vášnivější.

TIP: Pokud již pozorujete erektilní dysfunkce u vašeho muže, doporučujeme buď vyhledat odborného lékaře nebo se můžete podívat na stránky www.dokonaláerekce.cz, kde naleznete mnoho hodnotných informací.

6. Připomeňte si svůj první sex

Pamatujete si místo, kde se odehrával? Máte možnost se tam znovu dostat? Naplánujte skvělý večer, zajděte do restaurace, kde jste se scházeli a poté zaplujte na „ono místo“. Sex doma už znáte, takže si jej tímto okořeňte. Můžete si také zopakovat jiný významný okamžik jako například svatební cestu a podobně.

7. Flirtujte

Aby vás partner neměl za nevěrnici, která se otočí za každým chlapem, raději předstíráte, že vás nikdo jiný, kromě partnera, nezajímá. Jenže to není dobré, taková mírná žárlivost, pořádně rozdmýchá váš sexuální život.

8. Erotické pomůcky pro dva

Mezi poslední variantu, ale velice účinnou patří erotické pomůcky pro dva, které dokážou vylepšit vaše partnerské dovádění v posteli. Mezi takové erotické pomůcky pro dva patří zejména: erekční kroužky, lubrikační gely, prodlužovací návlek na penis a další.

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..