Erekční kroužky Elephant Ring 3x

Erekční kroužky Elephant Ring 3x

Máte rádi erotické pomůcky a chcete si ještě zlepšit erekci? Erekční kroužky dodá Vašemu penisu Větší kvalitu díky tomu, že zadrží velký přísun krve. Tuto erotickou pomůcku jsi můžete nasadit na jednotlivé místa na penisu (nejčastěji u kořene a u žaludu) a prožít novou erekci, kterou ještě neznáte.

Tato erekční kroužková sada je ve 3 různých velikostí neslouží pouze jako řešení na problémy s erekcí, ale je také vhodný jako dráždidlo při sexu. Erekční kroužky jsou vyrobeny z pružného silikonu a na povrchu jsou jemné výstupky, které dráždí vagínu ženy.

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

Dávejte si pozor, aby jste tuto erotickou pomůcku neměli na penisu déle než 10 minut. Po 1 minutovém intervalu hrozí, že si poškodíte penis.

Hodnocení: 5 Hvězd

Kde zakoupit erotickou pomůcku

Velikost :

  • průměr menšího před a po maximálním natažení : 1,8 cm + 7 cm
  • průměr středního před a po maximálním natažení : 2,3 cm + 10 cm
  • průměr většího před a po maximálním natažení : 2,3 cm + 10 cm

Materiál:

Velice pružný a měkký silikon, které je schopný se natahovat na různé velikosti penisu. Pozor však na zbytečné přetahování, může dojít k prasknutí. Střední velikost kroužku můžete nasadit dvojitě, stahování je potom velmi silné. Erekční kroužky Elephant ring jsou zcela voděodolné a jejich údržba je snadná.

 

 

 

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..