Návod: Jak správně vybírat erotickou pomůcku

Návod: Jak správně vybírat erotickou pomůcku

Jak vybrat erotickou pomůcku? Pokud Vás trápí tato otázka nezoufejte a čtěte. Erotické pomůcky se využívají k sexuálnímu potěšení a zpestření sexuálních hrátek. Jak si ale vybrat z tolika druhů a proč bych si vůbec nějakou erotickou pomůcku měl/a pořizovat.

Erotické pomůcky si zejména pořizují dlouholeté páry nebo manželé, kteří si chtějí svůj sexuální život trošku okořenit či zpestřit  novými zkušenostmi. V takových chvílích může být erotická hračka zpestření do postelových hrátek to vede k vylepšení vztahů.

Oživte své postelové dovádění s partnerem za pomocí erotických pomůcek pro páry

Jste sami nebo Vám odjel partner pryč, vy máte zrovna chuť na sex, ale bohužel to nejde, tak můžete sáhnout po erotické pomůcce, která Vám dlouhé chvilky zpříjemní.

Oživení sexu erotickou pomůckou

Jak vybrat erotickou pomůcku?

Omrzel Vás sex s partnerem a chcete to napravit? Máte mnoho možností jak si vylepšit sex, můžete využít vibrátor, kterým si můžete užít oba dva. Stačí při předehře dráždit partnerku jak ve vagíně tak i na klitorisu. Další možnou erotickou pomůckou pro dva je erekční kroužek, který se navléká na penis.

Pomáhá prodlužovat ejakulaci, dráždí partnerku a partnera při pohlavním styku a dodává kvalitu erekce. Velice úspěšná hračka se kterou si mohou užít stimulaci oba partneři. Pokud máte rádi lesklé a tělo Vašeho partnera, tak můžete využít masážní oleje, které dokážou rozproudit krev.

Chcete poradit, jak vybrat anální kolík a zažít s ním nezapomenutelný anální sex

Erotická pomůcka jako dárek

Erotická pomůcka jako dárekChtěli byste někoho potěšit dárkem, ale už nemáte vhodné nápady? Erotickou pomůckou určitě potěšíte každého, i když vám to nedá najevo, protože se stydí. Možností jaký erotický dárek vybrat pro partnera, je spousta.

Měli byste avšak svého partnera znát, jelikož ho určitě nechcete něčím naštvat. Některé erotické dárky se dávají jako srandička nebo se nejčastěji kupují erotické hračky pro páry, které mohou zlepšit postelové dovádění.

Inspirujte se TIPY na erotické hračky pro pány

Erotické pomůcky pro páry

Pokud chcete potěšit pár na výročí nebo jinou událost, tak ji pořiďte erekční kroužek, se kterým si mohou svou událost oslavit. Často se také využívá vibrátor, kdy si pár může zpestřit předehru.

Erotické pomůcky pro ženy

Častým erotickým dárkem je vibrátor. Vibrátor pro ženu je vhodný protože, si ním může užít sexuální rozkoš, bez přímého kontaktu s partnerem. Na internetu naleznete mnoho druhů jako třeba – vibrační, nevibrační, silikonové, gelové a další. Pokud se chcete dozvědět jak vybrat vibrátor pro ženu navštivte našeho průvodce.

Určitě doporučujeme se podívat na luxusní Womanizer, který s vámi dosáhne orgasmu bez dotyku

Další erotickou pomůckou pro ženu jsou venušiny kuličky. Venušiny kuličky si žena vloží do vagíny a různými pohyby, chůzí, dřepy dosáhne vyvrcholení. Výhodou této erotické pomůcky spočívá v celodenním sexuálním prožitku, protože zde nejsou zapotřebí žádné baterie. Také nikdy neurazíte žádnou ženu vkusným erotickým prádélkem.

Nejprodávanější erotické zboží pro ženy:

Jak masturbovat a pořádně si to užít: vyzkoušejte nové techniky

Erotické pomůcky pro muže

Mezi erotické pomůcky pro muže, musíme zařadit umělé vagíny , vakuové pumpy a nafukovací panny. Tyto dárky se nejčastěji kupují právě mužům. Především je zapotřebí zvážit, co by mohlo vašeho partnera potěšit nikoliv urazit nebo naštvat. Mezi oblíbené dárky pro muže patří i antistresová prsa, která jsou příjemná na dotyk. Velké poprsí má rád, každý muž, jen to nemusí zveřejňovat.

  • Vakuová pumpa – Vakuová pumpa slouží pro zvětšení penisu a zkvalitnění erekce, pracuje na principu vakua, kde vytváří podtlak, který vede k zvětšení libida.
  • Umělá vagína – Kapesní vagíny jsou navrženy tak, aby nahrazovaly skutečnou ženu bez její přítomnosti. Vagíny jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, také uvnitř je zkonstruována, aby napodobovala skutečnou vagínu.
  • Nafukovací panna – Nafukovací pannu můžete zakoupit kamarádovi jako srandu se kterou si může užít osamělé noční hrátky.
  • Erekční kroužek – Tento druh erotické pomůcky, dokáže podpořit mužskou erekci a zároveň dráždit při sexu partnerku.
  • Zvětšení penisu – Ženy bývají nespokojené se svou velikostí poprsí a muži zase se svou velikostí penisu. Možná svého partnera neurazíte produktem na zvětšení penisu.
  • Návlek na penis –  Nemá Váš partner dostatečně velký penis, ale chtěli by jste si vyzkoušet sex s velkým penisem? Vyzkoušejte návleky na penis, které dokážou prodloužit penis až o několik centimetrů. Hojně jsou také využívány návleky na penis s různými výstupky, které dokážou dráždit uvnitř vagínu. Vyzkoušejte si s partnerem něco nového.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..