Ověřené a funkční tipy na zvětšení penisu

Ověřené a funkční tipy na zvětšení penisu

Často více mužů vyhledává produkty na zvětšení penisu a vyžadují mít větší penis více než ženy. Americké studie prokázaly, že muži mají větší zájem o zvětšení libida než ženy a to o 47%. Velké libido totiž dodává mužům sebevědomí a jsou pohlceni dnešním internetem, kde je možné naleznou mnoho metod na zvětšení penisu. Mezi takové metody patří cviky na zvětšení penisu, extendery, vakuové pumpy a nejžádanější jsou prášky na zvětšení penisu.

Úspěšné metody na zvětšení libida

Víte, že je možné zvětšit penis pomocí návleků na penis? Ano, zvětšení dosáhnete ihned a můžete si s partnerkou pouze vyzkoušet jaké to je mít sex, s velkým libidem. Níže můžete, naleznou metody na zvětšení penisu, které jsou úspěšné a doporučují je sami specialisté, které se věnují zvětšování penisu.

Chirurgické zvětšení penisu

Velice často, se mužům vybaví chirurgické zvětšení penisu, když jde o tohle téma. Chirurgická operace se rozděluje na Chirurgické zvětšení penisudvě techniky – první technika spočívá v implantování silikonové protézy (Subriniho protéza) nebo část, která se odebere z hrudní kosti. Druhá technika se zase provádí tak, že se do penisu vstřikují tukové injekce.

Tato metoda už není v módě, protože její účinky byly mnohdy chvilkové nebo dochází k poškození údu (zakřivení penisu, poškození erekce, atd..). Proto chirurgické zvětšení libida není moc doporučováno. Pro reálnou představu navštivte článek a shlédněte video chirurgického zvětšení penisu.

Doplňky stravy

Doplňky stravy na zvětšení penisu jsou známé zejména v USA, Velké Británii, Kanadě, Austrálii a dnes, už můžeme tyto Andropharmia Penis - Prášky na zvětšení penisuprášky na zvětšení libida sehnat v České Republice. Pokud jste si nikde prohlíželi internet, tak jste mohli narazit na spoustů doplňku a metod na zvětšení penisu, ale výrazně se od sebe liší. Mnohé produkty na zvětšení libida jsou podvodné a dochází ke zdravotním komplikacím.

Pokud budete někdy zakupovat prášky na zvětšení penisu, tak se zaměřte na složení, aby bylo přírodní a zdravotně nezávadné, na recenze, a na certifikáty kvality, vydány lékařskou institucí. Prášky na zvětšení penisu nemívají pouze pozitivní vliv na zvětšení libida, ale také na prostatu a erektivní dysfunkce. U nás patří mezi nejprodávanější Vimax.

Natahovač penisu – Extender

Další moderní metodou na zvětšení libida je extender neboli natahovač penisu. Tato pomůcka slouží jako jakýsi Extender - Andropenisnatahovač, který vznikl na principu natahování uší v Afrických kmenech. Je to speciální pomucka do které se vloží libido, utáhne řemínek a nastaví se natahovací systém, který se o vše postará.

Nevýhoda extenderu spočívá v jeho pomalých výsledcích, které se mnohdy dostaví až za několik měsíců. Pokud disponujete dostatkem trpělivosti, můžete vyzkoušet osvědčený Andropenis.

Vakuová pumpa

Vakuovou pumpu zná možná každý a na co také je. Slouží jako jaký si zvětšovač penisu, který je znám po mnoho let. Ale také jsou známy jeho následky, když se to přehání. Pro ty, kteří neznají vakuovou pumpu, tak je to roura ze které vychází trubička ukončená balonkem. Ten slouží jako pumpička k vakuu. Při pumpování dochází k podtlaku, který umožňuje, do libida nahánět větší množství krve což vede k mírnému zvětšení.

Nevýhoda této metody spočívá, jak již bylo zmiňováno výše, že dochází k poškození údu a především výsledky jsou pouze hodinové. Vakuová pumpa slouží především jako zvětšovač penisu, před sexuálním výkonem.

Cviky na zvětšení penisu

Cviky na zvětšení penisu se řadí mezi nejúspěšnější metody na zvětšení penisu, na které není potřeba finance, a výsledky jsou trvalé. Jde o metodu zcela přírodní a zcela zdravotně nezávadnou. Cviky byly vyvinuty v sedmdesátých letech minulého století britským lékařem Brianem Richardem.

Tato série speciálních cviků byla poprvé představena britským časopisem Britich Journal of Sexual Medicine. I když je tato metoda, tak úspěšná, jde o techniku, která je  zdlouhavá a výsledky se dostavují v řádech měsíců.

Návlek na penis

Návlek na penis

Další možností, jak zvětšit libido, je návlek na penis. Návlek na penis se navléká samozřejmě na libido, které  dokáže zvětšit penis cca o 5 cm. Může také obsahovat po povrchu vroubky nebo jiné výstupky, které při sexuálním výkonu dráždí ženu uvnitř vagíny.

Návlek na penis je vyroben z antialergenního materiálu, je pružný a pevný. Pokud si chcete s partnerkou pouze vyzkoušet, jaký je sex s velkým penisem, tak návlek na penis je vhodnou erotickou pomůckou pro rychlé zvětšení penisu.

Další tipy na zvětšení penisu

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..