Víte, jak na anální sex?

Jak na anální sex?

Jedno z nejžhavějších témat o sexu je bezprostředně anální sex. Jedna skupina anální sex miluje a druhá skupina žen zase tento sex odsuzuje. A v neposlední řadě tady máme lidi, kteří chtějí experimentovat a anální sex vyhledávají pouze ze zvědavosti.

Mnohdy se stává, že ženy chtějí mužů splnit jejich přání. Tak či tak všichni slyšeli o análním sexu a mnozí jej také provozují nebo alespoň vyzkoušeli.

TIP: Podívejte se i na TOP erotické pomůcky pro anální sex

Co je to anální sex a jak jej vnímáme?

Mnoho žen se análnímu sexu vyhýbá a důvodů je hned několik.  Anální otvor je ve staženějším stavu než vagína a není připraven na to, aby jim tam muž vsouval penis. Všichni víte, že anální otvor je určen, k vykonávaní velkých potřeb.

Ale v posledních letech se tento otvor výrazně zařadil do sexuálních praktik díky své popularitě. Mýty udávají, že anální se mohou provádět pouze homosexuálové, ale ty doby už jsou dávno pryč. Ale pokud chcete anální sex provádět, tak musíte znát pár zásad. Trénink dělá mistra.

NÁVOD: Jak vybrat ten správný vibrátor?

Proč by Vás mohl anální sex zaujmout?

Žena si musí uvědomit, že dráždění análního otvoru je velice příjemné a nejdou pouze o to vylučovat potřebu. Pokud jej dráždíte análním vibrátorem, můžete cítit obdobné pocity jako při masturbaci vagíny. Je fakt pokud to partner přežene, může se partnerka zranit a rány se v této oblasti hojí delší dobu. Proto vždy partnera upozorněte a řekněte mu ať je ohleduplný.

Pokud chcete provozovat anální sex, tak nezapomínejte na lubrikační gely, které dodají kluznost, a především anální hygienu nezanedbávejte. Pokud žena nedbá o své pozadí, může mít muž pozdější zdravotní komplikace.

TOP erotické pomůcky pro anální sex

Produkt Materiál Výhody

Vibrační anální kolík Smooth Fantasy – malýVibrační anální kolík Smooth Fantasy

Silikon Anální kolík menší velikosti z kvalitního silikonového materiálu a silnými vibracemi. Dobíjí se pomocí USB kabelu a je plně vodotěsný. Zjistit cenu

Klystýr Big AssKlystýr Big Ass

Plast Černý plastový klystýr s velkým balónkem. Napusťte balónek vodou a udělejte si výplach. Anální hrátky tak budou čistotné a bez nehod. Zjistit cenu

Anální sprcha Silver FlashAnální sprcha Silver Flash

Nerezová ocel Anální sprcha s elegantním a moderním designem z nerezové oceli. Stačí ji našroubovat na hadici sprchy a anální hrátky pak budou plné čistoty. Zjistit cenu

Vibrační anální kolík BLACK!Vibrační anální kolík BLACK

Silikon Silikonový černý nafukovací anální kolík s přísavkou, která drží zuby nehty. Silné vibrace, pulzní programy a voděodolná úprava. Zjistit cenu

Anální kolík Medium PlugAnální kolík Medium Plug

Gelový Anální kolík střední velikosti. Měkký gelový materiál Sil-A-Gel. Na konci kolíku je patka, která brání vklouznutí kolíku do zadečku. Zjistit cenu

Roztahovací anální kolík GaperRoztahovací anální kolík Gaper

Silikon Silikonový anální kolík s přísavkou, který se v zadečku hezky roztáhne. Díky ohebným roztahovačům se kolík dobře zavádí. Zjistit cenu

Anální sex – čistota je důležitá

Důvod, proč je nutné dodržovat maximální čistotu při análním sexu, snad ani nemusím rozepisovat.

Před stykem je dobré osprchovat se a doslova vydrbat okolí análního otvoru antibakteriálním mýdlem. Vždy před análním sexem je zapotřebí o vyprázdnění. Antibakteriální mýdlo můžete naleznout buď v lékárně, nebo v sexshopu.

TIP DO POSTELE: Erotické pomůcky pro páry na osvěžení sexu

Šup do dírky

Pokud nemáte zkušenosti s análním sexem, tak nepočítejte, že se dovnitř partner dostane hned na poprvé. Svěrač má vlastnosti vytlačovat ven co jim proniká. Žena musí být zcela uvolněná, muž si nanese na penis dostatečné množství lubrikačního gelu a poté můžete začít do partnerky pomalu vnikat, ale dávejte pozor, aby nedošlo ke zranění. Snažte se spolu komunikovat, abyste uvolnili atmosféru.

Pokud žena, ucítí bolest, ihned přestaňte vytvářet pohyby. Pokud je pro ženu anální sex po vniknutí velice nepříjemný raději sex ukončete. Stále dbejte na dostatečnou vlhkost penisu. Pokud budete anální sex stále trénovat, uvidíte zlepšení po pár dnech.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.