Jak vyděláváme na provoz magazínu? Affiliate disclaimer

Jelikož jsme našim čtenářům zcela otevření a nemáme co tajit, představíme vám náš systém výdělků, které nám pomáhají vylepšovat a udržovat v chodu náš magazín erotickeprodukty.cz. Jak jste si mohli všimnout, na stránkách je veškerý obsah ZDARMA a neprodáváme žádné produkty, jak můžeme tedy udržet magazín v provozu?

Jak vyděláváme?

Téměř se všemi internetovými sexshopy máme domluvený partnerský program – Affiliate, které se moc od sebe provizně neliší, proto nemusíte mít obavy, že nějaký produkt či sexshop nadhodnocujeme. I v případě negativní recenze máme stále stejné provize.

Affiliate program funguje tak, že my vytvoříme recenzi na testovaný produkt, kde umístíme odkazy na osvědčené a výhodné prodejce. Pokud se nějaký čtenář rozhodne na základě naší recenze přejít k prodejci a přejde k němu pomocí speciálního odkazů a následně nakoupí, my získáme z prodeje určitou provizi.

Nikdy se nemusíte obávat, že se vám navýší cena, pokud se překliknete přes náš odkaz k prodejci. Cena se nijak nemění, namísto toho mnohdy můžete získat od nás slevový kupón, pokud řádně čtete recenze.

Průměrná naše provize 2-5 % z celkové částky nákupu. Pokud někdo nakoupí například za 1 000 Kč, my průměrně obdržíme z prodeje 40 Kč. Erotické produkty mají nízké provize, proto pro chod naše magazínu, jsem rádi za každý váš nákup a moc vám tímto děkujeme. Bez vás bychom tu nebyli.

Samozřejmě nás můžete kdykoliv podpořit jakýmkoliv darem, který nám opět pomůže s rozvojem magazínu. Stačí nás jen kontaktovat.

Tímto všem čtenářům a testerům děkujeme
Tým erotickeprodukty.cz