Nejčastější dotazy k erotickým pomůckám

Na základě dotazů v komentářích a emailech, jsme se rozhodli sloučit nejčastější dotazy na jednu stránku, kde budou přehlednější. Pokud nenajdete odpověď na váš dotaz, neváhejte a kontaktujte nás.

Odkud berete erotické pomůcky?

V začátcích jsem většinu produktů sami kupovali, dnes dostáváme k testování erotické produkty ze sexshopu – růžovýslon.cz. Vybrali jsme si tohoto prodejci na základě jeho kvality, služeb a funkčnosti webových stránek, protože dnes se erotické hračky nakupují minimálně osobně.

Jak produkty testujeme?

V redakci máme 3 testerky a redaktorky, které většinu produktů testují samy, ale ty nejlepší produkty testují i dlouhodobé čtenářky, abychom měli co nejvíce názorů a poznatků. Minimální doba testovaného produktu je 30 dní a minimálně 15-20 hrátek s nimi.

Jak dlouho recenzujeme a testujeme?

Magazín o sexu byl vytvořen v roce 2013 a od roku 2014 jsme se rozhodli testovat erotické produkty a služby.

Kolik lidí testuje produkty?

Záleží na produktu. Na vibrátory máme 2 hlavní redaktory a cca 20 stálých čtenářek ze kterých pravidelně vybíráme. Ani na muže nezapomínáme! V týmu máme 1 muže, který testuje produkty, ale také využíváme své partnery a přátelé. Z řad čtenářů mužské skupiny máme 7.

Mohu navrhnout produktu k testování?

Určitě ano. Stačí nám napsat o jaký produkt by mělo jít a proč bychom jej měli testovat.

 

Časté dotazy k článkům

Narazil/a jsem na chybu v článku, co mám dělat?

Starost o magazín je nepředstavitelný. Proto se může stát, že se nám někde vloudí chybička. Budeme rády, když nás kontaktujte a my chybu ihned opravíme.

Jak moc jsou články důvěryhodné?

Na kvalitě a důvěryhodnosti si dáváme hodně záležet a je to naší prioritou. Jelikož námi publikované články a recenze vychází z našich testů a zkušeností, jsou informace, návody a tipy zcela ověřené a důvěryhodné.

Chci publikovat komentář, ale chci být v anonymitě.

Máte 3 možnosti, jak publikovat komentář anonymně. Co se týče emailu, ten není nikdy publikován spolu s komentářem a slouží pouze pro naší komunikaci a ověření, zda je komentář důvěryhodný. Komentáře vždy procházejí schvalovacím, ručním procesem.

  1. Zkrácení jména – Máte možnost do kolonky „Jméno“ buď napsat pouze křestní jméno nebo zkrácený tvar příklady: Marie O., M.O (27 let), Marie
  2. Anonym – Máte možnost do kolonky „Jméno“ Anonym, avšak musí být komentář důvěryhodný a uvedený pravý email.
  3. Smyšlené jméno – Můžete si vymyslet jméno, ale nedoporučujeme to, kvůli GDPR. Avšak musíte uvést váš pravý email, abychom si mohli potvrdit pravost komentáře.

 

Časté obecné dotazy

Jak nakládáte s osobními údaji?

Vždy bezpečně a opatrně. Sbíráme data o návštěvnosti, které nám pomáhají zlepšovat stránky a data ke komentářům i k emailingu. Více informací o zpracovávání osobních údajů.

Mohu mít jiné dotaz, který mi zodpovíte?

Samozřejmě. Z části fungujeme i jako poradna, proto nás neváhejte kontaktovat s jakýmikoliv dotazy.

Jak si magazín udržuje funkčnost, když nic neprodáváte?

Ano, vše na našich stránkách je ZDARMA. Snažíme se poskytovat návštěvníkům, co nejpřesnější informace a nějakým způsobem musíme platit správu webu. V našem magazínu máme několik odkazů na přímé prodejce produktů a od nich dostáváme provize za nákup u nich.

Většinou jde o 2-5% z prodané částky. Sice nejde o převratné výdělky, ale pro chod a vylepšování magazínu je to dostačující. Více i tom, jak vyděláváme se můžete dozvědět v článku.

Mohu se přidat do týmu?

Pokud umíš kvalitně psát a baví tě to, můžeš se přidat do našeho týmu i ty. Podmínkou je nás kontaktovat a napsat 3 články na téma, které navrhneme. Časem se můžeš dostat i k recenzování a testování samotných erotických produktů.

Chci nějakou erotickou hračku, ale nemám peníze. Můžete mi nějak pomoci?

Protože chceme být originální, nabízíme našim čtenářům, ať si na erotickou hračku vydělat u nás. Stačí nás kontaktovat a napsat o jaký produkt máte zájem a my dle ceny produktu vyhodnotíme, kolik budete muset napsat článků pro náš magazín.

Například budete chtít produkt za 1 000 Kč, budete muset napsat alespoň 6 kvalitních článků na námi vybrané téma nebo sexuální povídky. Pokud bude produkt cenově nižší než 600 Kč, můžeme nabídnout produkt za obrázek erotických partií (prsa, krásný zadeček, atd..), kde bude napsaná adresa naše magazínu: www.erotickeprodukty.cz.

Kde nakupovat erotické produkty?

V dnešní době jsou klasické prodejny s erotickým zbožím minimálně navštěvované a to zejména diskrétnosti a studu. Díky tomu jsou více efektivní internetové sexshopy. K nalezení jich je nespočet, avšak vždy se nám vyplatil růžovýslon.cz, protože má nadstandardní služby, popisky, videa a mnoho dalšího.