Recenze masturbační masážní hlavice: opravdu umí to, co slibuje?

Recenze masturbační masážní hlavice: opravdu umí to, co slibuje?

V jednom z našich minulých článků jsme se zabývali erotickými hračkami. Dneska vás seznámíme blíže s jednou z nich. Do redakce na stůl nám totiž přistálo pár kusů luxusních masážních hlavic.

A byla by škoda, kdyby zůstaly bez povšimnutí. Naše redaktorka se jich ujala a hned se pustila do podrobného testování. Po několika týdnech vám přinášíme výsledek. Skutečně dokáže vibrační masážní hlavice ženu roztoužit až k orgasmu?

TOP masturbátor pro muže - Umělá vagína

Masážní hlavice má moderní a sofistikovaný vzhled

Masturbační hlavice je erotická hračka, která vypadá doslova jako mikrofon. Když jsem tohle udělátko viděla poprvé, byla jsem příjemně překvapená. Masážní vibrační hlavice totiž vůbec nevypadá tak děsivě, jako klasické vibrátory.

Ruku na srdce, některé modely patří do devadesátek a nahánějí spíše strach. Hlavice je jiná. Nadchl mě jednoduchý, ale přitom elegantní design a několik možností vibrací. Padla mi skvěle do ruky a já jsem hned začala v hlavě plánovat, jak a kde ji vyzkouším.

První dojem mě mile překvapil

Protože jsem nedočkavá, hned jsem využila masážní hlavici k jejímu hlavnímu účelu. Udělala jsem si pohodlí a zavřela se do ložnice. Po chvilce zkoušení vibrací a pulzů po celém těle, které bylo mimo jiné už samo o sobě šíleně vzrušující, jsem zajela dolů až ke klitorisu. Málem jsem vykřikla vzrušením. Tak silné a plné dráždění jsem nečekala. Stačilo pár minut a orgasmus se dostavil téměř na lusknutí prstu.

Snížená chuť na sex vlivem stresu a přepracování? Zkuste slavný elixír lásky. Španělské mušky jsou afrodiziakem, který nastartuje vaše libido.

Masážní hlavice Wonder Wand

Masážní hlavice Wonder Wand
Cena: 599 Kč

Chci více informací

Masážní hlavice Tiny Wand II

Masážní hlavice Tiny Wand II
Cena: 799 Kč

Chci více informací

Masážní hlavice AkuWand 2

Masážní hlavice AkuWand 2
Cena: 1599 Kč

Chci více informací

Zkusila jsem ji s přítelem

Pár dnů jsem si hrála s masturbační masážní hlavicí sama. Pak mě napadlo, že by se hodila i při milování s partnerem. Nejprve jsem si nebyla jistá, zda můj přítel nebude proti.

Nějaké erotické pomůcky jsme už zkoušeli, ale nikdy jsme si žádnou neoblíbili. Proto mě velmi udivilo, že tuhle přivítal s nadšením. Byl zvědavý, jak funguje a během pár týdnů jsme ji vyzkoušeli na všechny možné sexuální hrátky.

Postelové šílenství s masturbační masážní hlavicí

Abych nechodila kolem horké kaše, tak vám řeknu, jak mi masážní vibrační hlavice zpestřila můj sexuální život. Sama ji používám na škádlení svých erotogenních zón a následné dráždění klitorisu. Ale v páru s ní dostává milování úplně jiný rozměr.

Vezmu ji do ruky a díky jemným vibracím vzrušuji partnera po celém jeho těle. Nejvíc ho rozpálí jemné vrnění na bradavkách, šíji a okolí kolem penisu a hráze. Jeho vášnivé sténání musí slyšet i sousedi. Až to nemůže vydržet, vždycky mi ji vytrhne z ruky a moji péči mi oplácí dlouhou masážní předehrou.

Zažij nepopsatelný ženský orgasmus

Za nic bych ji nevyměnila

Masážní vibrační hlavice nabízí nespočet možností, jak si s ní užít. Já osobně ji používám jako moji pravou ruku při masturbaci a skvělou pomůcku při předehře. Budu se opakovat, ale snad lepší erotickou hračku jsem zatím nezkusila.

Velmi jednoduše se ovládá, takže je skvělá i pro začínající experimentátorky. Doma jsem si nechala model s výkyvnou hlavicí, takže není problém ji zapojit do žádné sexuální polohy.

Masturbační masážní hlavice: tajné tipy na 3 konkrétní modely

Abyste nemuseli hledat a tím pádem ztrácet váš drahocenný čas, mám pro vás tip na 3 skvělé masážní hlavice, které stojí za vyzkoušení. Každá je jiná a přitom stejně efektivní.

Před tím, než si budete nějakou pořizovat se zamyslete nad tím, k čemu vám má masážní vibrátor sloužit. Dáváte přednost pořádné jízdě a nebojíte se tvrdých vibrací? Nebo toužíte po menším masážním vibrátoru do kabelky?

Masážní hlavice Tiny Wand

Masážní hlavice Tiny Wand IIVelkou výhodu tohoto modelu je jeho rozměr. Malá masážní hlavice Tiny Wand má jen něco přes 10 cm, a tak se vleze do každé kabelky. Je tedy vhodná na rychlovku do práce, nebo do kufru na dovolenou.

Nemějte však strach, že její výkon je nějak ochuzen. To vůbec ne. Masážní hlavice Tiny Wand vás rozpálí 3 různými vibracemi. Od jemné, až po silnou a tvrdou. Orgasmus ve vaně? S masážní vibrační hlavicí Tiny Wand není problém. Je totiž vodotěsná.

Chci více informací

Masážní hlavice Wonder Wand

Masážní hlavice Wonder WandČerno růžová kombinace masážní hlavice Wonder Wand vám zvedne tep. Je tak akorát velká, aby vám padla přesně do ruky. Výkyvná hlavice zaručí skvělou manipulaci při všech vašich milostných experimentech.

Její vibrace jsou vhodné pro začátečnice a ty ženy, které mají citlivější klitoris, protože nepronikají tolik do hloubky. Můžete přepínat mezi třemi vibracemi. Masážní hlavice Wonder Wand je tichý a vzrušující společník.

Chci více informací

Masážní hlavice AkuWand 2

Masážní hlavice AkuWand 2Masturbační masážní hlavice pro zkušené a náročné ženy. Má velmi silný a výkonný vibrační motor, který vám zaručí jízdu, na kterou nikdy nezapomenete. Sexuální hrátky s ní vám zpestří 5 intenzit vibrací a dokonce 5 variant pulzních vibrací.

Ale nebojte, i přes všechny programy je její ovládání jednoduché a intuitivní. Samozřejmostí masážní hlavice AkuWand je vodotěsnost, takže si s ním užijete nespočet orgasmů i v pohodlí vaší vany, nebo sprchy.

Chci více informací

Proč se vyplatí si ji koupit? Aneb výhody masážní hlavice

Jak už jsem naznačila, opravdu nesnáším erotické pomůcky, které vypadají spíš jako žertovný předmět z obchodu, kde prodávají věci na rozlučku se svobodou. Mám ráda moderní a jednoduchý design.

To masturbační masážní hlavice splňuje po všech stránkách. Oceňuji její multifunkčnost. Uspokojí mě, partnera, ale můžeme si ji vzít k ruce při společných hrátkách. Jaké jsou další výhody vibrační masážní hlavice, které mě potěšily?

 • erotická pomůcka vhodná pro ženy, muže a dokonce si s ní užijete i v páru
 • praktické a ekonomické USB nabíjení
 • masážní hlavice disponují různými stupni vibrací
 • většina modelů je voděodolných, proto si s ní užijete i ve vaně
 • vytvarovaná tak, aby přesně padla do ruky
 • rychlé, snadné a velmi intuitivní ovládání, které zvládne každá žena
 • tichý chod, který nevzbudí děti, ani sousedy
 • nabídka několika typů modelů, které jsou vhodné pro začátečníky, ale i zkušené
 • k některým modelům lze dokoupit speciální nástavec na penis

Nebaví vás život single? Co takhle erotická seznamka? Budete mile překvapeni, kolik vzrušení a jak zajímavé zážitky můžete zažít.

Má vůbec nějaké nevýhody?

Najít nějakou nevýhodu, nebo věc, která by se mi na masážní hlavici nelíbila byl opravdu oříšek. Kromě svého názoru jsem ještě zabrousila na diskuzní fóra a recenze a dala vám do kupy pár negativních věcí. Jsou to však spíše detaily, které neovlivňují kvalitu rozkoše, kterou s masážní hlavicí zažijete.

 • masážní hlavice má výdrž zhruba hodinu, takže je vhodná jen na jedno delší číslo
 • nabíjí se poměrně dlouho, až několik hodin do plného nabití
 • některé modely jsou těžší a objemnější, můžou se takzvaně pronést
 • masážní hlavice se záhyby a vroubky jsou náročnější na údržbu

Testování plné orgasmů

Vibrační masážní hlavice je skvělou erotickou pomůckou pro všechny, kteří si chtějí pořídit elegantního milence do postele. Dokonale rozrajcuje i náročnou ženu, rozpálí každého muže a okoření každou sexuální polohu.

Velmi jednoduše se používá a nabíjí. Díky ní zažijete vášnivé milování, o kterém se vám dosud jen zdálo. Já ji doporučuji všemi deseti každé svojí kamarádce. Věřte, že vaše orgasmy budou přicházet, ani nebudete vědět jak.

Sbírka metod na zvětšení a rozšíření penisu

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..