Pásy cudnosti: proč vám nesmí ve vaší BDSM výbavě chybět?

Pás cudnosti - Vše, co byste o nich měli vědět

Váš protějšek zlobí a vy nevíte co s ním. Škádlí vás a zkouší vaši trpělivost. Slovní výhružky nepomáhají a tak se začnete poohlížet po jiném způsobu potrestání. Potřebujete nějakou kvalitní sexuální pomůcku, na kterou jen tak nezapomene a vy ostatně také ne.

Jste totiž dominantní a z potrestání chcete získat i svůj podíl vzrušení. Takovou vhodnou hračkou může být pás cudnosti neboli klec na penis, který je skvělý tím, že se vyrábí pro ženy i muže. My vám ukážeme, jak takový pás cudnosti může zpestřit vaše erotické hrátky.

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

Nevíte, jak správně vybrat erotickou pomůcku? Přinášíme vám návod, který vám pomůže vybrat tu nejlepší pro vás.

Módní doplněk, který se nosí už mnoho století

Pocit, že máte někoho pod kontrolou. To, že je bez vás ztracený a jen na vás záleží, zda se bude moci uspokojit nebo ne. Slastný pocit, že ve svých rukou držíte klíče od toho, co vás nejvíc na partnerovi vzrušuje. Odtud se zrodil nápad s pásem cudnosti.

Legendy praví, že takovou vychytávku používali mocní šlechtici k tomu, aby jim jejich ženy byly věrné i přes jejich odloučení. Dřív totiž cestování zabralo dny, nebo dokonce týdny a pro některé bylo těžké odolat sexuálnímu chtíči. Často docházelo k nevěrám. Pás cudnosti měl být pojistkou, že vaše polovička vám bude věrná.

Pásy cudnosti pro všechny

Někdo by si mohl myslet, že se pás cudnosti týká pouze žen. Opak je pravdou. Není problém koupit pás cudnosti pro ženy, nebo pás cudnosti pro muže. Co je však nutné brát v úvahu, když pořizujete tuto erotickou vychytávku, je fakt, k čemu vám bude sloužit.

Existují totiž různé typy. Vybírat lze podle materiálu, přičemž se setkáte nejčastěji s kovovými, koženými a silikonovými pásy. Materiál, ze kterého je pás vyroben, závisí hlavně na jeho tvaru.

Pás cudnosti pro muže Fantasy Cage

 • Pás cudnosti s análním kolíčkem
 • Anatomický tvar – skvěle padne
 • Silikonový materiál – příjemný
 • Nastavitelný obvod – nošení bez výmluv
 • Otvor pro močení – praktické
 • 1× zámek se 2 klíčky
 • 3× jednorázový plastový zámek
 • Snadná údržba

Kde koupit pásy cudnosti?

Kůže, kov a řetízky: jaké existují typy pásů cudnosti?

Kromě materiálu se pásy liší i vizuálním provedením. Pásy cudnosti pro ženy jsou více zaměřeny na estetiku. Nechybí různé řetízky, gravírování a stylové doplňky. Bývají nejčastěji ve tvaru klasického pásku, nebo s výplní, která zakryje celý podbřišek.

Naopak pásy cudnosti pro muže bývají často doplněny funkčními vychytávkami jako je anální kolíček. Ten pomáhá ještě více umocnit pocit sexuální submisivity.

TIP: Kolíček půjde lépe zavést s pomocí análního lubrikačního gelu. Budete příjemně překvapeni jeho klouzavostí. Užívejte si anální hrátky bez zábran.

Jaké jsou hlavní výhody pásů cudnosti?

Marně byste hledali lepší BDSM pomůcku, která umí tak perfektně navodit pocit podřízenosti po delší dobu, než jen pár hodin. Věřte, že tato hračka nenechá v klidu vás, ani vašeho partnera. Potrestání vašeho miláčka zamknutím do pásu, může zajímavou formou oživit vaše společné sexuální zážitky. Jaké jsou další výhody pásu cudnosti?

 • Pomůcka BDSM pro jednorázové nebo dlouhodobé nošení.
 • Vhodné pro muže i ženy. Líbí se všem.
 • Uspokojivý výběr jednotlivých typů. Velký výběr použitých materiálů.
 • Navozuje pocit podřízenosti a nadřazenosti 24/7.
 • Perfektní k využití hraní rolí dominantní versus submisivní.

Pásy cudnosti a jeho nevýhody

Podívali jsme se na pás přísným okem zákazníka a přes převažující výhody jsme pár nevýhod našli. Nejpodstatnější skutečnost je, že se pás cudnosti dá pořídit buď v ženské, nebo mužské verzi.

Neexistuje univerzální verze a to díky odlišnému tvaru pohlaví. Pro ty, kteří mají v ložnici jasně dané role BDSM to nejspíš nebude problém. Jestliže však toužíte po střídání rolí, pak si bude muset každý koupit svůj vlastní pás cudnosti. Další nevýhody jsou zanedbatelné, ale je dobré o nich vědět.

 • Nasazování chce zručnost. Chvíli trvá, než pochopíte systém.
 • Pás cudnosti pro muže se může nasazovat pouze v klidovém stavu.
 • Vyšší pořizovací náklady.
 • Nutnost dodržovat perfektní hygienu při dlouhodobém nošení.

Jak vybrat ten správný pás pro vás?

Pokud vás vzrušuje týdenní věznění vašeho partnera, volte pásy, které jsou uzpůsobené k dlouhodobějšímu nošení. Přeci jen, týdenní uzamknutí v pásu může být velmi vzrušující, ale pokud uživateli nesedí a zavazí mu při každodenních činnostech, přinese to do vaší ložnice opačný efekt. Nehledě na zdravotní omezení, které s nesedícím pásem mohou vzniknout.

Krátkodobé sexuální hrátky řešit nemusíte, protože se jedná jen o pár hodin užívání pásu. Doporučujeme vybírat pečlivě a s nákupem nepospíchat. Přeci jen se jedná o BDSM doplněk, který není nejlevnější.

ManCage 03 Klec na penis - Pás cudnosti

ManCage 03 Klec na penis

Zjistit aktuální cenu

ManCage transparentní Klec na penis - Pás cudnosti

Transparentní pás cudnosti

Zjistit aktuální cenu

ManCage 02 Klec na penis - Pás cudnosti

ManCage 02 – Pás cudnosti

Zjistit aktuální cenu

Komfort jako první kritérium výběru

Pás cudnosti a pohodlnost? To může znít jako paradox, ale nemějte strach. Důkladně vybraný pás nemusí být omezující. Výrobci počítají i s více týdenním nošením této pomůcky. Ženské pásy jsou vesměs nenápadné a dobře nositelné.

Pás cudnosti, pro muže je velmi zajímavý svým vzhledem. Připomíná klícku, která je přizpůsobena tak, aby bylo možné s ní vykonávat každodenní lidské potřeby. Tyto BDSM pomůcky jsou často ergonomicky vytvarované, proto se dobře nosí.

Víte, jak vybrat vibrátor, jaké jsou nejlepší a co je dobré vědět?

Pro koho jsou pásy cudnosti určeny?

Co se týče pohlaví, nelze jasně říct, kdo si tuhle BDSM pomůcku víc užívá. Ženy i muži z ní mají stejně velké uspokojení. Tato hračka najde uplatnění jak u vyznavačů BDSM, tak u párů, které si chtějí zpestřit svoje hrátky.

Pocit rolí může být pro nejeden pár výborným nástrojem pro vzkříšení nudného sexuálního života. Pás cudnosti je ceněný i pro svoji variabilitu. Poslouží při dlouhodobých trestech i při jednorázovém vzrušení.

Ženy a pásy cudnosti: milují je, nebo je nenávidí?

Docela překvapivé pro nás bylo zjištění, že pásy cudnosti mají u žen veliký úspěch. Ženy si náramně užívají pocit, že mají svého muže pod kontrolou. Velmi rády je na dálku rajcují a popichují. Ať už fotkami během pracovní doby, nebo erotickými videi.

Na druhou stranu jim nevadí ani vlastní zamknutí do pásu. Umocňuje to v nich pocit podřízenosti. Často to dokonce vyžadují, protože chtějí podpořit erotické napětí ve vztahu.

Jak perfektně nažhavit vašeho partnera pomocí telefonu, než přijdete domů z práce? Přinášíme vám podrobný návod, jak psát erotické e-maily a zprávy.

Pás cudnosti - Jak to vnímají ženy

Trocha historie

Co se týče historie, nikde jasně nevypátráme, proč pás cudnosti vznikl. Některé zdroje hovoří o tom, že byl vyráběn především pro ženy. Muži měli díky pásu cudnosti jistotu, že jim bude jejich žena věrná. Problém byl ale v tom, že často existovaly dva klíče, přičemž jeden patřil výrobci pásu.

Výrobci nebyli hloupí a využili možnosti dalšího lukrativního zisku. Na černém trhu se začalo obchodovat i s klíči od pásů. Proto se velmi často stalo, že i přes nasazený pás cudnosti nevěra proběhla. Další zdroje tvrdí, že se jednalo skutečně jen o sexuální hračku.

Co říct závěrem?

Pás cudnosti ocení ti, kteří milují BDSM pomůcky. Neméně vzrušení přinese i párům, které chtějí prolomit každodenní stereotyp a zkusit něco nového ve své ložnici. Dosyta si ho užijí oba zástupci pohlaví.

Při výběru vhodného pásu nezapomínejte brát v potaz, k jakým hrátkám ho budete používat. Než svého miláčka potrestáte a uzamknete ho, rozmyslete si, kam schováte klíč. Určitě nechcete, aby se vám klíč ztratil a vy poté složitě řešili, jak ho z pásu odemknout.

Rádi se uspokojujete s partnerem navzájem? Vyzkoušejte párový vibrátor We-Vibe, který vám zaručí dvojité vzrušení. Tato erotická hračka totiž umí dráždit muže i ženu současně. Budete litovat, že jste si ho nepořídili už dřív.    

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..