Jak vybrat anální kolík a zažít s ním nezapomenutelný anální sex

Jak vybrat anální kolík a zažít s ním nezapomenutelný anální sex

Anální sex byl opředen mnoha mýty, které ještě v dnešní době můžete zaslechnout. Například to, že ten, kdo praktikuje anální sex, je gay nebo lesba. Opak je pravdou, protože dobře provedený anální sex je zárukou nezapomenutelného a intenzivního orgasmu.

Je škoda se o něj ochudit. Jde však o delikátní praktiku, na kterou je nutné se připravit. Jak? Klíčem je vhodně zvolený anální kolík. Prozradíme vám, jaký vybrat a jak ho použít v akci.

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

Anální sex je vstupenkou k novým zážitkům

Zadeček je velmi citlivé místo, takže je logické, že jeho dráždění může vyvolávat příjemné pocity. Muži si pomocí análního škádlení masírují prostatickou žlázu a ženy si vyvolávají příjemný tlak na vagínu. Proto je anální sex tak vzrušující pro obě pohlaví.

Dámy však mají často strach, že anální sex bolí. Vhodnými praktikami je však téměř bezbolestný. Anální sex není totiž jen o souloži. Anální praktiky jako je líbání, lízání a hlazení za pomocí prstů, nebo erotických pomůcek, také patří k tomuto typu sexu.

Rozpalte vašeho partnera, nebo partnerku smyslnými dotyky na těch pravých místech. Prozradíme vám všechny erotogenní zóny obou pohlaví. Budete překvapeni, které to jsou.

Jak si užít anální sex?

Chtěli byste zkusit anální sex, ale vaší partnerce se do něho nechce? Netlačte na ni domluvte se, že budete postupovat postupně a budete jemný. Anální sex chce čas, není vhodné nic uspěchat.

Zadeček se musí nejdříve dobře roztáhnout, aby byla soulož příjemná. To je úkol pro vás. Dráždění prsty, líbání a další různé škádlení je vítáno. Nezapomeňte však na lubrikační gel, který je při análním sexu nutností.

Anální kolík Black Diamond

Anální kolík Black Diamond

Zjistit více informací

Anální kolík s kuličkou SiliconeBall

Anální kolík SiliconeBall

Zjistit více informací

Anální kolík Medium Plug

Anální kolík Medium Plug

Zjistit více informací

Připoutejte se, začínáme

Pokud s análním sexem začínáte, nejspíš budete k dráždění používat vaše ruce. Nejdříve jedním a pak dvěma prsty. Poté doporučujeme využít některou z erotických hraček určenou k análním hrátkám. Velmi oblíbený je anální kolík, který je vhodný i pro začínající anální hráče. Je speciálně vytvarovaný pro vášnivé řádění, a navíc si můžete vybrat z různých druhů.

Rádi byste vaši polovičku něčím překvapili? Není nic vzrušujícího než žhavá SMSka, nebo e-mail. Prozradíme vám, jak psát erotické vzkazy jako mistr.

Jak vybrat anální kolík?

Tak jako u jiných erotických pomůcek je výběr análních kolíků velký. Můžete si vybrat podle barvy, druhu použitého materiálu, ale i toho, zda chcete mít luxusní šperk, nebo rajcovní ocásek.

Při análních hrátkách je důležitý tvar hračky. Vždy používejte erotická dráždidla, které jsou určené přímo na anální sex. Musí mít speciálně tvarovaný konec, aby náhodou nezapadla do zadečku.

Chci vidět výběr análních kolíků

Na velikosti záleží

Anální kolík není těžké zavést, pokud jste vybrali vhodnou velikost. Tady logicky platí, že pokud jste začátečník, zvolte menší průměr. Čím pokročilejší, tím větší si anální kolík takzvaně můžete dovolit.

Rozhodně se také neobejdete bez lubrikačního gelu, který zajistí hladký průběh análního sexu. Před análním sexem nezapomeňte na čistotu. Umyjte si nejen ruce, ale i anální kolík.

Anální kolík a jeho pravidla používání

Pro anální kolík platí stejná pravidla, jako pro jinou erotickou hračku. Jedním z nejdůležitějších je používání lubrikačního gelu, se kterým vám postelové hrátky půjdou daleko lépe. Důležitá je také jeho hygiena.

Po jeho použití ho umyjte a vydezinfikujte. Pokud máte v plánu střídat otvory, nezapomeňte, že ho musíte po každém vystřídání omýt. V opačném případě by mohlo dojít k infekci, která by byla způsobena přenesením bakterií.

Lubrikační gel by vám neměl chybět u žádného erotického čísla. Poradíme vám nejen to, který je vhodný na anální sex, ale také na jiné sexuální hrátky.

Není kolík, jako kolík

Modelů a typů análních kolíků je nespočet. Základem je vaše pokročilost a také to, jak ho budete chtít používat. Jeden se hodí pro dráždění a jiný zase pro anální soulož.

Přizpůsobte jeho velikost, ale také další funkce, jako je voděodolnost vašim potřebám. Přiblížíme vám jednotlivé druhy tak, abyste věděli, jak vybrat anální kolík přímo pro vaše uspokojení.

Nevibrační anální kolík

Tuto erotickou hračku ocení především začátečníci a také ti, kteří si chtějí klasický sex zpestřit něčím jiným. Nevibrační anální kolík je skvělou pomůckou, která rozbije nudu v posteli a naplní váš sexuální život novými zážitky.

Mnoho uživatelů ho využívá pro předehru, ale také jako erotickou pomůcku, která ještě více podpoří stimulaci při souloži. Je vhodný pro ženy, ale i muže.

Vibrační anální kolík

Vibrační anální kolíkPokud jste už párkrát zkusili anální sex pomocí prstů, nebo nevibračního análního kolíku a chcete posunout svoje erotické zážitky zase o něco výše, musíte vyzkoušet vibrační anální kolík.

Vzrušující vibrace daleko více stimulují váš zadeček a váš orgasmus bude ještě o něco intenzivnější. Samozřejmostí je výběr z několika typů vibrací, takže si je můžete přizpůsobit vaší potřebě.

Skleněný anální kolík

Skleněný anální kolíkTeplý, nebo studený? Největší výhodou skleněného análního kolíku je možnost hrát si s jeho teplotou. Tento typ kolíku je vhodný pro pokročilé fajnšmekry, kteří rádi experimentují.

Jeho unikátní vzhled vás vzruší už od pohledu. Výhodou je hladký povrch a ergonomické tvarování. Díky tomu skvěle vklouzne do zadečku a vy si užijete nezapomenutelné anální potěšení.

Nafukovací anální kolík

Nafukovací anální kolíkUž jste všechno vyzkoušeli? Jste zkušení milovníci a rádi posouváte vaše hranice? Pak je nafukovací anální kolík to pravé pro vás. Tento typ kolíku je větší, proto je vhodný pro zkušené anální milence.

Výhodou je jeho mnohostranné využití. Je vhodný jak pro anální, ale také vaginální hrátky. Po zavedení je měkčí, ale pak je možné ho postupně nafukovat a užít si tak pocit plnosti a vzrušení.

Anální šperk, anální doplněk

Anální šperk, anální doplněkLuxus, diamanty, nebo dravá šelma? To vše můžete díky análnímu šperku, nebo doplňku zažít. Ženy milují blyštivé kamínky. Proto je smyslný zadeček, ozdobený zářivým diamantem, naprosto neodolatelný jak pro muže, tak pro ženy.

Rádi byste více pustili uzdu vaší fantazii a zažili role play? Není nic jednoduššího než si pořídit anální kolík se svůdným ocáskem. Pusťte ven svoji šelmu, která ve vás dřímá.

Plácnutí po zadku, smyslné tahání za vlasy, svazování. Vzrušují vás tyto věci v posteli víc, než cokoliv jiného? Nejste sami. Ukážeme vám, proč je BDSM sex stále více oblíbenější.

Jak na anální kolík: co vás nejvíce zajímá?

1. Může žena při análním sexu otěhotnět?

Možnost otěhotnění při análním sexu je mizivá, ale bohužel tu je. Pokud análně souložíte bez kondomu, může se stát, že ejakulát ze zadečku vyteče a dostane se do vagíny. Proto je vhodné anální sex provozovat s kondomem. Ty se vyrábějí speciální, určené pro anální sex. Jsou hrubší a vydrží tak anální hrátky bez protrhnutí.

2. Je důležité si před análním sexem udělat klystýr?

Před análními hrátkami není nutné podstupovat klystýr. Stačí zadeček hygienicky ošetřit, tedy umýt. Důležité je neexperimentovat s jídlem a mít spíše prázdný žaludek, abyste si anální dráždění užili co nejvíce. Klystýr je určen spíše pro pokročilé a pro ty, kteří se chystají na hluboký anální sex.

3. Jaké jsou vhodné polohy pro anální sex?

Každý je jiný a má rád něco jiného. Při výběru polohy pro anální sex je vhodné poslouchat přání toho druhého a uzpůsobit polohu tak, aby byla komfortní pro oba partnery. Pro ty, kdo s análním drážděním začínají a chtějí využít anální kolík je vhodná poloha na všech čtyřech. Jinak se dá anální sex provozovat ve všech polohách, které jsou vám příjemné.

Kde nakupujeme anální kolíky?

Zažijte anální orgasmus

Anální sex vám otevře dveře do nového světa rozkoše a potěšení. Aby byl dokonalý, je důležité naslouchat vašemu partnerovi a společně najít cestu k příjemnému análnímu dráždění.

Postupujte pomalu, něžně a jemně. Spolehněte se jak na anální kolík, tak na své ruce, jazyk a rty. Střídejte polohy, tlak, ale také intenzitu dráždění. Budete překvapeni, jak vzrušující může tento typ sexu být pro oba partnery.

Vytratila se vám chuť na sex? Zkuste nápoj lásky, který je mezi námi už od nepaměti. Španělské mušky nastartují váš chtíč a vy budete zase zpátky ve hře.

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..