Co je dildo?

Luxusn�­ vibr�¡tory R�¯�¾ov�½ slon

KamaSutra - silikonový vibrátorDildo je erotická pomůcka, která se malinko liší od vibrátoru pro ženy. Dildo je na rozdíl od vibrátoru bez baterií a samovolně se nehýbe. Dildo neboli umělý penis se nebude hýbat bez vašeho zapříčinění. Ale na rozdíl můžete druhé straně s didlem udělat celou řadu stimulací, které byste vlastním tělem nedokázali. Také si můžete vybrat z mnoha tvarů a velikostí, které vám přinesou potěšení. Stále více lidí si dildo oblíbilo, díky své praktičnosti jak v postelových hrátkách, tak i u hrátek při samotné masturbaci.  Mnoho výrobců k dildu neuvádí žádný průvodce, který by Vám ukázal, jak sním zacházet, proto čtěte dále, abyste se dozvěděli bližší informace, jak s touto erotickou pomůckou naložit.

1, Vybírejte pečlivě

Protože dildo se samovolně bez vaší pomoci nepohybuje, tak se musí dbát na tvar a především musím odpovídat vaším potřebám. Některé ženy mají rády velký penis, tak je dobré zakoupit větší dildo nebo naopak. Také si vzpomeňte, jaké Vás předchozí erotické pomůcky uspokojovaly, nemusí to být ani erotická pomůcka, může jít o ruku, prsty atd. Nebo jaké máte erotogenní zóny např. dráždění klitorisu.

2, Lubrikační gel je potřeba

Při používaní, této erotické pomůcky pro ženy je zapotřebí lubrikační gel, který dodá dildu klouzavé vlastnosti. Doporučujeme vybrat lubrikační gel v hustší podobě.

3, Kondomy na didla

Pokud jste vysoce alergenní nebo máte jen obavy, můžete využít s dildem kondom, který zabrání vznikaní alergenních komplikací.

4, Anální vs. vaginální didla

Všechny didla mohou být používány pro vaginální masturbaci, ale jen některá jsou vhodná a bezpečná pro anální sex. Didla vhodná pro anální sex jsou hladká a jemná a jsou zakončeny tak, aby nedošlo ke sklouznutí do konečníku.

5, Zkontrolujte si své didlo

Před prvním použití, vyndejte didlo z krabice, umyjte jej důkladně a pak zkontrolujte případné vady. Především sledujte jestli dildo nemá výčnělky nebo ostré hrany.  Pokud bude dildo obsahovat nějaké vady ihned jej vraťte prodejci.

6, Poprvé začněte sami

Předtím než dildo použijete na postelové hrátky s partnerem, tak si jej nejdříve vyzkoušejte. Alespoň si jej osaháte a vyzkoušíte si praktičnost této erotické pomůcky pro ženy. Pak můžete partnerovi předvést jak má dildo používat při postelových hrátkách.

7, Nejprve se vzrušte

Při použití je dobré se vzrušit, abyste dosáhli plné koncentrace a dodali tak kluzné vlastnosti dildu.

8, Začněte pomalu

Začněte pomalu masturbovat své erotogenní zóny s dildem a také stimulujte vnější genitálie. Jezděte pomaličku a zjišťujte kde je to nejpříjemnější a jaký pohyb vám nejvíce vyhovuje.

9, Pohrajte si frekvencí a rychlostí

Jakmile se budete cítit pohodlně, můžete začít zkoušet rozdílnou frekvenci a rychlost. Perfektní věc na didlu je, že bude dělat, přesně co vy chcete, nikdy se neunaví a ani nedostane křeč, navíc můžete přestat kdykoli sami chcete. Všimněte si rozdílu mezi pomalým a rychlým pohybem. Koneckonců zjistíte co pro vás je nejlepší.

�ervená mu�írna - Růžový slon

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.