Co to je dildo a jak jej používat a pečovat o něj?

Co to je dildo a jak jej používat a pečovat o něj?

Dildo je erotická pomůcka, která se malinko liší od vibrátoru pro ženy. Dildo je na rozdíl od vibrátoru bez baterií a samovolně se nehýbe. Dildo neboli umělý penis se nebude hýbat bez vašeho zapříčinění. Ale na rozdíl můžete druhé straně s dildem udělat celou řadu stimulací, které by muž s vlastním tělem nedokázal. Také si můžete vybrat z mnoha tvarů a velikostí, které přinesou širokou škálu uspokojení.

Stále více lidí si dildo oblíbilo, díky své praktičnosti jak v postelových hrátkách, tak i u hrátek při samotné masturbaci.  Mnoho výrobců k dildu neuvádí žádný průvodce, který by ukázal, jak sním zacházet. Sama tuto erotickou hračku mám doma a ne jednu, proto vám zde i popíši vlastní názory, tipy na nejlepší dilda a vlastní zkušenosti.

Jaké jsou typy dild a jaká jsou nejoblíbenější

Každá žena má ráda něco jiného v posteli, proto nemohu říci, že zrovna například pro paní Evičku bude vibrátor s přísavkou vhodný, když má nadváhu a bolavá kolena. Níže jsem popsala hlavní kategorie s dildy, kde popisuji jejich výhody a nevýhody.

Také přikládám nejoblíbenější dilda, pokud si někdo nedokáže vybrat v tom ohromném množství. Co doporučuji, jsem sama vyzkoušela a jsem s nimi spokojená.

  • Dilda s přísavkou – Patří mezi nejžádanější dilda, díky přísavky. Dildo s přísavkou lze připevnit téměř na každý hladkých povrch a můžete jej hodně využít i ve vaně.
  • Obří dilda – Tento typ je vhodný pro ženy, které mají rády velké penisy. Rovněž také pro ženy, které jsou dole větší než běžné ženy.
  • Dvojité dildo – Především vhodné pro páry a lesbické páry. Jeden konec lze vložit do vagíny a druhý například buď také do vagíny nebo do análu.
  • Realistické dildo – Jedná se o typ dilda, které má velikost průměrného penisu s varlaty a po obvodu jsou výstupky ve tvaru žil, jako na skutečném penisu.
  • Anální dildo – Anální dildo je vhodné především pro použíti, samozřejmě análních hrátek.
  • Silikonové dildo – Silikonové dilda jsou také velmi oblíbené díky svému materiálu, přilnavosti a i pevnosti.
  • Skleněné dildo – Skleněné dildo je neobvyklé, ale také oblíbené, díky své pevnosti a chladivými účinky. Hrátky se skleněným dildem jsou opravdu žádné, takové jiné, ani je nedokážu popsat, to se musí zažít.
  • Dildo stříkající ejakulát – Ano, čtete správně. I takové speciální dilda jsou. Nebojte nebudete muset chodit do spermobanky. Místo ejakuláte dostanete speciální balíček se směsí a pokud vám ta dojde, můžete použít běžnou vodu, lubrikační gel nebo lubrikační gel smíchaný s mlékem. ► Prohlédnout si produkt

Nejoblíbenější dilda | Nevibrační umělé penisy

 

 

 

Osobní zkušenost s dildem

Beata Benešová - Redaktorka

Beata Benešová – Redaktorka

Jak jsem již psala výše, doma mám řadu dild (6 druhů) a to z mnoha důvodů, které postupně popíši. Mám také doma dva vibrátory, ale k dildu se vracím častěji a to i s partnerem. Proč? Protože vibrátor vibruje a spoustu práce děláte většinou jen rukou, ale takové dildo může chovat skoro jako chlap. Nejraději mám dildo s přísavkou, protože jej připevním na nějaký hladký povrch (koupelnová zeď, dveře, rám postele, židle..) a jízdu může začít.

Dildo s přísavkou upevním a pak už se hýbu jako při skutečném sexu. Levné dilda s přísavkou mnohdy špatně drží, u nichž pomůže maximálně navlhčení přísavky, ale někdy ani to nepomůže. Doporučuji vždy kouknou na kousky, které jsou o něco dražší, ale z materiálu, který vás nezklame.

TIP: Víte, jak správně vybrat vibrátor pro ženu anebo jaké jsou ty nejlepší?

Když sáhnu po dildu bez přísavky, opět se sním dá trošku tvrději pohrát než s vibrátorem, kterému časem vibrace odejdou. Samozřejmě mám i dva vibrátory, které jsou uzpůsobené k mým tvrdším hrátkám, ale také stály o něco víc. Za sebe bych skutečně doporučila na vyzkoušení dildo s přísavkou, s nímž si užijete spoustu zábavy a to i s partnerem, je stačí zapojit fantazii 🙂

Tipy při požívaní dilda

1. Vybírejte pečlivě

Protože dildo se samovolně bez vaší pomoci nepohybuje, tak se musí dbát na tvar a především musím odpovídat vaším potřebám. Některé ženy mají rády velký penis, tak je dobré zakoupit větší dildo nebo naopak. Také si vzpomeňte, jaké Vás předchozí erotické pomůcky uspokojovaly, nemusí to být ani erotická pomůcka, může jít o ruku, prsty atd. Nebo jaké máte erotogenní zóny např. dráždění klitorisu.

2. Lubrikační gel je potřeba

Při používaní, této erotické pomůcky pro ženy je zapotřebí lubrikační gel, který dodá dildu klouzavé vlastnosti. Doporučujeme vybrat lubrikační gel v hustší podobě.

3. Kondomy na didla

Pokud jste vysoce alergenní nebo máte jen obavy, můžete využít s dildem kondom, který zabrání vznikání alergenních komplikací.

4. Anální vs. vaginální didla

Všechny didla mohou být používány pro vaginální masturbaci, ale jen některá jsou vhodná a bezpečná pro anální sex. Didla vhodná pro anální sex jsou hladká a jemná a jsou zakončeny tak, aby nedošlo ke sklouznutí do konečníku.

TIP: Pozor na pohlavní nemoci aneb jak se bránit?

Jak používám dildo neboli umělý penis

1. Zkontrolujte si své didlo

Před prvním použití, vyndejte didlo z krabice, umyjte jej důkladně a pak zkontrolujte případné vady. Především sledujte jestli dildo nemá výčnělky nebo ostré hrany.  Pokud bude dildo obsahovat nějaké vady ihned jej vraťte prodejci.

2. Poprvé začněte sami

Předtím než dildo použijete na postelové hrátky s partnerem, tak si jej nejdříve vyzkoušejte. Alespoň si jej osaháte a vyzkoušíte si praktičnost této erotické pomůcky pro ženy. Pak můžete partnerovi předvést jak má dildo používat při postelových hrátkách.

3. Nejprve se vzrušte

Při použití je dobré se vzrušit, abyste dosáhli plné koncentrace a dodali tak kluzné vlastnosti dildu.

4. Začněte pomalu

Začněte pomalu masturbovat své erotogenní zóny s dildem a také stimulujte vnější genitálie. Jezděte pomaličku a zjišťujte kde je to nejpříjemnější a jaký pohyb vám nejvíce vyhovuje.

5. Pohrajte si frekvencí a rychlostí

Jakmile se budete cítit pohodlně, můžete začít zkoušet rozdílnou frekvenci a rychlost. Perfektní věc na didlu je, že bude dělat, přesně co vy chcete, nikdy se neunaví a ani nedostane křeč, navíc můžete přestat kdykoli sami chcete. Všimněte si rozdílu mezi pomalým a rychlým pohybem. Koneckonců zjistíte co pro vás je nejlepší.

Jak se starat a pečovat o dilda

Jelikož se jedná o erotickou pomůcku, která se používá na intimní partie, je potřeba dodržovat pečlivou údržbu a hygienu. Péči o dildo či jinou erotickou pomůcku nikdy nepodceňujte! Určitě by se nemělo stát, že vytáhnete erotickou hračku ze skříně za 2 měsíce a použijete ji, bez řádného umytí. Před a po každém použití, doporučuji každou erotickou pomůcku řádně opláchnout a zbavit nečistot.

TIP: Podívejte se na nejlepší womanizér roku a užijte si podtlakové vzrušení.

Vždy byste si měli u hraček pro dospělé projít návod k použití, kde je také popsán správný proces údržby. Většina pomůcek je z odlišných materiálů, proto může být i proces údržby odlišný. Pokud nedostanete příbalový leták či návod, pak bude údržba jednoduchá. Stačí hračku umýt teplou vodou.

Nedoporučují se nekvalitní mýdla (Maximálně mýdla pro intimní partie) ani jiné čistící prostředky. Mohlo by dojít k znehodnocení materiálů a poté i prožitku, ale samozřejmě k zdravotním problémům.

Video návody, jak používat dilda

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..