Jak vybrat vibrátor pro ženu?

Podrobný návod, jak vybrat vibrátor pro ženu

Luxusn�­ vibr�¡tory R�¯�¾ov�½ slon

Každá žena si chce pro zpříjemnění intimních chvilek, pořídit kvalitní vibrátor. Pokud si žena nevybere ten správný, tak se může stát, že zůstane ve skříni. Ženy si vybírají vibrátor podle tvaru, barvy, vibrací a dalších věcí, které si probereme níže. Sexshopy mají vždy velice pestrý výběr vibrátorů pro ženy, proto si objasníme základní pravidla při výběru erotické pomůcky.

Jak vybrat správnou velikost vibrátoru?

Máme 3 typy velikosti vibrátorů a to na malé (cca do 16 cm), střední (17–22 cm) a velké (23–30 cm). Vibrátor Natural s přísavkou 20 cm -1Zdají se Vám tyto velikosti nadprůměrné oproti průměrnému penisu cca 15 cm?

U těchto velikostí, musíte počítat s tím, že vibrátor má naspod umístěný motorek, baterie a někdy ovládání to dělá cca 5 cm, samozřejmě musíte jej za něco držet, pokud nemáte vibrátor s přísavkou .

Nejvíce žádaná velikost je střední (17-22 cm), především si jej vybírají větší ženy. 

  • Velké vibrátory

Nejsou velké jen do délky, ale také do šířky, ten se může hodit ženám, které absolvovali vaginální porod. Velikost těchto vibrátorů je 35-40 cm, které se hodí spíše jako žertovný dárek.

  • Mini vibrátory

Mini vibrátor si kupují ženy s malou vagínou nebo, které nemají rády některé polohy u kterých je sex bolí. Velikost mini vibrátorů sahá do délky 16 cm a je velice komfortní. Mini vibrátor se hodí na cesty nebo do kabelky.

Jakou šířku vibrátoru vybrat?

Průměrná šířka vibrátorů pro ženy se pohybuje okolo 3,5 cm. U kořene může být širší z důvodů baterií a motorku. Některé vibrátory jsou dodávány s výstupky, kterými je možné intenzivněji dráždit vagínu či klitoris.

Na většinu vibrátorů pro ženy je možné dokoupit návlek na penis, který rozšíří šířku to zejména uvítají, ženy se širokou vagínou.

Pokud váháte při výběru vibrátoru nad délkou či šířkou, můžete si zakoupit vibrátor střední třídy a poté si dokoupit návleky na penis, které jsou také vhodné k prodloužení a rozšíření vibrátoru, navíc mnohdy obsahují vroubky, které ještě více dráždí erotogenní zóny ve vagíně.

Jaký zvolit materiál pro vibrátor?

Nejčastější jsou tři typy materiálů:

  1. tvrdé, plastové
  2. ohebné, gelové
  3. silikonové, pružné

Máte raději nebo Vaše partnerka sex s tvrdým přirážením, tak si vyberte plastový tvrdý vibrátor. Plastový vibrátor přenáší vysoké vibrace (i hlučnost) a jeho údržba je velice snadná. Pokud chcete být diskrétní, tak s tímto toho nedosáhnete rozhodně.

Romantické a něžné ženy přivítají gelový vibrátor. Vibrace nejsou tak agresivní, také hlučnost je zcela nižší a dokáže příjemně a jemně stimulovat vagínu.. Gelové vibrátory jsou ohebné, což přináší ohromnou zábavu a hrátky v posteli. 

TIP: Některé gelové vibrátory mohou být škodlivé, proto si vždy vyberte kvalitní materiál. V našem magazínu naleznete pouze kvalitní a nezávadné vibrátory pro ženy.

V neposlední řadě tady máme silikonové vibrátory, které jsou vyrobeny z kvalitního lékařského silikonu. Erotické pomůcky se vyrábí i ze speciálních směsí silikonu, které se nezívají umělá kůže. Tyto erotické pomůcky jsou velice příjemné na dotek a zcela nahrazují mužský penis. Tento nealergický materiál je vhodný i pro těhotné a kojící ženy a také pro ženy, které trpí častými vaginálními záněty. Silikonové vibrátory patří mezi nejžádanější svým přírodním povrchem.

Jaký vzhled vibrátoru zvolit?

Na trhu narazíte různé vzhledy vibrátorů, jak realistické, které jsou téměř totožné s reálným penisem nebo s výstupky k dráždění vagíny a klitorisu, dále můžeme spatřit vibrátory, které vypadají jako rtěnka, banán a další tvary. Takovéto vibrátory jsou spíše pro ženy, které chtějí být diskrétní nebo mají doma děti. Vzhled erotické pomůcky vybírejte, tak aby uspokojil vaše potřeby jak vnějším vzhledem tak vnitřním, pro lepší dráždění vagíny.

TIP: Pokud kupujete své ženě vibrátor můžete ji k tomu pořídit také sexy prádélko.

Jak vybrat diskrétní vibrátor?

Pokud se stydíte, máte děti nebo chcete utajený vibrátor na cesty, tak vybírejte podle vzhledu erotické Vkusný vibrátorpomůcky z důvodu utajení. Jsou různé tvary jako je třeba rtěnka, banán, delfín a další tvary, které mohou vibrátor zastínit.

Dále by jste neměli opomíjet na hlučnost vibrací, jestli jsou regulovatelné otáčky. Plastové vibrátory vydávají vysokou hlučnost a gelové, silikonové naopak nízkou.

Vibrátor pro ženy s přísavkou

Vibrátor Natural s přísavkou 20 cmNemáte partnera nebo vám nedodává tolik sexu a chtěla byste si sama užít relaxačního vzrušení? Proto vyzkoušejte vibrátor s přísavkou, který můžete připevnit na hladký povrch, poté už je jen na Vás jak si jej užijete.

Nemusíte se obávat, že by vám přísavka nevydržela vaše sexuální pohyby, protože v 95% mají produkty vynikající přilnavost. Samozřejmě musíte dbát na hladký povrch.

Video, jak vybrat vibrátor

�ervená mu�írna - Růžový slon

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.