Realistické panny: erotické hračky pro muže, které vás nenechají chladnými

Vyzkoušeli jsme si realistické panny Sex Dolls

Masturbátory pro muže jsou velmi oblíbené. Navíc jejich obliba stále stoupá, jak se ukazuje. Za posledních několik let si muži oblíbili především umělé vagíny. Například umělé vagíny Fleshlight, které jsou vysoce kvalitní.

Trend ale postupuje i jinam, ještě dále – slyšeli jste už o realistických erotických pannách? Jedná se o vysoce realistické silikonové panny, takzvané sexdolls. Můžete si s nimi užívat vaše tajná přání.

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

Unikátní návod, jak správně vybrat erotickou hračku. Ukážeme vám, co je potřeba před výběrem vědět, abyste vybrali správně.

Slovo „realistické“ nepoužíváme jen tak. Zaměřili jsme se na tyto silikonové realistické panny v naší recenzi a zjistili jsme, že kvalitnější modely velmi věrně napodobují opravdovou ženu. Některé mají například speciální patentovanou povrchovou úpravu, díky které budete mít pocit, jako byste se dotýkali opravdové ženy. Stejně tak, jako byste pronikali do opravdové ženy – pocity jsou to velmi přirozené, až vás to samotné překvapí.

Realistické silikonové panny jsou opravdu do detailu propracované

Pod pojmem realistické panny si můžete představit různé masturbátory pro muže. My máme ale na mysli skutečně kvalitní silikonové panny, které bohužel zároveň nejsou levnou záležitostí.

Kvalitní realistické panny vás průměrně vyjdou okolo 25 000 až 30 000 Kč. Není to sice málo, ale výsledek opravdu stojí za to. Užijete si mnohé jedinečné zážitky a vyzkoušíte si i ty nejzvrhlejší sny a představy. Ale jak je to vlastně možné?

Realistické panny Sex Dolls - Zrzka

Realistická panna – Zrzka

Realistické panny Sex Dolls - Vojanda

Realistická panna – Vojanda

Realistické panny Sex Dolls - Boubelka

Realistická panna – Baculka

Zobrazit další realistické panny

Kvalitní realistické umělé panny mají speciální patentovanou povrchovou úpravu, která umí kvalitně napodobovat vlastnosti lidské kůže. Získáte tak opravdu jedinečně realistický pocit, že pronikáte do vagíny ženy.

Realistické silikonové panny Sexdolls nás překvapily svou kvalitou a zpracováním. Rozhodně už se ale nejedná o levné nafukovací panny, jako dřív. Pokrok erotického průmyslu je tedy značný. Pokud se necháte s realistickou pannou unést, získáte pocit opravdového sexu s ženou.

Abyste ještě zvýšili své uspokojení a dosáhli intenzivnějšího orgasmu, vyzkoušejte vibrační kroužky. Napomáhají dosáhnout lepší erekce a silnějšího orgasmu.

Pro koho jsou realistické panny vhodné?

Realistické panny určitě využijí všichni, kteří chtějí okusit sex s takovou realistickou pannou. Všichni, kteří rádi zkouší nové věci. Všichni, které už sex s partnerkou nudí nebo je přímo nebaví.

Realistická panna může do vašeho sexu vrátit zpět pocit vzrušení, a ještě ho navíc prohloubit. Pokud se tedy nebojíte vyzkoušet nové a pro někoho možná lehce zvrhlé věci, pak se realistické umělé panny hodí přímo pro vás.

 • správná volba pro všechny, kteří chtějí zkusit něco nového a získat nové zkušenosti
 • pro ty, kteří se v sexu nudí a potřebují nové vzrušující zážitky
 • pro muže, které pomalu začíná sex s partnerkou nudit
 • pro panice, kteří mohou získat první zkušenosti
 • pro muže, kteří trpí poruchami erekce z důvodu nervozity před sexem – pomocí realistické panny se nervozity můžete zkusit zbavit
 • pro odvážné páry, které by rády zažily něco zcela jedinečného a nového
 • pro ženy, které tajně sní o erotických hrátkách s jinou ženou

Chtěli jste si někdy zkusit, jaké by to bylo, mít větší penis? Dosáhněte většího penisu v šířce i délce díky jedinečné vodní vakuové pumpě Bathmate.

Vyzkoušet realistické panny v Naufhty Harbor

Realistické silikonové panny: čím si nás nejvíce získaly, co na nich tolik oceňujeme?

Během naší recenze jsme oceňovali zejména už tolikrát vyzdvihovanou realističnost umělých pan. Zaujalo nás jejich skvělé silikonové provedení, které velmi dobře napodobuje opravdovou ženu.

Objevili jsme ale také mnoho dalších předností, se kterými se s vámi rádi rozdělíme. Podívejte se, proč byste si měli koupit realistickou silikonovou pannu. Je až neuvěřitelné, jak v některých detailech připomínají skutečnou ženu.

 • realistické panny vám nebudou odmlouvat, bez řečí udělají vše
 • splní vaše nejtajnější přání, nemusíte se ani stydět
 • kvalitnější, ale zároveň i bohužel dražší silikonové panny mají vysoce realistické detaily
 • dopřejí vám opravdový pocit průniku do ženy, a to jak při vaginálním sexu, tak i análním nebo orálním sexu
 • vydrží vám dlouho, mají dobrou živostnost a jsou odolné
 • dražší modely mají také speciální patentovaný povrch, díky kterému při doteku působí jako lidská kůže
 • pokud trpíte například předčasnou ejakulací, můžete se naučit díky sexu s realistickou pannou sexdolls oddálit ejakulaci a ovládnout svůj orgasmus

Anální sex s realistickými pannami je jednoduchý. Jak ale na anální sex se ženou, aby si ho užila? Přinášíme vám detailní návod, jak na anální sex.

Kde koupit realistické panny?

Realistické panny a nevýhody: co nás naopak na realistických pannách příliš nenadchlo

Protože jsme vychválili realistické panny, je na čase se podívat také na stinné stránky. Snažíme se totiž, aby naše recenze byla maximálně objektivní. Jaké jsou tedy nevýhody realistické silikonové panny?

Největší nevýhodou je cena. Pokud si budete chtít pořídit opravdu kvalitní, například realistickou pannu Sexdolls, budete si muset připlatit. Kvalitnější modely vás průměrně vyjdou okolo 25 000 Kč.

 • kvalitní realistické panny jsou dražší, většinou za ně zaplatíte 20 000 – 35 000 Kč, což není málo
 • musíte si dávat pozor, jakou realistickou pannu kupujete, na trhu jsou bohužel i padělky
 • realistické panny jsou stále brány spíše jako tabu,

Proč je realistická umělá panna tak drahá?

Během naší recenze nás zajímalo, proč jsou realistické umělé panny tak drahé. Ukázalo se, že dražší jsou jen kvalitnější modely – ale právě ty vám přináší ty nejlepší zážitky a uspokojení.

Můžete si pořídit i levnější silikonové realistické panny, ale nemají takové vychytávky, jako například patentovanou povrchovou úpravu. Silikon je potom schopný si držet teplo, vlhkost a zároveň je hebký. Máte potom pocit, jako byste měli sex s opravdovou ženou. Levné realistické panny mohou být bohužel spíše zklamáním.

Při sexu s realistickou pannou využijete i lubrikační gely. Jaký vybrat, aby splnil vaše očekávání? Podívejte se na naše online srovnání lubrikačních gelů.

Co vás nejvíce zajímalo o realistických silikonových pannách?

Jsou realistické panny dostatečně odolné?

Realistické panny jsou velmi odolné, alespoň tedy kvalitnější modely. Právě ty jsou zpracovány z odolných materiálů – ve výsledku vám tedy vydrží klidně až 10 let. Investice do kvalitní realistické panny je sice vyšší, ale z dlouhodobého hlediska se nejedná o nijak vysokou částku. Během naší recenze jsme měli možnost vyzkoušet, že realistické panny vydrží opravdu mnoho.

Jak se starat o realistickou pannu, je hygiena náročná?

Nikoli, není složitá vůbec. Nemusíte ani používat žádné speciální přípravky a podobně. Jednoduše můžete vzít svou realistickou pannu s sebou do sprchy a umýt ji obyčejnou vodou. Na intimní partie ale doporučujeme alespoň mýdlo. Pozor však na umělé panny s patentovanou povrchovou úpravou, která imituje lidskou kůži – ta si vyžaduje speciální ošetření.

Je pravda, že sex s realistickou pannou mě ohromí?

Ano, některé chvíle jsou velmi intenzivní, zvláště s kvalitními realistickými pannami, že budete překvapeni. Právě díky tomu, že realistické panny si drží teplo, vlhkost a jsou na dotek hebké – pokud mají tuto speciální úpravu, vám dopřejí skutečně realistický zážitek.

Je možnost, abych si sex s realistickou pannou nejdříve vyzkoušel?

Ano, vyzkoušet si sex s realistickými silikonovými pannami Sexdolls si můžete v některém z privátů. Dokonce jsou tyto priváty s realistickými pannami velkým hitem poslední doby a stoupají na oblibě. Dokazuje to, že muži mají o sex s realistickými pannami opravdu zájem.

Jak si ještě mohu zlepšit svůj sexuální zážitek?

Rozhodně doporučujeme využít i jiné erotické hračky, jako třeba erekční kroužky pro muže. Ženy zase mohou zkusit vibrátory nebo dilda. Pokud máte raději ostřejší sexuální hrátky, můžete například realistickou pannu uvázat k posteli a podobně.

Realistické panny zkušenosti: co říkají muži, kteří je vyzkoušeli?

„Jednu realistickou pannu mám už doma. Je ze silikonu a vydržela už hodně. Užívám si s ní hrátky, když je zrovna manželka pryč. Vždycky dosáhnu skvělého orgasmu, fakt mě vzrušuje.“
– Oleg, 29 let, Karlovy Vary

„Vyzkoušel jsem realistickou pannu už dřív a pořád přemýšlím, že si nějakou koupím. Ceny jsou sice vysoké, ale stojí to za to. Můj zážitek v privátu s realistickými pannami byl skvělý.“
– Jiří, 47 let, Jindřichův Hradec

Měl jsem trochu problém s erekcí, bylo to způsobeno tím, že mě už tolik manželka po 20 letech nevzrušovala. Teď je to ale jiné, naše sexuální hrátky jsou společně s realistickou pannou a jsme zase spokojení.“
– Martin, 38 let, Praha

Závěr: je tedy dobré si koupit domů realistickou silikonovou pannu?

Určitě, my můžeme na základě našich zkušeností realistickou umělou pannu jen doporučit. Pokud ale váháte a nejste si jisti, určitě nejprve sex s realistickou pannou vyzkoušejte. Můžete zkusit různé priváty a jiné podniky, kde mají realistické panny.

Jestliže ale máte rádi vzrušení, nové a neobyčejné věci, jsou realistické panny tou správnou volbou pro vás. Zaručujeme vám, že nudit se s nimi určitě nebudete.

Kromě realistické silikonové panny doporučujeme vyzkoušet také smyslné erotické masážní salóny. Krásně se uvolníte a zbavíte stresu.

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..