Návleky na penis: prodlouží a zvětší váš penis za pár sekund

Návleky na penis: prodlouží a zvětší váš penis za pár sekund

Mnoho mužů trápí velikost jejich penisu. Často nejsou spokojeni s jeho délkou nebo obvodem. Patříte mezi ně? Pokud ano, máme pro vás skvělou zprávu. Nemusíte utrácet statisíce za plastickou operaci. Stačí 1 malá erotická pomůcka, která vaši mužnost prodlouží a zvětší.

Návlek na penis posune váš milostný výkon na další úroveň a zvýší vaše sexuální sebevědomí. Poradíme vám, na co myslet při jeho výběru a zároveň ukážeme výběr nejoblíbenějších prodlužovacích návleků na penis.

TOP masturbátor pro muže - Umělá vagína

Co je návlek na penis?

Návlek na penis je erotická pomůcka, která vám pomůže nejen s délkou, ale také obvodem vaší chlouby a to během pár sekund. Většina z nich je vyrobených z pružných materiálů, aby byla manipulace s nimi jednoduchá. Proto se nejčastěji můžete setkat se silikonovými návleky na penis.

Výjimkou ale nejsou ani různé speciální typy plastů, které se používají k výrobě erotických pomůcek. Stejně, jako u jiných erotických hraček, tak i v případě návleků na penis, si můžete vybrat z mnoha druhů a typů.

Vibrační, s žilkami nebo raději manžetu?

Na trhu s erotickými hračkami najdete mnoho různých návleků na penis. Každý má jiné funkce a také slouží k jiným účelům. Proto je opravdu jen na vás, jakému dáte přednost. Klidně si můžete pořídit více typů a střídat je podle vaší a partnerčiny nálady. S kterými hlavními druhy návleků na penis se můžete na e-shopech setkat?

 • prodlužovací návlek na celý penis,
 • návlek na penis v podobě dutého válce, nebo manžety, kdy je žalud venku,
 • návleky na penis s připínáním pro sex bez erekce,
 • vibrační návleky na penis,
 • realistické návleky na penis s žilkami,
 • návleky na penis s různými tvary výstupků uvnitř, venku, nebo kombinací obou variant.

Návlek na penis v praxi nasazený

Pro koho jsou prodlužovací návleky na penis vhodné?

Nenechte se zmást názvem. Prodlužovák na penis není určený pouze pro muže, kteří nejsou spokojeni se svojí chloubou. Je pravda, že jeho hlavní funkcí je zvětšení penisu, ale hodí se i pro ty, kteří jsou se svými mírami spokojení.

Třeba takový silikonový návlek na penis s výstupky byl speciálně vytvořený pro ženy, které mají rády extra dráždění při sexu. Nebo návleky na penis s kovovými prvky se zase skvěle hodí pro BDSM hrátky. Zkrátka návleky na penis může vyzkoušet každý muž, a to při jakémkoliv typu milostných hrátek.

Výhody návleků na penis

Návleky na penis jsou často opomíjenou erotickou pomůckou, která může okořenit vaše postelové hrátky. Jejich velkou výhodou je fakt, že jsou cenově dostupné a jejich pořízení vás nebude stát celou výplatu. Proč by měl mít alespoň jeden návlek na penis každý muž ve svém nočním stolku a jaké jsou další výhody návleků na penis?

 • během pár sekund prodlouží váš penis,
 • dokonale zvětší průměr vaší chlouby,
 • efektivně podpoří erekci a výdrž během sexu,
 • modely s výběžky intenzivně dráždí ženu,
 • některé typy jde používat i při předehře bez nutnosti erekce,
 • zažijete s ním nové sexuální zážitky.

Návleky na penis: top modely, které musíte vyzkoušet

S návlekem na penis zažijete intenzivní a dlouhé vzrušení. Připravte se na slastné sténání vaší partnerky a vášnivou noc. Abychom vám ušetřili váš čas, sestavili jsme pro vás tabulku s vybranými modely návleků na penis pro dokonalý orgasmus. Které patří mezi nejoblíbenější?

Návlek na penis - BASIC X FORBOTH ONE

Návlek na penis – BASIC X
Cena: 210 Kč

Zjistit dostupnost

Návlek na penis - Adon

Návlek na penis – Adon
Cena:
od 399 Kč

Zjistit dostupnost

Návlek na penis - Vibro Man

Návlek na penis – Vibro MAN
Cena: od 699 Kč

Zjistit dostupnost

Návlek na penis - Dutý JIM

Návlek na penis – Dutý JIM
Cena: 749 Kč

Zjistit dostupnost

Návlek na penis - Rocky

Návlek na penis Rocky
Cena:
od 639 Kč

Zjistit dostupnost

Návlek na penis - Xtra

Prodlužovač penisu Xtra
Cena: od 499 Kč

Zjistit dostupnost

Mají návleky na penis nějaké nevýhody?

V redakci jsme byli z prodlužováků na penis doslova nadšení a nenašli jsme na nich žádná podstatná negativa. Aby byl náš článek komplexní, prošli jsme mnoho diskuzí a recenzí na tuto erotickou hračku. I přesto, že mají návleky na penis mnoho výhod, našli jsme mezi majiteli návleků na penis pár drobností, které je nutné vzít v potaz. Jaké to jsou?

 • musíte si vyhradit dostatek času, abyste vybrali ten správný,
 • návleky nejdou předem vyzkoušet,
 • při špatné manipulaci může dojít ke zranění.

TIP: Chcete, aby na sex s vámi jen tak nezapomněla? Odtajníme vám jednoduchý návod, jak ji pusou přivedete k bouřlivému orgasmu.

Jak vybrat správný návlek na penis aneb na co myslet před nákupem?

Rozhodli jste se, že si návlek pořídíte, ale teď nevíte, jaký vybrat? Nejdřív si váš penis pořádně změřte. Každý návlek je jiný a má také rozdílné rozměry. Návlek vám musí dokonale padnout, jinak může z penisu sjíždět nebo ho naopak tlačit. A to by mohlo způsobit nejedno zranění.

Až budete mít změřeno, tak si pečlivě rozmyslete, na co ho budete primárně používat. Chcete jen zvětšit objem, nebo toužíte po extra délce? Jak budete mít jasno, k jakým účelům vám bude návlek sloužit, nezapomeňte ani na vaši partnerku.

Tedy na to, co má při sexu ráda. Před nákupem silikonového návleku na penis tedy rozhodně zohledněte preference vaší partnerky. Ne každá žena totiž touží po půl metrovém penisu s obrovskými výstupky. Nejste si jistí, jestli je vámi vybraný návlek ten pravý? Odhoďte váš stud a vyberte návlek na penis spolu s vaší partnerkou.

Mějte také na paměti to, že každý model může jinak stimulovat váš penis. Uzavřené a pevnější modely erekci spíše tlumí. Otevřené a elastické naopak můžou erekci podpořit. Samozřejmě, že tyto pocity jsou individuální, a proto vždy vybírejte podle toho, co se líbí vám osobně.

Co vás nejvíce zajímá o návlecích na penis?

1. Je nutné při nasazování prodlužováku na penis používat lubrikační gel?

Lubrikant není při hrátkách se silikonovým návlekem na penis nutný. Nicméně musíme uznat, že nasazování s ním je jednodušší a rychlejší. Navíc díky němu předejdete nechtěnému poranění kůže na penisu.

Není na škodu také použít pár kapek lubrikačního gelu přímo na návlek. Díky tomu bude vaše proniknutí pohodlnější. Dejte si však pozor, jaký lubrikační gel používáte. Jiný se hodí na silikon, jiný zase na další typy materiálů.

2. Kde si můžu pořídit prodlužovací návleky na penis?

Návleky na penis si můžete pořídit na 2 hlavních místech. První z nich je kamenná prodejna s erotickými potřebami. Druhá a také oblíbenější varianta mnoha mužů, je speciálně zaměřený erotický e-shop.

Ten má často daleko větší výběr výrobků než klasické kamenné obchody. Při nákupu na e-shopu si můžete návlek na penis vybrat v pohodlí vašeho domova, a navíc vám přijde až k vašim dveřím. Samozřejmě, že v diskrétním balíčku. Vždy si ale přečtěte recenze vybraného erotického e-shopu. Nakupujte pouze u prověřených a kvalitních prodejců.

3. Jak se starat o návlek na penis?

Péče o prodlužovací návlek na penis je stejná, jako u jiných erotických pomůcek. Po každém použití je nutné ji správně umýt a vydezinfikovat. To, jaké přípravky můžete a nemůžete použít, hledejte na obalu výrobku a případně na internetových stránkách konkrétního výrobce. Vaši pozornost věnujte jak péči, tak také skladování erotické hračky. Jen tak ji udržíte v perfektním stavu a bude vám sloužit dlouhý čas.

TIP: Nebaví vás uspokojování rukou? Vsaďte na umělou vagínu. Budete překvapeni, jak realistický pocit s touto erotickou pomůckou zažijete.

Splňte si vaše sny o dokonalé mužské chloubě

Návleky na penis jsou perfektní erotickou hračkou, která dodá vašemu milování nový náboj. Hodí se pro každého muže, který buď touží po větším penisu, nebo jeho partnerka upřednostňuje pořádné vzrušení pomocí výstupků.

Návleky na penis slouží také jako rychlá pomoc při náhlém výpadku erekce a pomohou vám zlepšit kvalitu vašeho milostného života. Pamatujte, že společně s návleky na penis často nejde použít kondom. Proto nezapomeňte využít jiný typ antikoncepce proti nechtěnému početí.

Sbírka metod na zvětšení a rozšíření penisu

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..