O magazínu erotickeprodukty.cz

Milé čtenářky a čtenáři,

Tímto bychom vám chtěli představit vše o našem magazínu erotickeprodukty.cz, protože důvěryhodnost a kvalita je u nás zásadní. Proto chceme naše čtenáře informovat o všem. Magazín erotickeprodukty.cz vznikl v roce 2013, kdy jsme byli v úplných začátcích a dodnes ještě děláme úpravy a zlepšení.

Zabýváme se celou tématikou sexu a vztahů, kde publikujeme pravidelně návody, tipy, články a hlavně recenze. Všechny naše dostupné informace jsou Zdarma. Můžete se také dostat přes recenze k ověřeným prodejcům. Nemusíte se obávat vyšších cen, díky odkazování spíše naopak. Snažíme se dohledávat kvalitní prodejce s nízkou cenovou relací.

Kdo stojí za erotickým magazínem?

V redakci máme 4 hlavní redaktory z toho jsou 3 ženy a 1 muž. Navíc máme v týmu správce stránek, bez kterého bychom toho moc nezvládli. Nejdůležitější jsou pro nás čtenáři, se kterými úzce spolupracujeme. Dodávají nám kvalitní informace a náměty na články, mnoho z nich také testuje samotné produkty.

  • Patrik – Marketing a správa webu
  • Beata – Hlavní redaktorka
  • Petr – Redaktor, tester
  • Markéta – Redaktorka, testerka
  • Zuzka – Redaktorka, testerka

Čtenáři jsou pro náš nejdůležitější a jsou přímou součástí zlepšování magazínu

Čtenáři jsou pro nás neocenitelní a přímo pomáhají s rozvojem a správou magazínu. Pokud nakoupíte u nějakého prodejce přes nás a my získáme provizi z prodeje, můžeme tyto výdělky vložit, jako investici do magazínu erotickeprodukty.cz.

Nejenže pouze díky tomu získáváme menší částky na správu a zlepšování webu, ale také nám čtenáři pomáhají testovat produkty, psát zkušenosti a dávají nám náměty na články. Více o tom, jak vyděláváme a na co, se dozvíte v článku.

Proč to děláme?

Kvůli nedostatkům informací a kvůli uspokojení. Všichni v redakci se zajímáme o sex a vztahy, proto je pro nás přirozené se starat o takovýto magazín. Nejde o nic úchylného, spíše o zvědavost a pomoc ostatním s výběrem.

Co děláme?

Především testujeme a recenzujeme erotické produkty a i služby. Dále píšeme tipy a návody nebo články ke vztahům a sexu. Na základě množství dotazů našich čtenářů. Můžeme říci, že fungujeme i jako poradna.

I ty můžeš být součástí magazínu

Rádi přijmeme kvalitního copywritera/ku do našeho týmu. Protože magazín je stálá a dlouhodobá práce, máme pro copywritery vždy místo. Avšak je zapotřebí umět perfektně český jazyk a mít v oblibě erotickou tematiku. Stačí nás kontaktovat a přesvědčit o kvalitách.

Máte také možnost pro všechny čtenáře, aby se zapojily do menší brigády, díky které si budou moc na vybraný produkt vydělat.

Protože chceme být originální, nabízíme našim čtenářům, ať si na erotickou hračku vydělat u nás. Stačí nás kontaktovat a napsat o jaký produkt máte zájem a my dle ceny produktu vyhodnotíme, kolik budete muset napsat článků pro náš magazín.