Bathmate recenze: unikátní vodní vakuová pumpa pro zvětšení penisu a lepší zážitek při sexu

Bathmate recenze: unikátní vodní vakuová pumpa pro zvětšení penisu

Vakuové pumpy jsou obecně velmi oblíbené erotické pomůcky, se kterými si můžete nejen oživit sex a se svou partnerkou užít spoustu nových a nepoznaných chvil, ale také si díky ní můžete zvětšit svůj penis. Vakuové pumpy totiž dokáží zvětšit penis poměrně rychle, takže můžete svou partnerku překvapit velikostí vašeho přirození – a jako bonus si sex více užijete, protože vaše erekce bude díky vakuové pumpě daleko intenzivnější než dříve.

Není žádným tajemstvím, že sex hraje ve vztahu důležitou roli, ostatně to přiznává až 70 % žen, ale odhaduje se, že číslo může být ještě vyšší. Sex je totiž zcela přirozenou součástí naší existence, navíc natolik příjemnou, že na něm může vznikat závislost.

Sbírka metod na zvětšení a rozšíření penisu

Aby však byl sex pro ženu kvalitní, musíte mít jako muž dostatečně velký penis. A právě vakuová pumpa Bathmate Hercules vám v tomto může velmi pomoci, penis zvětší v objemu i délce, navíc se postará o silnou erekci. Okusíte tak dosud nepoznaný intenzivní orgasmus.

Výhody

+ vodní využití
+ kvalita provedení
+ jednoduché k použití
+ vynikající k masturbaci
+ mírné, krátkodobé zvětšení penisu (Funguje zvětšení penisu?)

Nevýhody

– Nutnost využít s vodou
– krátkodobé výsledky

Proč se vyplatí vakuovou pumpu Bathmate Hercules vyzkoušet?

Vakuovou pumpu pro muže byste si měli pořídit tehdy, pokud chcete do sexu vnést novou zkušenost, okořenit ho, vymanit se ze stereotypu a zažít nepoznané. Na druhou stranu ji oceníte i tehdy, pokud je váš penis příliš malý, nebo se vám jen takový zdá.

Vodní vakuová pumpa Bathmate je kvalitním nástrojem pro zvětšení penisu a okořenění vašeho sexu. Přemýšleli jste, proč mají pornoherci tak velké penisy? Myslíte, že se s nimi narodili? Ne, je to výsledek vakuové pumpy před natáčením scén.

  • prokazatelně zvětší váš penis v objemu o 0,5 až 1 cm
  • prodlouží penis o 1 až 2 cm
  • má dobrý vliv na erekci, takže pocítíte novou úroveň rozkoše a orgasmu
  • opakované a pravidelné používání pomáhá v případě, že trpíte lehkým zakřivením penisu
  • napomáhá v případě předčasné ejakulace
  • podporuje silnější ejakulaci

Vakuovou pumpu Bathmate Hercules si však můžete pořídit i v případě, že rádi masturbujete. Pravidelný masturbace je zdravá a napomáhá například snižovat riziko onemocnění prostaty, příznivě ovlivňuje předčasnou ejakulaci a naopak prodlužuje celkovou výdrž během sexu.

Vodní vakuová pumpa je navíc výborná v tom, že ji můžete použít ve sprše, což ne každá vakuová pumpa umožňuje. Přitom právě voda je to, co je v případě použití Bathmate vakuové pumpy velkou výhodou.

TIP: Vyzkoušejte výkonnější ověřené metody na zvětšení penisu a dosáhněte trvalých výsledků.

Ověřený prodejce s nejnižší cenou

Vakuová pumpa Bathmate Hercules funguje u každého muže

Skutečně velkou výhodou vakuové pumpy je, že její účinek není individuální, jako v případě jiných přípravků na zvětšení penisu. Je samozřejmé, že naměřená hodnota zvětšení penisu bude u mužů rozdílná, ale jestliže můžete dosáhnout erekce, pak vakuová pumpa penis vždy zvětší a podpoří erekci, máte tak jistotu, že vás nezklame. Vakuová pumpa Bathmate totiž funguje na zákonech fyziky, a ty zkrátka platí vždy.

Věděli jste, že vakuové pumpy fungují i u žen? Mohou díky nim zažít extrémně silný orgasmus. Vakuové pumpy pro ženy určitě doporučujeme vyzkoušet. Zažijete dosud nepoznaný sex. 

Ve vakuové pumpě se při použití vytvoří podtlak, který v případě mužů působí přímo na topořivá tělíska v penisu. Napomáhá jim pojmout více krve, ale zároveň rychlejšímu proudění krve do penisu. Pokud topořivá tělíska pojmout více krve, zvětší se jejich objem a tím i velikost penisu. Zároveň budou daleko tvrdší a napnutější, což se opět projeví ve vaší extrémně pevné erekci – pokud jste vakuovou pumpu dosud nikdy nezkusili, potom jste takovou erekci ještě nezažili.

Bathmate vakuová pumpa je ještě účinnější, a to díky možnosti ji použít ve vodě. Abyste dosáhli nejlepších možných výsledků, musí vakuová pumpa okolo vašeho penisu dokonale těsnit. Právě voda v tomto případě velmi pomáhá, stejně tak slouží jako lubrikant, což nejen zpříjemňuje použití vakuové pumpy, ale hlavně pomáhá předcházet možným poraněním. Vakuová pumpa totiž může být za určitých okolností i nebezpečná.

Potřebujete nějakým způsobem oživit sex? Podívejte se na pár našich jedinečných tipů, jedním z nich je i vakuová pumpa.

Jak bezpečně používat vakuovou pumpu a dosáhnout tak nejlepších výsledků?

Jak bezpečně používat vakuovou pumpu a dosáhnout tak nejlepších výsledků?

Především musíte dodržovat jednoduché pravidlo, a to dostatečně lubrikovat. Při použití vakuové pumpy opravdu s lubrikantem nešetřete – právě v tomto mají obrovskou výhodu Bathmate Hercules vodní vakuové pumpy.

Jakmile penis dostatečně nalubrikujete, opatrně ho vsuňte do vakuové pumpy, ujistěte se, že vše dokonale těsní a následně pomalu odsávejte vzduch z vakuové pumpy. Poté se začne dostavovat erekce, jakmile bude dostatečná, otevřete ventil a poté penis z pumpy vytáhněte.

TIP: Pokud chcete dosáhnout dokonalého účinku vakuové pumpy, potřebujete zejména, aby dokonale těsnila. Toho docílíte mimo jiné i dokonalým oholením penisu a ochlupení u jeho kořene. Přilnavost k vakuové pumpě tak bude daleko větší.

Ověřený prodejce s nejnižší cenou

Vyvarujte se nebezpečí a minimalizujte rizika použití vakuové pumpy Bathmate

Přestože jsou vakuové pumpy pro muže poměrně bezpečné, v některých případech vás mohou i ohrozit na zdraví. Na druhou stranu se ale nemusíte znepokojovat, jedná se opravdu o velmi specifické případy. Především byste ale vakuovou pumpu Bathmate měli používat opatrně – maximální doba jejího použití je přibližně 20 minut, nikdy neignorujte bolest či nepříjemný pocit v penisu. Při několika prvních použitích vakuové pumpy pro muže buďte spíše opatrní a nezkoušejte maximum, kterého dosáhnete.

Jaké jsou tedy specifické případy, kdy byste v žádném případě neměli vakuovou pumpu používat? Především pokud trpíte na problémy s krevním tlakem, a to i přesto, že ho nyní máte díky lékům v normě. Zároveň není vakuová pumpa vhodná v případě možného rizika trombózy. Velmi rizikové je její užití i v případě, že trpíte cukrovkou. Pokud si nejste použitím vakuové pumpy jisti, vždy se nejdříve raději poraďte se svým lékařem.

Pokud nemůžete využít vakuovou pumpu, co takhle vyzkoušet erekční kroužky? Podpoří vaši erekci, dopomohou lepšímu a silnějšímu orgasmu a navíc stimulují i vaši partnerku.

Nejčastější dotazy k Bathmate

Vyplatí se Bathmate na zvětšení penisu?
Pokud chcete krátkodobé zvětšení penisu nahonit pomocí vakuové pumpy pak ano. Jinak doporučujeme raději jiné produkty a metody na zvětšení penisu.
Vyplatí se Bathmate jako vakuová pumpa?
Ano, Bathmate je kvalitní vakuová pumpu, ale pokud ji nespojujeme se zvětšením penisu.
Můžu s Bathmate do sprchy nebo vany?
Ano, Bathmate je vodní vakuová pumpa, která je právě k tomuto účelu určená.
Je vodní vakuová pumpa Bathmate bezpečná?
Jde asi o nejbezpečnější vakuovou pumpu na trhu, ale má i své menší trhliny při dlouhodobém a nadměrném užívání. S vakuovými pumpami buďte vždy velmi opatrní.
Použil jsem vakuovou pumpu a mám na penisu trhlinky
S vakuovými pumpami buďte vždy velmi opatrní. Pokud to přeženete, může právě dojít k menším trhlinkám na penisu, které se za krátký čas zahojí. Avšak při extrémně nadměrném přetlačování, by mohlo dojít k vážnějším problémům.

Jestliže vám už připadá sex s vaší partnerkou stereotypní, nebojte se experimentovat, vyzkoušejte erotické pomůcky, které ho dokonale okoření.

Závěrečný verdikt Bathmate Hercules recenze aneb opravdu se vyplatí?

Vakuová pumpa je bezesporu vhodnou erotickou pomůckou, díky které docílíte nových zkušeností v sexu a zažijete dosud nepoznané rozkoše. Zároveň je vhodná také tehdy, kdy chcete docílit zvětšení svého penisu. Velkou nevýhodou je, že zvětšení penisu je jen krátkodobé.

Ovšem pokud chcete vakuovou pumpu vyzkoušet, potom určitě doporučujeme Bathmate, a to díky její bezpečnosti, možnosti ji použít ve sprše a tím docílit ještě lepších výsledků, ale i proto, že je osvědčená a skutečně kvalitní.

Bathmate video ukázka

Sbírka metod na zvětšení a rozšíření penisu

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..