Satisfyer pro 2 next generation recenze: je lepší než oblíbený Womanizer?

Satisfyer pro 2 next generation recenze a zkušenosti

Určitě jste v minulosti zaznamenaly, že se na náš trh dostala nová a rychle oblíbená erotická hračka jménem Womanizer. Samozřejmě jsem ji v naší redakci vyzkoušely.

Ovšem Womanizer není jedinou hračkou, která se zaměřila na stimulaci ženského klitorisu pomocí podtlaku – slyšeli jste o takzvaném Satisfyeru? Museli jsme ho ihned vyzkoušet, abychom mohli obě hračky srovnat. Pokud chcete vědět, který produkt je lepší, čtěte dále.

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

Podívejte se, jak si v naší recenzi vedl Womanizer? Dostaneme se také k jeho srovnání se Satisfyerem. Který je lepší? Dozvíte se dále v recenzi.

Co je to satisfyer pro 2?

Jde o praktickou a užitečnou erotickou hračku pro ženy. Jak uvádí výrobce, jejím cílem je dovést ženu k rychlému a silnému orgasmu. Tato erotická hračka však není jen obyčejný vibrátor, funguje na principu podtlaku, díky kterému dochází k intenzivní stimulaci klitorisu.

A za jak dlouho vás dovede k orgasmu? Podle výrobce do několika málo minut. Například Womanizer to stihne za 2–3 minuty, jak si oproti tomu vede Satisfyer pro 2? To se dozvíte ve srovnání.

Nezdá se vám Satisfyer jako vhodný právě pro vás? Nevadí, co takhle vibrátor. Podívejte se na návod, jak správně vybrat vibrátor pro ženu.

Velkou výhodou však je, že Satisfyer, stejně jako Womanizer, můžete využít k předehře. Ženy si ho velmi oblíbily, protože je rychle vzruší a nastartuje u nich chuť na sex. Což si ve výsledku pochvalují také muži – často se v recenzích objevuje, že po použití Satisfyeru jsou ženy v posteli divočejší. Ideální příležitost tak vyzkoušet tuto erotickou hračku. Jak se navíc ukazuje, předehra s hračkami do postele je u párů stále oblíbenější.

Ověřit dostupnost produktu

Výhody Satisfyeru pro 2 next generation

Detailně jsme se zaměřili na výhody, které Satisfyer nabízí. Poznáte je prakticky ihned po prvním vyzkoušení. Pokud jste zvyklé pouze na masturbaci rukou či pomocí klasických vibrátorů, pak pro vás bude Satisfyer velkým zážitkem.

Ihned jakmile přiložíte Satisfyer spolu se silikonovým nástavcem ke klitorisu, ucítíte jemné pulzování, které vás dovede až k orgasmu. Výhodou je, že díky několika intenzitám si můžete zvolit, za jak dlouho to bude – a jak moc bude orgasmus intenzivní.

 • několik intenzit stimulace, které si lehce nastavíte
 • orgasmu můžete dosáhnout poměrně rychle, ale i ho oddálit
 • odlišuje se od vibrátorů, je zábavnější
 • využijete ho k dosažení orgasmu i předehře
 • může stimulovat klitoris, ale i bradavky
 • vydrží poměrně dlouho na jedno nabití
 • USB nabíječka je praktická
 • je podstatně levnější než právě Womanizer

Satisfyer Pro 2 Next Generation podtlaková erotická pomůcka

Nevýhody použití Satisfyeru pro 2 next generation

Jakmile jsme v redakci Satisfyer vyzkoušely, přišly jsme ale i rychle na některé nevýhody, které má. Po zapnutí nás překvapil hluk, který vydává. Nutno podotknout, že hluk byl opravdu hlasitý – až překvapivě.

Nemůžete se tak úplně soustředit a uvolnit se, naopak vás rozptyluje. Takový nedostatek je opravdu podstatný a velmi snižuje kvalitu zážitku. Úplně dokonalé nejsou ani stupně stimulace, které jsou vždy tak nějak „mezi“ – buď moc, nebo málo.

 • napoprvé může být Satisfyer lehce „zvláštní“, musíte si zvyknout, ale to jde naštěstí velmi rychle
 • je až příliš hlučný, což narušuje celkový zážitek
 • Intenzity, které si můžete zvolit, jsou často buďto silné nebo slabé, jen málo z nich vám přinese skutečně intenzivní stimulaci klitorisu
 • materiál, ze kterého je Satisfyer pro 2 next generation vyroben, není zrovna špičkovým plastem
 • silikonový nástavec je zvláštně robustní, což možná trochu brání stimulaci

Užijte si v posteli mnohem více zábavy. Přečtěte si, jak vybrat erotickou pomůcku přesně pro vás.

Materiál použitý při výrobě Satisfyeru pro 2 next generation

Materiál nás na první pohled moc nepřekvapil. Jedná se o lehčí a levnější plast, což je možná i důvod, proč je Satisfyer tak hlučný. Materiál plast na tělo této erotické hračky je samozřejmě zcela v pořádku, ale lepší by byl tvrzený plast, jako například v případně Womanizeru.

Silikonový nástavec na dráždění klitorisu je v pořádku, jen je lehce nekomfortní jeho velikost – jak už jsme psali výše. Některá tlačítka bohužel nejsou pevně usazena. Celkově zkrátka zpracování a konstrukce Satisfyeru nedělá dobrý dojem, ale přesto ho řadíme mezi TOP Womanizery.

Kde mohu zakoupit produkt

Návod: jak se satisfyer pro 2 používá?

Použití je naprosto jednoduché, v zásadě se ani neliší od Womanizeru, takže pokud s ním máte zkušenosti, můžete jít rovnou na věc. Jinak je nejdříve potřeba nasadit silikonový nástavec na Satisfyer, díky tomu připravíte erotickou hračku.

Doporučujeme také využít trochu lubrikačního gelu, zážitek bude o to lepší. Ale pozor, příliš velké množství zase způsobí to, že impulzy budou spíše necitlivé – opravdu jen na špičku prstu. Gel naneste jemně na klitoris.

Jaký vybrat správný lubrikační gel se dozvíte v našem detailním srovnání lubrikačních gelů.

 • roztáhněte stydké pysky a přiložte silikonový nástavec Satisfyeru pro 2 next generation těsně ke klitorisu
 • jakmile dojde k „nasání“, můžete jednoduše stimulovat intenzitu pomocí tlačítek, na výběr máte z 11 intenzit
 • satisfyer stačí držet v této poloze, než dosáhnete intenzivního orgasmu

Satisfyer Pro 2 Next Generation - Velikost

Časté dotazy

Jak dlouho Satisfyer vydrží na jedno nabití?

Poměrně dlouho, možná až překvapivě. Průměrně vydrží na jedno nabití být v provozu 6 až 7 hodin. Záleží to především na intenzitě, kterou zvolíte. Ta má totiž vliv na to, jaký Satisfyer bude podávat výkon, a tedy i na rychlejší vybití. Pokud vezmeme v potaz délku, než běžně dosáhnete orgasmu, a zároveň budete Satisfyer používat přibližně dvakrát denně, vydrží vám asi týden.

Můžu Satisfyer použít i ke dráždění bradavek?

Ano, stejně jako Womanizer ženy často používají ke stimulaci a dráždění bradavek, tak i Satisfyer můžete takto použít. Funguje totiž na stejném principu. Rozhodně se nebojte experimentovat.

Jak dlouho trvá, než dosáhnu orgasmu?

Určitě to není do 3 minut, jako například při použití Womanizeru. Ukazuje se, a naše recenze to jen potvrdila, že Satisfyer může mít někdy problém, aby dovedl ženu k orgasmu. Je to dáno zvláštními stupni intenzity, které jsou někdy vyloženě nepříjemné, nebo naopak málo intenzivní. Dlouho budete hledat ten správný. Nám v průměru trvalo dosáhnout orgasmu 15 minut.

Je nějaká alternativa?

Samozřejmě, mnohokrát jsme v této satisfyer pro 2 next generation recenzi zmínili Womanizer. Jedná se o erotickou hračku na stejném principu, která je navíc u žen skutečně velmi oblíbená – mnohem více než Satisfyer. Zřejmě je jasné proč. Womanizer totiž dokáže ženu lépe stimulovat, je kvalitnější a celkově působí opravdu luxusně.

Ověřit dostupnost produktu

Satisfyer pro 2 next generation zkušenosti

Uvažovaly jsme, jestli Satisfyer možná nevyhovuje jen nám. Ale jak se ukázalo, málokdy najdete na tuto erotickou hračku dobrou recenzi, a navíc autentickou. Často jsou zkušenosti žen spíše průměrné či negativní. Podívejme se společně na některé z nich.

Satisfyer jsem si koupila, protože Womanizer je příliš drahý. Nakonec mám ale oba, protože Satisfyer byl katastrofální. Holky, nekupujte si ho…“ – Alžběta, 36 let, Rakovník

Já ho občas používám, není špatný, ale upřímně jsem teda čekala víc. Nicméně když je nálada, udělá mě. Jen škoda toho hluku.“ – Kristína, 43 let, Přerov

Kdybych si ho mohla nejdřív vyzkoušet, nekoupila bych ho. Ale občas ho s manželem využijeme pro zpestření hrátek v posteli. Většinu času ale jen leží v šuplíku. – Lea, 29 let, Jičín

Finální verdikt: Satisfyer nebo Womanizer?

Jestliže dáte na nás, pak jednoznačně Womanizer. Bohužel Satisfyer je jen levnou náhražkou, která vás sice k orgasmu dovede také, ale rozhodně nebude tak intenzivní, dokonalý a jedinečný, jako v případě Womanizeru, ale jako levnější náhražka určitě nezklame.

Stimulace pomocí Womanizeru je vlastně pocitově úplně jiná, i když princip je stejný. Jednoznačně tedy doporučujeme Womanizer, jedině tak si užijete ty správné sexuální hrátky a zažijete pocity, díky kterým se stal Womanizer u žen rychle takovým hitem.

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..