Jak používat venušiny kuličky – Recenze, video , srovnání

Jak používat venušiny kuličky - Recenze, video , srovnání

Sexuální život se dá zpestřit mnoha různými pomůckami. Jednou z pomůcek mohou být také venušiny kuličky, které jsou určené pro ženu. Venušiny kuličky rozhodně jsou dobrým a velmi příjemným zpestřením milostného života a to ať už pro ženu samotnou, nebo pro ženu a pro partnera, při jejich společných hrátkách. Je jedno, zda si žena venušiny kuličky koupí sama a rovněž je i používá sama, nebo jí venušiny kuličky obstará partner a zavádí je přímo partner.

Venušiny kuličky jsou jednou ze známějších erotických pomůcek, které jsou k dostání téměř v každém sexshopu, nebo pro ty stydlivější, můžete venušiny kuličky objednat přes internet, kde je k dispozici hned několik druhů. Naše venušiny kuličky recenze obsahuje názorné ukázky, jak je používat a top modelky, které stojí za vyzkoušení.

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

+ Výhody produktu Hlavní výhody:

  • Posilují pánevní dno
  • Lepší a hlubší prožitek ze sexu
  • Prevence před inkontinencí
  • Stačí se pohybovat (tanec, chůze, skákání, atd..) a užívat si rozkoš

TOP ověřené modely – venušiny kuličky

Venušiny kuličky Feel Silicone

Venušiny kuličky Feel Silicone
Cena: 499 Kč

Ověřit dostupnost produktu

Smartballs Teneo duo

Smartballs Teneo duo
Cena: 629 Kč

Ověřit dostupnost produktu

Red Balls venušiny kuličky

Red Balls venušiny kuličky
Cena: 399 Kč

Ověřit dostupnost produktu

Dvojitá vaginální činka Pivoňka

Dvojitá vaginální činka Pivoňka
Cena: 449 Kč

Ověřit dostupnost produktu

Heavy Metal - plné, kovové kuličky

Heavy Metal – kovové kuličky
Cena: 395 Kč

Ověřit dostupnost produktu

Vaginální činka Tulipán

Vaginální činka Tulipán
Cena: 399 Kč

Ověřit dostupnost produktu

Jak vlastně používat venušiny kuličky?

Venušiny kuličky ježek růžová

Asi každému se občas stane, že se mu dostane do ruky výrobek, který nemá návod k použití, nebo je místo v češtině v angličtině. No upřímně, někdy, i když je návod v češtině, máme pocit, že je spíše ve svahilštině. Proto přinášíme návod na to, jak používat venušiny kuličky.

Venušiny kuličky je určitě dobré umístit do otvoru, kam skutečně patří (Vagína). Pokud je umístíte do špatného otvoru, nepřinesou vám takové potěšení nebo vám to nemusí být úplně příjemné a odradí vás to od dalšího používání.

TIP: Podívejte se, jak správně vybrat vibrátor a jaké jsou nejlepší

Venušiny kuličky se zavádějí proto do vagíny. I když někdo si může venušiny kuličky zavádět do análního otvoru, primárně jsou určené pro vaginální otvor. Pokud chcete mít skutečné potěšení z venušiných kuliček, je nutné je zavést je do vagíny obě dvě. Níže můžete vidět video, jak vlastně používat venušiny kuličky a jak skutečně fungují uvnitř.

Co je dobré ještě o venušiných kuličkách vědět?

S venušinými kuličkami je to podobně jako s vibrátorem. Je určitě dobré použít nějaký gel. Navíc, pokud nejste přirozeně vlhká, je to ideální volba, aby vám vsunutí kuliček šlo lépe a celkový pocit tak pro vás byl lepší a příjemnější.

Můžete mít možná obavy z toho, že venušiny kuličky nebudete moci vytáhnout, protože se někam zatoulají. Obavy jsou zcela zbytečné, venušiny kuličky jsou k sobě připoutané provázkem a další provázek slouží k vytáhnutí venušiných kuliček. Vytažení funguje na podobném principu jako vytažení menstruačního tamponu. Venušiny kuličky poté omyjte a uschovejte na skrytém a suchém místě.

Venušiny kuličky ve video návodu

Níže můžete vidět video na venušiny kuličky a jejich použití v praxi. Sama naše redaktorka tuto erotickou pomůcku miluje. Její top výběr můžete vidět výše.

 

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..