Jak používat venušiny kuličky – Recenze, video , srovnání

Jak používat venušiny kuličky - Recenze, video , srovnání

Sexuální život se dá zpestřit mnoha různými pomůckami. Jednou z pomůcek mohou být také venušiny kuličky, které jsou určené pro ženu. Venušiny kuličky rozhodně jsou dobrým a velmi příjemným zpestřením milostného života a to ať už pro ženu samotnou, nebo pro ženu a pro partnera, při jejich společných hrátkách. Je jedno, zda si žena venušiny kuličky koupí sama a rovněž je i používá sama, nebo jí venušiny kuličky obstará partner a zavádí je přímo partner.

Venušiny kuličky jsou jednou ze známějších erotických pomůcek, které jsou k dostání téměř v každém sexshopu, nebo pro ty stydlivější, můžete venušiny kuličky objednat přes internet, kde je k dispozici hned několik druhů. Naše venušiny kuličky recenze obsahuje názorné ukázky, jak je používat a top modelky, které stojí za vyzkoušení.

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

+ Výhody produktu Hlavní výhody:

  • Posilují pánevní dno
  • Lepší a hlubší prožitek ze sexu
  • Prevence před inkontinencí
  • Stačí se pohybovat (tanec, chůze, skákání, atd..) a užívat si rozkoš

TOP ověřené modely – venušiny kuličky

Venušiny kuličky Feel Silicone

Venušiny kuličky Feel Silicone
Cena: 499 Kč

Ověřit dostupnost produktu

Smartballs Teneo duo

Smartballs Teneo duo
Cena: 629 Kč

Ověřit dostupnost produktu

Red Balls venušiny kuličky

Red Balls venušiny kuličky
Cena: 399 Kč

Ověřit dostupnost produktu

Dvojitá vaginální činka Pivoňka

Dvojitá vaginální činka Pivoňka
Cena: 449 Kč

Ověřit dostupnost produktu

Heavy Metal - plné, kovové kuličky

Heavy Metal – kovové kuličky
Cena: 395 Kč

Ověřit dostupnost produktu

Vaginální činka Tulipán

Vaginální činka Tulipán
Cena: 399 Kč

Ověřit dostupnost produktu

Jak vlastně používat venušiny kuličky?

Venušiny kuličky ježek růžová

Asi každému se občas stane, že se mu dostane do ruky výrobek, který nemá návod k použití, nebo je místo v češtině v angličtině. No upřímně, někdy, i když je návod v češtině, máme pocit, že je spíše ve svahilštině. Proto přinášíme návod na to, jak používat venušiny kuličky.

Venušiny kuličky je určitě dobré umístit do otvoru, kam skutečně patří (Vagína). Pokud je umístíte do špatného otvoru, nepřinesou vám takové potěšení nebo vám to nemusí být úplně příjemné a odradí vás to od dalšího používání.

TIP: Podívejte se, jak správně vybrat vibrátor a jaké jsou nejlepší

Venušiny kuličky se zavádějí proto do vagíny. I když někdo si může venušiny kuličky zavádět do análního otvoru, primárně jsou určené pro vaginální otvor. Pokud chcete mít skutečné potěšení z venušiných kuliček, je nutné je zavést je do vagíny obě dvě. Níže můžete vidět video, jak vlastně používat venušiny kuličky a jak skutečně fungují uvnitř.

Cvičební program na posílení pánevního dna

Před každým použitím venušiných kuliček řádně opláchněte pod teplou tekoucí vodou. Jednak kvůli hygieny, ale také kvůli ohřátí venušiných kuliček, které jsou poté příjemnější.

Před zavedením naneste na kuličky pár kapek lubrikačního gelu na vodní bázi a zaveďte je do pochvy. Venušiny kuličky je vhodné používat během aktivních činností během dne, nejlépe při sportu, procházce, uklízení, atd… Níže se podívejte, jak takový trénink na posílení pánevního dna vypadá a jak dosáhnout lepších výsledků s venušinými kuličky.

1. měsíc

Pro začátek je určitě vhodné volit nejlehčí jedno kuličkou nebo vložte kuličky s nejnižší váhou (například plastová). Prvotní fáze slouží k tomu, aby vaše ochablé pánevní svaly si zvykly na přítomnost cizího předmětu a začaly pomalu reagovat na chvění těžítka uvnitř.

Tento druh pocitu, bude zcela nový a velmi příjemný. Užívání si s kuličkami je vhodné minimálně 30 minut denně, alespoň jeden měsíc, pokud vám jde hlavně o posílení pánevního dna. Pokuste se postupně zapojovat různé fyzické aktivity. Chůze, uklízení, běh …

2. měsíc

Pokud zvládáte s přehledem nošení lehkých venušiných kuliček, je možné přejít na výkonnější a těžší varianty. Pokud však nebudete zvládat stále těžší variantu, vraťte se k prvnímu cvičebnímu plánu. A trénujte častěji. Pokud zvládáte udržet i těžší varianty, pak máte z části vyhráno.

Těžší kuličky můžete nosit stejně dlouho, jak lehčí varianty. Opět tedy noste venušiny kuličky denně pod dobu alespoň 30 minut. Na konci druhého měsíce byste již měla pociťovat první známky zesíleného svalstva. Vaše prožitky z milování budou intenzivnější a orgasmus silnější.

3. měsíc

Pokud už zvládáte nošení těžší kuličky bez problémů obdržet, můžete přejít k poslední fázi. V této fázi byste měla být schopná užívat jakýkoliv typ kuliček i ty nejtěžší. Pokud chcete ještě posílit pánevní dno a zlepšit si své orgasmy, určitě dále pokračujte v tréninkovém plánu.

Minimálně 30 minut a to 1x denně. Pro náročnější trénink můžete zapojit fyzicky náročné pohyby jako je například běh, skákání na trampolíny, chůze do schodů švihadlo.

Co je dobré ještě o venušiných kuličkách vědět?

S venušinými kuličkami je to podobně jako s vibrátorem. Je určitě dobré použít nějaký gel. Navíc, pokud nejste přirozeně vlhká, je to ideální volba, aby vám vsunutí kuliček šlo lépe a celkový pocit tak pro vás byl lepší a příjemnější.

Můžete mít možná obavy z toho, že venušiny kuličky nebudete moci vytáhnout, protože se někam zatoulají. Obavy jsou zcela zbytečné, venušiny kuličky jsou k sobě připoutané provázkem a další provázek slouží k vytáhnutí venušiných kuliček. Vytažení funguje na podobném principu jako vytažení menstruačního tamponu. Venušiny kuličky poté omyjte a uschovejte na skrytém a suchém místě.

Venušiny kuličky ve video návodu

Níže můžete vidět video na venušiny kuličky a jejich použití v praxi. Sama naše redaktorka tuto erotickou pomůcku miluje. Její top výběr můžete vidět výše.

 

Nejen erotická pomůcka s dlouhou historií

Venušiny kuličky nejsou žádnou novinkou na trhu, již po mnoha staletí jsou používány ženami na celém světě. Dle historiků byly první venušiny kuličky vyrobené v Číně už kolem roku 500. Byly vyráběny z tvrdého dřeva, slonoviny, hladkých oblázků, stříbra či zlata.

Většina lidí je vnímá hlavně jako erotickou pomůcku, ale jejich účelem je především zpevnění svalů pánevního dna. Díky tomu mohou ženy pociťovat intenzivnější prožitky při milování, ale také k odstranění potíží s inkontinencí.

Nejde jen o potěšení, ale i o zdraví

Kromě okamžitého sexuálního prožitku, oceníte účinky nošení kuliček i s odstupem času. Posílené pánevní dno je podle lékařů nejlepší prevencí proti nežádoucímu úniku moči neboli inkontinence. „Močová inkontinence je problémem především u žen. Podle statistik jí trpí až 20%.

Inkontinence trápí mnoho žen zejména po porodu. Dále může být provázená nadměrnou obezitu a stává se nepříjemným společníkem s přibývajícím věkem a postupně ochabujícím svalstvem. Nejen venušiny kuličky pomáhají s tímto problémem, ale také Kegelovy cviky jsou nejspolehlivějším způsobem, jak jim předcházet.

Co při nákupu nepodcenit?

Dnes jsou k dostání v sexshopech, ale také na tržištích, odkud je rozhodně nedoporučujeme nakupovat. Výše v článku jsme uváděli, že se nabízí nespočet druhů, avšak podle našeho návodu by neměl být problém vybrat ty správné.

Rozhodně vždy nakupujte od ověřených prodejců, jako je například Růžový slon nebo Sexshop.cz. Takovýto prodejci garantují nezávadnost použitého materiálu. Nejhygieničtější jsou jednolité kuličky beze spár, záhybů a textilních provázků, na kterých se mohou zachytit různé choroboplodné zárodky. Členitý povrch může sice nabídnout intenzivnější rozkoš, velmi špatně se ale čistí.

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..