KamaSutra – silikonový vibrátor

KamaSutra - silikonový vibrátor

Originální design vibrátoru, který dokáže stimulovat G-bod. Vibrátor je vhodný pro předehru se kterým si užijete spoustu hrátek. Vibrátor KamaSutra je silikonový v růžovém provedení se zahnuto špičkou a vlnkami po celé erotické pomůcce. Kromě ohromného designu se mohou ženy těšit na výrazné vibrace a pulzní programy.

S velikosti bude spokojená každá žena měří 23 cm a uchovává specialitku ve formě přirážení. Tato erotická pomůcka může posloužit i bez partnera. Vibrátor KamaSutra jak už vyplývá z názvu slouží jako účinná erotická pomůcka při sexuálních hrátkách a zejména při předehře, díky svému tvaru.

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

 

Hodnocení:5 Hvězd

Kde zakoupit erotickou pomůcku

 

Velikost vibrátoru:

  • délka vč. ovládání : 23,5 cm
  • délka bez ovládání : 18 cm
  • průměr vrchní části : 3 cm
  • průměr střední části : 4 cm
  • průměr spodní části : 4 cm

Materiál :

Vibrátor KamaSutra je vyroben z kvalitního měkkého silikonu, který šikovně ohebný na všechny strany ve střední části (cca 9 cm od vrchní části), není však nijak měkký, nelze prstem promáčknout. Tento vibrátor napodobuje přirozenou mužskou erekci.

 

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..