Vakuová pumpa pro muže 19cm

Vakuová pumpa 19 cm

Chcete si na chvíli vyzkoušet jaké to je mít velký penis? Vakuová pumpa dokáže zvětšení penisu a to díky svému podtlaku, který uvnitř vytváří. Tato vakuová pumpa je nejžádanější díky svému silnému podtlaku, široké manžetě a bytelné konstrukci dokáže krátkodobě zvětšit penis. Pomocí balonku, který je připevněný na vakuové pumpě můžete tlakovat vzduch a tím rozšiřovat a zvětšovat penis.

Nevýhodou tohoto zvětšení penisu spočívá v tom, že zvětšení není napořád. Při nadměrném používání vakuové pumpy může také dojít k poškození. Proto používejte vakuové pumpy podle návodu od výrobce. Uspokojte partnerku velkým a silným penisem.

Sbírka metod na zvětšení a rozšíření penisu

Hodnocení: 5 hvězdiček

Kde zakoupit erotickou pomůcku

Materiál vakuové pumpy:

Válec je vyrobený z bytelného plastu, manžeta a vnitřní výplň jsou z měkké gumy. Ohebná a pružná hadice je propojena s balonkem k pumpování. Balónek vyroben tvrdé a pevné gumy, výpustný ventil z plastu.

Tvar:

Tvar je typický jako u ostatních vakuových pump – válec je spojený hadičkou  propustným ventilem a balónkem, povrch vakuové pumpy je hladký, uvnitř jsou umístěny stimulující výstupky, manžeta má větší průměr.

Velikost : 

  • délka pumpy : 19,9 cm
  • vnitřní průměr pumpy : 4,5 cm
  • délka balónku bez hadičky : 7,9 cm
  • průměr balónku : 4,4 cm

 

Kde zakoupit erotickou pomůcku

 

 

 

 

 

Sbírka metod na zvětšení a rozšíření penisu

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..