Vibrační kroužek na penis Double ring

Vibrační kroužek Dublering
Luxusn�­ vibr�¡tory R�¯�¾ov�½ slon

Obohaťte Váš sex díky erotické pomůcky na zpevnění penisu a k dráždění klitorisu ženy. Vibrační kroužky se řadí mezi nejžádanější erotické pomůcky pro partnery. Vibrační kroužek je velice příjemný jak pro ženu, tak i pro muže. Zpevňuje erekci a dokáže k tomu vydávat vibrace, které se přenáší na klitoris a mužský penis. Tento vibrační kroužek má v sobě zabudovanou vibrační kapsli, kterou můžete vyjmou a použít samostatně. Tato erotická pomůcka je vhodná pro každý penis je velice pružná. Pokud si chcete užít při sexu navíc stimulací lízání kundičky, tak Vás potěší tato erotická hračka.

 

Hodnocení: 3 hvězdy

Kde zakoupit erotickou pomůcku

 

Materiál vibračního kroužku:

Transparentní gel, pružný a poddajný. Materiál se podobá gumovým medvídkům. Je zcela voděodolný, proto stačí kroužek vložit pod vodu a omýt jej.

Tvar :

Dvojitý kroužek slouží, pro současné zaškrcení varlat i penisu, sedí na každý penis kvůli elastickému materiálu se přizpůsobí. Povrch menšího kroužku je zdrsněn dráždivými výstupky.

Velikost:

  • průměr menšího kroužku před a po maximálním natáhnutí : 1,6 cm + 8 cm
  • průměr většího kroužku před a po maximálním natáhnutí : 3,7 cm + 16 cm

Kde zakoupit erotickou pomůcku

 

 

�ervená mu�írna - Růžový slon

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.