Vibrační kroužek na penis Double ring

Vibrační kroužek Dublering

Obohaťte Váš sex díky erotické pomůcky na zpevnění penisu a k dráždění klitorisu ženy. Vibrační kroužky se řadí mezi nejžádanější erotické pomůcky pro partnery. Vibrační kroužek je velice příjemný jak pro ženu, tak i pro muže. Zpevňuje erekci a dokáže k tomu vydávat vibrace, které se přenáší na klitoris a mužský penis. Tento vibrační kroužek má v sobě zabudovanou vibrační kapsli, kterou můžete vyjmou a použít samostatně. Tato erotická pomůcka je vhodná pro každý penis je velice pružná. Pokud si chcete užít při sexu navíc stimulací lízání kundičky, tak Vás potěší tato erotická hračka.

 

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

Hodnocení: 3 hvězdy

Kde zakoupit erotickou pomůcku

 

Materiál vibračního kroužku:

Transparentní gel, pružný a poddajný. Materiál se podobá gumovým medvídkům. Je zcela voděodolný, proto stačí kroužek vložit pod vodu a omýt jej.

Tvar :

Dvojitý kroužek slouží, pro současné zaškrcení varlat i penisu, sedí na každý penis kvůli elastickému materiálu se přizpůsobí. Povrch menšího kroužku je zdrsněn dráždivými výstupky.

Velikost:

  • průměr menšího kroužku před a po maximálním natáhnutí : 1,6 cm + 8 cm
  • průměr většího kroužku před a po maximálním natáhnutí : 3,7 cm + 16 cm

Kde zakoupit erotickou pomůcku

 

 

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..