Gelový vibrátor Borůvka, velikost 20cm

Gelový vibrátor Borůvka, velikost 20cm

Oživte si sex s partnerem, vibrátor neslouží pouze jako erotická pomůcka jen pro ženy, ale také jako hračka oživující partnerský sex. Erotické pomůcky slouží jako hračky do postele, které si můžete užívat nejen sami. Pokud nemáte dostatek peněz a stále si chcete pořídit vibrátor, tak vyzkoušejte tento klasický vibrátor ve fialovém provedení. Tento patří mezi nejprodávanější vibrátory!

Vibrátor sahá do délky 20 cm je v gelovém provedení, který je pružný. Regulovat vibrace si můžete sami, pomocí regulačního kolečka naspod vibrátoru. Nevýhodou tohoto vibrátoru je, že není voděodolný. Pokud si na začátek nastavíte nejrychlejší vibrace dosáhnete vyvrcholení intenzivněji a rychleji.

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

Hodnocení: 4 Hvězdy

Kde zakoupit erotickou pomůcku

Velikost vibrátoru:

  • délka vč. ovládání : 22,5 cm
  • délka bez ovládání : 20,2 cm
  • průměr žalud : 3,2 cm
  • průměr střední části : 3,5 cm
  • průměr spodní části : 4,4cm

Materiál :

Materiál je velice příjemný na dotek v gelovém provedení. Horní část vibrátoru je velice ohebná. Tato erotická pomůcka má příjemnou vůni, která časem zmizí.

Kde zakoupit erotickou pomůcku

 

 

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..