Nejžádanější perličkový vibrátor Deluxe – Recenze

Nejžádanější perličkový vibrátor Deluxe - Recenze

S touto erotickou pomůckou si výrazně vylepšíte sex s partnerem nebo bez něj a to s dvojitou stimulací. Zahoďte klasický vibrátor a vyzkoušejte perličkový vibrátor Deluxe se kterým si žena užije sex jako s mužem se stimulací klitorisu.

Tento rotační perličkový vibrátor Deluxe patří mezi ty nejžádanější. Oproti klasickým vibrátorům pro ženy, tento dále nabízí rotace s přirážením. Rotace se pohybují nahoru a dolů, vibrace s rotacemi mají 9 programů, pro dokonalé uspokojení každé ženu.

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

TIP: Pokud si nevíte se správným výběrem vibrátoru pro ženy, potom vám možná pomůže náš návod, jak vybrat vibrátor pro ženu.

Perličkový vibrátor Deluxe nahrazuje mužskou ruku, která dráždí klitoris a zároveň při tom přiráží. Bohužel tento vibrátor je pouze částečně vodotěsný, proto doporučujeme, abyste jej nepoužívali v koupelně. Pokud hledáte nejlepší model vibrátoru pro ženu a to jak pro osobní hrátky nebo společné, pak tento perličkový vibrátor Deluxe mezi ně rozhodně patří.

Cena: od 1 800 Kč do 2 300 Kč
Hodnocení:
 
5 Hvězd

Ověřit dostupnost produktu

Osobní recenze na perličkový vibrátor Deluxe

Recenzi na perličkový vibrátor Deluxe jsem dělala velmi ráda. Tento model vibrátoru pro ženy jsem dostala na vyzkoušení a jako milovnice těchto erotických pomůcek, jsem se hned vrhla do testů a to i s partnerem.

V první řadě mě uchvátila jeho velikost, tvar, příjemnost materiálu a spousta programů. Než jsem se pustila do osobních hrátek, než přijde partner, musela jsem si pročíst návod a naučit se s tím strojem pracovat. Zhruba po 5 minutách, jsem věděla co a jak, protože mám nemalé s vibrátory zkušenost. Perličkový vibrátor Deluxe jsem poté promazala lubrikačním gelem a vrhla se do hrátek.

Skutečně to byla ohromná jízda, jako bych přesedla ze ŠKODA 12 do Lamborghini. O fascinující prožitek se postaraly programy a jednotlivá dráždila, které jsou po celém perličkovém vibrátoru Deluxe. Druhé dráždidlo vypadající jako “čmelák” nebo “prst” je opravdu vynikající, jelikož miluji při sexuálním aktu, když mě muž dráždí na klitorisu. (Avšak někomu to může naopak vadit)

Moje recenze na perličkový vibrátor Deluxe nemůže obsahovat moje prožitky, protože je nelze skutečně popsat. Pokud hledáte špičkový vibrátor s možností přirážením, kterou jsem si hodně oblíbila, potom mohu perličkový vibrátor Deluxe rozhodně doporučit.

+ Výhody produktu Výhody

 • Přirážející pohyb – Nahoru a dolů
 • Výborná rotující špička
 • Velmi příjemný materiál
 • Navíc má jeden výčnělek navíc, který dráždí klitoris
 • Docela hodně programů
 • Možnosti rychlosti
 • Design je fascinující
 • Skvělý tvar s mnoha výstupky ke dráždění

- Nevýhody produktu Nevýhody

 • Poměrně hlučný na maximálním výkonu
 • Kryt občas odpadne

Chci prodejce s nejnižší cenou

Vlastnosti perličkového vibrátoru Deluxe

Níže můžete vidět vlastnosti a skutečné rozměry perličkového vibrátoru Deluxe, který dle naší redaktory patří mezi nejvyšší třídu a kvalitu prožitku. Určit tento typ nebude vyhovovat všem ženám, které vybírají jiný druh vibrátoru.

Materiál vibrátoru:

 • Materiál je příjemný a pružný na konci je výstupek na klitoris a cca cca 5 cm na konci vibrátoru, který se otáčí.
 • Střední část připomíná harmoniku je “dutá” – částečně perličky, zbytek volný prostor s mechanismem, který přiráží nahoru a dolů.
 • Výstupek na klitoris obsahuje v sobě vibrační tělísko, na povrchu 2-5 mm silná vrstva měkkého gelu.

Rozměry (když je maximálně nahoře) :

Celková délka cca 28.5 cm,  vč. ovládací části 22 cm, bez ní 15 cm o průměru cca 4 cm

Barva:

Průhledně fialová v moderním designu

Ověřit dostupnost produktu

 

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

1 Komentář

 • Bezvadnej vibrator.Jen ho strcite do kundicky a pracuje za vas.prirazi,toci se a masiruje klitoris.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..